Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
6. kvě 2016

@milujicimamina tak to je mazec ze ti to ukazuje tak brzy 😇 parada 😊 preji at tam tentokrat vydrzi!!!😉

milujicimamina
6. kvě 2016

@anyt9178 ještě zesílil ale v tom okýnku jak háže stín mi to foták nevezme vubec ten jen zda se mu dá věřit .-) mám dneska 9 dpo

milujicimamina
6. kvě 2016

@mimimimi děkuji 🙂 moc se neraduji

milujicimamina
6. kvě 2016

Taky uz je zaschly co myslite?

mimimimi
6. kvě 2016

@milujicimamina nezaschly byl zretelnejsi ale urcite to vidis lip jak my na fotce 😉 tak za dva tri dny by mohl byt videt zretelneji 😉...

monikavitezslav
6. kvě 2016

@mimimimi já jsem ještě test neukousela. Posledni ms byla 6.4 a cyklus 27dní takže měla dojít 3.5 a do dneska nic.po předešlých situacích u mě převládá mega strach.

monikavitezslav
6. kvě 2016

@mimimimi hlavně furt li tam na wc se kontrolovat. Teď by se to mimco fakt nehodilo. Ale nebránila bych se.

leymea
6. kvě 2016

@milujicimamina vypada to nadejne 🙂

milujicimamina
6. kvě 2016

Podarilo se mi lip vyfotit

monikavitezslav
6. kvě 2016

@milujicimamina gratuluji

milujicimamina
6. kvě 2016

@monikavitezslav já nevím proč ale nevěřím mu já už jsem otrkaná 🙂 ale až dneska mě začlo bolet břicho jako u ms

monikavitezslav
6. kvě 2016

@milujicimamina držím palecky já se do lékárny dneska nedostanu takže je to buď a nebo.

monikavitezslav
6. kvě 2016

@milujicimamina pochybuju ze by clearblue kecal.

zlatickon
6. kvě 2016

@milujicimamina juchuuu hratulujii moooc

zlatickon
6. kvě 2016

@qz tomu testu bych moc neverila ja mela testy jasne pozitivni a tehotna nejsem

anyt9178
6. kvě 2016

@milujicimamina drzim mooooooc palecky at je pravej 😉

milujicimamina
6. kvě 2016

děkuji vám stejně koupím maxe to je jistota, ale asi se něco děje protože dnes opravdu začal bolet podbřišek

kastanek87
6. kvě 2016

@milujicimamina taky držím pěsti!

milujicimamina
6. kvě 2016

@kastanek87 děkuji musím se na něj pořád koukat jak praštěná

mimimimi
6. kvě 2016

@monikavitezslav my to máme taky tak napůl, manžel by nadšen nebyl a radši by byl abych třetí nečekala ale vypadá jako by se s tím i částečně smiřoval...já bych byla i za třetí ráda protože jsem vzdy tři chtěla ale taky to přežiju když nebudu 😉 jonak taky kontroluji a nic 😄 litala jsem předtím častěji na WC, ted už tak normálně 😉...ale ono se vzdy objeví neco pres den co mě zaskoci 😄 Pachy, bolest.podbrisek po styku, trávení - nafouklost poslední dny atd atd 😄...co je a co neni pms budeme vedet doufám už brzy 😉

mimimimi
6. kvě 2016

@milujicimamina dej hned vedet s tím Maxem 😊 a tfuj tfuj pro štěstí 🍀😉

luciasek1987
6. kvě 2016

@mimimimi psala jsem ti zpravu... jukni na to prosim 🙂

mimimimi
6. kvě 2016

@luciasek1987 aha juknu 😉

milujicimamina
6. kvě 2016

@mimimimi to víš že ano 🙂 hned jak dojdu večer

mimimimi
6. kvě 2016

@milujicimamina musíš mít velkou radost tak doufám že napíšeš, ze ano 😁👏 Při tak krátkém cyklu je to úplný zázrak, to se povedlo nekdy při MS nebo hned po ni pokud ano vid 😉

milujicimamina
6. kvě 2016

@mimimimi ne ovulace byla 8dc a ted jsem 17dc radost nemam ja se drzim pri zemi

mimimimi
6. kvě 2016

@milujicimamina jo já myslela ze jsi říkala 4DC tak proto to říkám 😉 Já myslim ze tentokrát tam bude snad a kdyz ne hned tak do tri dnu😊Jsi 9DPO vid tak tj na ducha nejdřívejsi moznost 😉 Záleží asi na značce 😉 Ale pokud je tu a neni to rozmazano tak snad bude všude už i ted 😉 Posles jeste graf mrknu se jestli můžu 😉

mimimimi
6. kvě 2016

@milujicimamina tak už vidím ono ti to tu ovu posunulo a pak hned impl.pokles to by holka odpovidalo ! 😄 tak snad je to taaam ...😊 😉

mimimimi
6. kvě 2016

A i 5.den po impl. poklesu to na testu ukazuje - tedy odpovídá hmmm 😉😊

hahahala
6. kvě 2016

Ahoj holky, mám dotaz… nejspíš se mi zasmějete, ale já si opravdu nejsem jistá. S manželem se pokoušíme půl roku o miminko, protože mám nepravidelnou menstruaci, tak je těžké odhadnou ovulaci i příchod menstruace… Dnes ráno kdy jsem 42 DC jsem si udělala test a výsledek v limitu vypadal viz. fotka… Co myslíte, mohla bych být těhotná nebo jsou to jen plané naděje? Test Dr. Max citlivost 10

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru