• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

28. května 2017 
@rovnanova tak to jsem taky jelen:-/ psala jsi, že před dvěma dny 0 jednotek a teď, že potvrzeno, no nevím :-/ jsem z toho zmatená, chápu, že hcg roste ob den dvojnásobek, tak potom asi krev pozitivní, jen pokud jsi mluvila o UZ, tak to je fakt až s hladinou 1000 a výše
26. čer 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka21
@sarkad2856
@nolies

holkýýý v pondělí započnu další kolečko testíků tak držet palcééé :slight_smile:
26. čer 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ali34 Ďakujem ti :slight_smile:
26. čer 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Tak at to výjde :wink:
27. čer 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove už v pondělí...? já chtěla začít až od středy, ale mám strach, že mě takhle svedete na zcestí :grinning:
27. čer 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tak2014 já sem psala že sem blázen :grinning: testuju už od 25DC každej měsíc,já to dýl nedám prostě :grinning:
27. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky ahojky, prosím máte zkušenosti stěma mamatestama taky že jsou horší?? mě připadá, že ty jejich čárky jsou vždy slabší než u jinejch testů.... Jinak mě zjistila dr na vaječníku dvě cysty.... řikala že těžko otěhotnim a třetí měsíc pokusů :slight_smile:
29. čer 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Vždyť to je jasné těhotenství :slight_smile: gratuluju!
29. čer 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scheetje děkujiiiii... spíš mě štve ža na předposledním mamatestu byla čárka už stejná a na tom poslednim zas neni.... asi už to moc zkoumám, manžel je ze mě na mrtvici :D
29. čer 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten dole je dr max.... je dva dny po sobě stejnej.... co sem těd dělala tak snad je vše ok a mimi roste----
29. čer 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jinak ahojky, nejsi sama já taky testuju :D imrvere, manža už zakázal kupovat testy :slight_smile: ale já vždycky kolem lékárny nějakej ulovim :slight_smile: nooo já už to vim od 17, ale moje dr mě objednala na 15.7 tak kdo to má vydžet.... že prej i rovnou aby mě vzala krev..... co se bere na nemoci atd....
29. čer 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip jéé,krásný testíky,moc gratuluju :slight_smile: no já jdu na to zítra ráno tak už sem napjatá,začaly mě fest bolet prsa tak by to mohlo být dobrý znamení třeba :slight_smile: ale možná to souvidí už s ms co mám v pátek dostat :-/
29. čer 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove a jak dlouho se snažíš ? stěma příznakama, já co jsem vypozorovala.... čekám teda 3 mimi :slight_smile: a prsa a tak často nejsou uplně to jak se pozná těhu... ale u mě zaručeně funguje hlen jako při ovulaci... a co jsem pátrala na netu tak i dr potvrzují , že to mají všechny ženy akorát některé to nepozoroji.... a fakt je to znát, byla jsem si tim jistá ještě než sem měla ducha na testu, protože jsem to tak fakt měla...
29. čer 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip aha,tak o tom slyším poprvé,no nebudu předbíhat,do konce týdne už budu vědět vše jistě.snažíme se třetí měsíc a manžel má v sobotu narozky tak bych mu to k nim moooc chtěla dát,bylo by to krásný :slight_smile: zítra jsem 25DC tak zkusím testnout :slight_smile:
29. čer 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove - jéééééé já to měla stejně! muj manžel mě narozeniny 18.6 a taky dostal dáreček :slight_smile:))
29. čer 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip ty už aspoň víš že to vyšlo :slight_smile: u mě je to zatím fáze přání a strašně moooc doufám :dizzy_face:
29. čer 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove - budu držet nejvíc palce!
29. čer 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip moc děkuju,dám vědět :slight_smile:
29. čer 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercaafilip tak na testiku zatim nic:frowning2:
30. čer 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove no 25 je brzo neboj, já viděla prvního ducha 28 DC
30. čer 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sice sem chodím jen koukat a neměla sem šanci sem něco dát, ale konečně i já se dočkala :slight_smile:, je to 12DPO :wink:
30. čer 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vercaafilip no uvidime,zitra pokracuju v manii:grinning:
@teok gratuluju moc,taky uz chci takovej testik:slight_smile:
30. čer 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok gratuluju :slight_smile:
30. čer 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove já si ty testy objednala pak na netu, aby si nemyslela ženská v lekárně , že mi hráblo :D jakou mám spotřebu.....
30. čer 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip :grinning:ja je kupuju pokazde v jine:grinning:
30. čer 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove no já se taky snažila, ale ted už sem objížděla asi 4 lékárny a ještě jsem měla pocit že si mě musej stejně pamatovat a pak když řekneš 3 krát mamatest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip :grinning::grinning::grinning: ja mam na zitra nachystanej clear blue a kdyz nic tak odpo zas pujdu nakoupit zasoby:grinning:
30. čer 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
30. čer 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove
@vercaafilip ahoj holky,tak koukám že takových marodů jako jsem já je víc,já k těm těhu testům kupuji,ještě tak 3 někdy 4 balení ovu testů a na našem okrese už mě znají ve všech lékarnách :grinning: ,někde už ani nemusím říkat co chci,ale jen kolik toho chci :grinning:
30. čer 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tsterinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jestli všechny ženský tak blázněj, tak už jim to možná divný nepřijde :sunglasses:
30. čer 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek