Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
hahahala
10. kvě 2016
Tak holky zítra jdu k doktorovi... dneska sem si udělala ještě test teď odpoledne... a asi je to jasný 🙂
ms.neomagic
10. kvě 2016
Holky a ted mi teda poradte co ja...v nedeli jsem dostala tu ms..budu ted nechutna..ale byla normalne rude cervena,lilo to ze me proudem,vcera jeste taky,ale uz ne tolik a dneska na vlozce uz nic,jen pri curani hnede spinim...unava porad velka,brisko obcas zaboli,nalady desny....tak ja nevim...je mozny abych mela tak kratkou ms?
milujicimamina
10. kvě 2016
@ms.neomagic ja mivsm takovou 2-3dny ano
ms.neomagic
10. kvě 2016
@hahahala to je kraaaasnyyy,gratulujuuu 🙂
zardia
10. kvě 2016
@hahahala krasna carka.. kolik DPO jsi? 🙂
ms.neomagic
10. kvě 2016
@milujicimamina ja prave ne,vzdycky tak tech 5-6 dni...
hahahala
10. kvě 2016
@zardia Ahoj 🙂 Těžko říct kolikátý den jsem DPO... mám nepravidelnou menstruaci, tak sem ovulaci ani nezachytila a vyšlo to ... Ale podle digi testu bych měla být 2-3 týdny po oplodnění a asi v 5. tt
zardia
10. kvě 2016
@hahahala tak to sme na tom stejne 🙂 ja mam taky na digi 2-3 🙂
hahahala
10. kvě 2016
@zardia Byla jsi už u doktora/ky ? ... já si tam volala čekala jsem objednání až tak za 14 dnů a on že hned zítra ..😃
zardia
10. kvě 2016
@hahahala nn jeste sem ani nevolala.. rikala jsme si ze pockam jeste 🙂 tak aspon tyden
hahahala
10. kvě 2016
@zardia No já jsem nedočkavá a volala hned, ale fakt sem myslela, že mě objedná až tak za těch 14 dnů ... aspoň se uklidním, že je vše jak má
pajinka123
10. kvě 2016
Ahojky prosim o radu je tam neco nebo ne 😔
hahahala
10. kvě 2016
@pajinka123 Něco tam vidím, ale je to asi mamatest že ? Ten často dělá falešný duchy... zkusila bych jiný test třeba od Dr. Maxe, aby jsi měla jistotu.
pajinka123
10. kvě 2016
@hahahala
Hmm ja jsem si to myslela a maji maxe vsude v lekarne?
hahahala
10. kvě 2016
@pajinka123 Je to test přímo lékárny Dr. Max, takže jde koupit jen tam. Ale nevěš hlavu, je možné, že bude dušík sílit 🙂
zardia
10. kvě 2016
@hahahala a co ej to za test? 🙂 mas krasnou caarku 🙂 porad bych je porovnavala s moji 😃
pajinka123
10. kvě 2016
@hahahala jj ja vim. O jedno mimi jsem prisla pred dvouma mnesici tak se snazime dal no. Ale moooc dekuji
pajinka123
10. kvě 2016
@zardia ahojky je to mamatest. A byla bych rada aby silila 😔
hahahala
10. kvě 2016
@zardia Test jsem koupila po cestě domů v Benu lékárně 🙂 Co máš z toho taky jsem to dělávala 😃
hahahala
10. kvě 2016
@pajinka123 Zkus jiný test třeba za 2 dny (já vím, že je to hrozný a člověk si myslí, že to nevydrží), ale budeš vědět na čem jsi.
1nelinka
10. kvě 2016
@ms.neomagic ja mam ms normalne 2dny tak tezko rict..😞
pandabox
10. kvě 2016
@hahahala k doktorovi tak v šestém týdnu🙂) zítra brzo:)
beruskamary
10. kvě 2016
@yukonek koukám, že máme stejné testy a stejné čárky 😉 jdu si taky pro jinou značku 😉
yukonek
10. kvě 2016
@beruskamary a kolik jsi DPO? 🙂 mě zaráží, že už to mám takhle, přitom MS by měla být až v pátek, jsem 13DPO dnes. Dneska si sjedu pro mého oblíbeného dr.maxe 🙂 ale doma mám nachystaný už digitální ale ještě se mi do něj nechce, ten udělám, až budou dálnice 🙂
hahahala
10. kvě 2016
@pandabox Já mu říkala, že jsem tak 5 tt a on že není na co čekat, že mám dorazit zítra ...
beruskamary
10. kvě 2016
@yukonek ještě tady úplně nerozumím všem zkratkám, jsem tu od včera. DPO je dnu po oplodnění nebo prostě dnů po (po termínu menses)? , pokud je to 1.varianta dny po oplodnění, tak upřímně nevím. Mám 14 po předpokládaném začátku menstruace, takže bych řekla že tak 5-7 týdnů DPO
yukonek
10. kvě 2016
@beruskamary takhle brzy už máš pozitivní testy? Tak to jsem ještě neslyšela 🙂 jj je to dnů po ovulaci (oplodnění)... já měla prvního miniducha 10DPO, což jsem předtím vždy měla až 13DPO
yukonek
10. kvě 2016
@beruskamary jo promiň ! četla jsem dnů po oplodnění...a ty jsi psala týdnů, tak to joooo to už musíš být hodně předemnou, já mám teprve 2 týdny po oplodnění 🙂
beruskamary
10. kvě 2016
@yukonek 5-7 týdnů 🙂
:-p
leymea
10. kvě 2016
@milujicimamina to Te chapu.

Začni psát odpověď...

Odešli