Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

andreaandrejka
26. dub 2016

Taky doporučuju digitální test Clear blue. Jasno je hned 🙂 A držím palce.

mpiskle
26. dub 2016

@andreaandrejka ten jsem si delala v den vynechani menstruace a nic 😀.. ja osobne uz pockam k doktorovi 🙂.. Ale pry se to stava... tak se necham prekvapit, a pak dam vedet 🙂

mpiskle
26. dub 2016

@andy65 Ted jsi me potesila 🙂! Koukam, ze na kazdeho fakt ty testy zabiraji jinak. Nekdo ma carky uz den pred menstruaci a nekdo az 6po zpozdeni 🙂! Ja mam ted 5 dni, tak jeste pockam do patku s dalsim testem a nebo pak pristi tyden se ozvu co pan doktor povidal 🙂

milujicimamina
26. dub 2016

Prosim vas cipek je otevreny jen u

marty87
26. dub 2016

@konik_mischel dekuji zkusím ten digitální😉 doufám, že to vyjde. Poprvé jsem potratila hned na začátku. Tak snd bude vše v pořádku.😊

konik_mischel
26. dub 2016

@marty87 určitě to vyjde, držím palečky! Clear blue je super, počůrala jsem když na mě poprvé v životě vyskočily // na obyč testíku a je to moc pěkný pohled 😉

andy65
26. dub 2016

@mpiskle jj je to az neuveritelny jak kazdy telo funguje jinak..ale driv jsem to zkouset nechtela..asi pred tremi mesici mi taky ms vynechala cela a test neg a pak dalsi den prisla..tak myslim ze je to lepsi testovat po vynechani..

andy65
26. dub 2016

@mpiskle urcite napis..ja pujdu tedka ve ctvrtek chci aby mi vzala krev a uz jsem s dr konzultovala ze se nam nedari tak ted bude chtit urcite vedet ze se zadarilo..tak taky napisu..🙂

jaruska92
26. dub 2016

Ahoj holky prosim vás co myslíte ??viz foto . Prej se muže objevit duch i kdyz ma přijít menstruace nevim esi to je pravda 🙄😔

jge
26. dub 2016

@jaruska92 Gratuluji, dle meho sji tehu!

janulik90
26. dub 2016

@jaruska92 já bych to viděla na pozitivní výsledek 😉 Mě se duch ukázal jen v těhu 😉 Každopádně držím palce aby sílil.

marty87
26. dub 2016

@konik_mischel tak jsem si dělala ten clearblue a ukázal mi 3+. Ale u obyč. byla ještě čárka trochu slabší tak nevim jestli se da věřit těm 3 týdnům. Ale je to fakt krásnej pohled 😊

mpiskle
27. dub 2016

@andy65 zkusim to na 1.maje 😀 .. To budu mit 10 dni od vynechani, tak snad se i na me usmeje stesti 🙂! A ty dej ve ctvrtek vedet 🙂

sunny1sis
27. dub 2016

Ahoj holky, pre zaujimavost pridavam foto 3tt zhora: 5dpo pregnyl slabulinky dusik neslo vyfotit, v strede 6dpo bielo (pregnyl fuc), spodny dnes 7dpo v limite. Co myslite? Viem, ze je skoro (do ms tyden), cize si nedelam iluze. Ma niekto skusenost s tymito tt, robia falesnaky?

sunny1sis
27. dub 2016

Teraz som sfotila po zaschnuti, vypada do fialova.

xyrina
27. dub 2016

@sunny1sis Něco tam je, za dva dny bych raději testovala znovu.

sunny1sis
27. dub 2016

@xyrina To urcite. 😉 Ja som test maniak, hlavne koli pregnylu testujem od 5DPO, aby som videla, kedy zmizne.

Holky, teraz mi to ale nedalo a urobila som este posledny dr. max a cemio tt uz z druhej moci a na oboch pidi dusik. Cemio nesiel sfotit v limite, ale dr. max podla mna celkom dobre. Co myslite?

milujicimamina
27. dub 2016

@sunny1sis něco malinko vidím

milujicimamina
27. dub 2016

@sunny1sis po mě zkušenosti mám vždy touto dobou takové duchy a potom už nic, zkusila bych až min.10dpo -12

sunny1sis
27. dub 2016

@milujicimamina No to ja vidim na zivo ovela silnejsie. Otazka je, ci je, ci sa to s ms nevyplavi. Manzel vcera na mna kuka, ze "ty si tehotna", ze mam nafuknutejsie prsa, liezli mi z podprdy, v ktorej este obvykle mam kus miesta, aj ms bolesti mam a nevolnost. Ale to moze byt velmi lahko z utrosa. Tomu neprisudzujem ziadnu vahu. Ten dr. max ma ale rozsekal. 😀

sunny1sis
27. dub 2016

@milujicimamina Tak to ano, urcite to moze odist. S tym treba pocitat. Teba sledujem uz dlhsie a z tvojich testov som vzdy rozsekana. Kazdy mesiac to vypada na tutovku. Dr. ti na to co povedal? Nemas zvysene HCG normalne bez tehu?

milujicimamina
27. dub 2016

@sunny1sis ne nikdy nic nezachytili vždy bylo hcg 0,5 nebo 0 nevím hormonální profil vše v pořádku ted měřím bt 🙂

sunny1sis
27. dub 2016

@milujicimamina zahada teda. Moc ti drzim palce, aby to uz vyslo! 😉

monikavitezslav
27. dub 2016

Jdu pro radu nemel nekdo z vas husty bily vytok? Nevim zda naklusat k mudr nebo ne

xyrina
27. dub 2016

@sunny1sis Tak to jo, testovací maniacka 😀 Musíš mít nervicky jako spagaty 🙂 Hodne štěstí Ti přeju. Taky jsem na Tvém profilu viděla kolik jis vitamínů. Já jen Femibion a kontryhel, teď místo kontryhelu Gynex... :-O

milujicimamina
27. dub 2016

@monikavitezslav já ho mívám po ms a před ms normálně pokud nesvědí tak nic

sunny1sis
27. dub 2016

@xyrina Stale hovorim, ze vyrobcovia tt maju pul majetku len zo mna. 😀 To su vsetko vitaminy a lieky za tu dobu 31 mes. co sa snazime. Striedam, aby telo nebudovalo zvyk/odolnost na jeden produkt. Po takej dobe su to stale nervy. Kazdy mesiac si hovorim, ze uz to nebudem riesit, ale pride 7DPO a uz mi to neda. Teraz, ako dostavam aj pregnyl, testujem od 5DPO, aby som mala istotu, ze uz je z tela prec. U syna som mala 8DPO uz dusika. Femibion mi nakazal dr., inak by som asi neskusila. Vraj s nim ma dobre skusenosti. Uvidime, mam druhe balenie v polke, tak ak je toto pravda, tak asi pomohol. Az su to falesnaky, ma svihne. Za tu dobu som uz mala nejake, ale stale len na jednom v danom cykle (na tt z ebay) a ostane neg. Tu ma hlavne ten Max rozhodil, na nom som nemala nikdy nic. Uvidime zajtra. Drzim palce, aby ti to vyslo co najskor, baby tu pisu, ze gynex pomaha!!!

zlatickon
27. dub 2016

Prosim o nazor 8DPO dopoledni moc,dekuji

pandabox
27. dub 2016

@zlatickon moc drzim palce!!

weronicaaaa
27. dub 2016

@zlatickon něco vidím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru