• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

8. prosince 2016 
@hahahala tak jsme si volala k dr, sestricka mne bojednala na 23.5.. rikala, ze maji uplne plno, pry nas je ted nejak moc tehotnych :D
10. kvě v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zardia jaro:slight_smile: jen my nic
10. kvě v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky potrebuji radu.. jsem cca 8dpo a ms ma prijit az pristi ctvrtek.. reknete ze to neni jen ryska.. mam pco ackoliv mam ms presnou jako hodinky
10. kvě v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@maarkeetkaaa Ahoj, já tam teda čárku (rysku) vidím :slight_smile:. Držím palečky, ať jiný sílí v příštích dnech :slight_smile:. Zkus další test třeba za dva dny a to už by měla být zřetejnější :wink: , doporučuje se testovat nejdříve tak 10 DPO ;). Dej pak vědět!!!!
10. kvě v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@maarkeetkaaa ja mam na testu už druhý den to samé a taky mám pco
10. kvě v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@maarkeetkaaa zkus za dva dny a zkus jiny test nez mama :wink:
10. kvě v 17:20  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@maarkeetkaaa ahoj mě dnes vyšlo to samé a nevím co si mám myslet jsem 9DPO ... asi nejlepší je jen počkat ale přeji nám at čárky sílí..... snažíte se dlouho my už skoro 5let....
10. kvě v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevydrzela jsem to a zkusila dr.max ted odpoledne... :purple_heart::purple_heart::purple_heart:
10. kvě v 17:21  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
@maarkeetkaaa jakou ma barvu?
10. kvě v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@yukonek no vidis krasa :slight_smile:
10. kvě v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yukonek to je super.....
10. kvě v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My bohužel nic, dnes jsem to dostala. Celý den brečím, chce se mi to vzdát. U nás to bohužel nejde nechat na přírodě, protože z práce chodíme velmi unavení a TO děláme opravdu jen během ovulace. Ach jo :(
10. kvě v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@puutalo taky jsme unaveni z prace, ale 1x za 3 dny se cas vzdycky najde, hlavne to musite delat s radosti a ne s donucenim....to je taky jedna rada k otehotneni.
10. kvě v 17:26  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@puutalo to me mrzi teda, ja uz to vidim podobne zitra termin ms a uz citim bricho
10. kvě v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@puutalo treba va to chce ukazat, ze byste meli mene pracovat a vice si uzivat? spusta mych kamaredek otehotnelo na dovce...protoze najednou vyply po strasne dlouhe dobe.. :confounded: :unamused:
Drzim palce a nevzdavejte to!!
10. kvě v 17:39  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@puutalo Nevzdávej to, jednou to přijít musí ;) a taky přijde. Musíte si na sebe najít čas, manžel je taky unavený z práce, ale někdy začne sám od sebe, někdy začnu já a už to jde pak samo ;) a sex si krásně užijeme a není to z donucení. Sice v podvědomí vím, že "musíme", když mám ovulku, ale i tak si to krásně užíváme. Zkuste někam vyrazit na prodloužený víkend ;)
10. kvě v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox Na dovču se letos nechystáme. Pracujeme v oboru, kde moc nejde si vzít oddych. Taky musí ta dovča vyjít na ovulaci - a už zase plánujeme.
10. kvě v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@misacek3 Přišlo to už jednou - a bylo to zamlklé. Nemám na to už sílu, strašně mě to trápí.
10. kvě v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina Snad ti ta mrcha nakonec nepřijde. Já měla bolesti od minulého úterý, nikdy jsem bolesti z MS neměla, tak jsem doufala.
10. kvě v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@puutalo taky mame sp za sebou , sois se pripravuji na ms at nejsem zklamana
10. kvě v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
10. kvě v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@puutalo ja mam za sebou dva potraty, porad je duvod se tesit a mit duvod to zkouset ! Nikdy to nevzdavejte, ted jsem potreti tehotna a doufam ze uz to klapne, samozrejme ze mam strach, strasnej, ale vidina toho ze to mozna vyjde a my se konecne dockame me zene dal! Kazda se jednou docka, ver a nic nevzdavej :slight_smile:
10. kvě v 18:03  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
10. kvě v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@maarkeetkaaa ona se totiz nekdy jakoby zbarvi od moci co tak sleduji a udela tmavsi prouzek :frowning2: ale ja mela dnes ruzovou a stejne falesna tak si vyberme ze
10. kvě v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak hlasim, vcera u doktora mi bylo receno,ze minuly mesic se vajicko oplodnilo,ale neuchytilo... Rikal, ze mam vypustit vsechny testy, hlidani bt, ovu testy... Uzivat si sex a treba po 3 dnech na to vlitnout. Taky rikal, ze otehotnet muzeme i pred ms ze nemusi byt nutne jen uprostred cyklu :blush: takze uzivejte :blush:
10. kvě v 18:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
Tak zitra termin ms , a nic se zatim nedeje jsem zvedava na bt
10. kvě v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarosi94 tak to je dobry znameni, mas pohnojino:slight_smile:
10. kvě v 19:49  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@yukonek krasna druha carka a kolikaty den si testla??? Ja dnes 6 den po IUI ale taky sem nevidrzela a mam ducha ale hrozne ale hrozne slabou ze jako se fakt musis zakoukat nevim co si mam myslet:slight_smile:
10. kvě v 19:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@cigaas posli foto
10. kvě v 19:57  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox no myslim ze na fotce tp nebude ani videt :slight_smile: je to fakt slabi dusik ze se musis zadivat:frowning2: jako nadeje si jeste nedelam
10. kvě ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek