Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
barbarosi94
12. kvě 2016
@ms.neomagic spim pred nocni😐
juliemichal
12. kvě 2016
@ms.neomagic ahojky nene nemám to třetí je lednový potrat.
juliemichal
12. kvě 2016
@barbarosi94 ahojky tak to máš pravdu toto kamarádství není 😞 😞 asi ji kašlu a bude klid 😞 😞 a taky to je hnusné,že ti toto udělala 😞
ms.neomagic
12. kvě 2016
@barbarosi94 to znam,ceka me to pristi tyden..uz ted mi je spatne :-\

@juliemichal tak to jsem nevedela..ale brzo urco bude dalsi 😉
ms.neomagic
12. kvě 2016
@milujicimamina tak ja budu drzet strasne moc pesticky a palecky 🙂
anyt9178
12. kvě 2016
@milujicimamina kez by 😉 ms stale nikde a ani bricho necitim
juliemichal
12. kvě 2016
@ms.neomagic snad ano děkuji 🙂 🙂 už po těch 4 letech by to chtělo 🙂 🙂
barbarosi94
12. kvě 2016
@juliemichal ahojky, vykaslat se na to, ono zo prave kamaradstvi teprve prijde, uvidis 😊😊 taky jsem to tak mela po tom vsem s ni.... Ale prisla mi do zivota osoba, ktera by me nikdy nenapadla a je to oravdu uprimne kamaradstvi, jak rika muj pritel, vy si napisete i kdyz si prdnete 😄😄 a ma pravdu, neboj i ty takovou mit budes 😊😊

@ms.neomagic nemam rada nocniii 😡😡 vetsinu z nich prospim ve stoje, pac to nedavam 😄😄
carmen1980
12. kvě 2016
Přeji dobrý večer. Jsem tu nová a mám dotaz ohledně těhotenství. Mám zatím 2 dny zpoždění, MS pravidelnou, prsa bolí jen trošku a dnes začaly bolesti trochu v kříži. Ke konci minulého týdne mi bylo jakoby na zvracení..... Dnešní tt byl negativní.... Moc bych si miminko přála, i přesto, že už mám doma větší 2 děti. Kdy jste si dělaly tt nejdříve?
juliemichal
12. kvě 2016
@barbarosi94 tak to jsem ráda,že ti přišla ta pravá dušička do cesty 🙂 🙂 a jsi spokojená 🙂 🙂 no možná mi taky taková přijde,kdo ví 🙂 🙂 ale abych pravdu řekla já kamarádky ani nepotřebuji 🙂 🙂 ale možná časem se někdo najde 🙂 🙂 a na tamtu kamarádku se fakt vyprdnu 😞
carmen1980
12. kvě 2016
Jen přidám, že poslední těhotenství jsem měla před sedmi lety a to jsem neměla žádné příznaky kromě vynechané MS.
ms.neomagic
12. kvě 2016
@carmen1980 Ahoj, ja mela posl.tehu pred 8lety a taky zadny priznaky..takze vubec nevim kdyz se neco deje...zkus testovat treba zase az za dva dni..ovulka mohla bejt dyl 😉
carmen1980
12. kvě 2016
@ms.neomagic zkusím až tak v neděli nebo pondělí, pokud se MS nedostaví. Jinak žádnou bt si neměřím. Prý by měla být zvýšená pokud je žena těhotná?
milujicimamina
12. kvě 2016
Dekuji 🙂 hlavne at se drzi bt
milujicimamina
12. kvě 2016
@carmen1980 ja uz pred ms delam 🙂
milujicimamina
12. kvě 2016
@carmen1980 mela ale kdyz se prave bt nemeri tak nezjistis jaka je pred ovulaci
carmen1980
12. kvě 2016
@milujicimamina děkuji, zkusím měřit, pokud to teď nevyjde 😃
ms.neomagic
12. kvě 2016
@milujicimamina A jaka by mela byt bt po ms?
pandabox
12. kvě 2016
@carmen1980 jak se dlouho snažíš??
carmen1980
12. kvě 2016
@pandabox 2 roky, ale takovým způsobem, že buď to vyjde nebo ne, prostě nic neměřím a nepočítám.... Po gynekologické stránce je vše v pořádku
milujicimamina
12. kvě 2016
@ms.neomagic u kazde jina jak jsem zkoumala grafy ruzne
hahahala
12. kvě 2016
@yukonek Tak jak jsi dopadla u doktora ??
mimimimi
12. kvě 2016
@hahahala už psala ze tj pozitivní asi 160jednotek 😊😉
leymea
12. kvě 2016
@hahahala jj uz patri mezi tehulky 🙂
ms.neomagic
12. kvě 2016
@barbarosi94 ja delam jenom nocni,tak my o tom povidej :-\
lexi_bublova
13. kvě 2016
ahoj holky, dnes bych měla dostat menstruaci a na testu mám toto. Kromě toho už čtyři dny bojuju s kandidózou, zatím domácky. Můžu se začít radovat? mám jít k doktorce skrze ty kvasinky? asi jo, co? navíc si mám ihned po zjistění těhotenství začít píchat flexiparin na ředění krve. To znamená, že už fakt teď? jsem z toho celkem vykulená 🙂 snažíme se druhý měsíc. Bylo by krásné, kdyby to hned vyšlo.
mauss
13. kvě 2016
@lexi_bublova mazej k lékaři 😉
carmen1980
13. kvě 2016
@lexi_bublova moc gratuluji
barbarosi94
13. kvě 2016
@ms.neomagic tak to by me asi po tydnu odvezli 😄😄 mi to staci jednou za 3 tydny 😄😄
@juliemichal ja si osobne zivot bez pratel neumim predstavit, ale kazdy je jine povahy 😊
lexi_bublova
13. kvě 2016
holky díky, jdu za hodinu k té doktorce 🙂 tomu říkám pátek třináctého 😃

Začni psát odpověď...

Odešli