Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
13. kvě 2016

Tak na testu nic ☹

bielanevesta
13. kvě 2016
hahahala
13. kvě 2016

@mimimimi Tak to je super 🙂 Já jsem byla teď den mimo a nevšimla si příspěvku.

mimimimi
13. kvě 2016

@milujicimamina 24DC testovat nebo drive bylo asi strasne brzy ale drzim pesti at MS nedorazi a // se ukazou...zvlastni s temi tvymi duchy a clearbluetestem...na cysty netrpis?

ms.neomagic
13. kvě 2016

@milujicimamina Nevzdavej to..mas uz zpozdeni nebo jsi pred? ted nak nevim,jak se to tu rozjela...ja jsem taky zvedava co to u me bude..

milujicimamina
13. kvě 2016

@ms.neomagic ještě nemeškám

milujicimamina
13. kvě 2016

@mimimimi zkrátka dělá falešné asi cystu jaem snad nikdy nemela

carmen1980
13. kvě 2016

@milujicimamina Nevzdávat to, naděje umírá poslední 😊😉🌷

milujicimamina
13. kvě 2016

@carmen1980 já vím , prsa stále bolí tak to nedojde ještě dnes

mimimimi
13. kvě 2016

Ja prvni den po vyvolavacce a MS nikde, mela bych radost kdyby jsem mohla vyvratit negat.vysledek z krve jako tenkrat 😊 Jedna holka mela pry taky 16dpo krev negat.a 25dpo uz byly // 😄 to bych mela ale velke stesti 😣...

kettkav
13. kvě 2016

@milujicimamina U me dnes taky na testu nic,grrr :'(

mimimimi
13. kvě 2016

@milujicimamina hmm no jo a k Dr.neuvazujes zatim chodit? Nebo aspon na tu krev? Neves hlavu za tyden to muze byt uplne jinak...jak dlouhy mas cyklus?

milujicimamina
13. kvě 2016

@mimimimi cykly mívám většinou 27-29 stalo se minulý cyklus i 30,ale to byla ovulace až 16 dc

1352015
13. kvě 2016

8 DPO test negativní. Je moc brzy na testovaní?

mimimimi
13. kvě 2016

Tak jeste aspon 4dny do toho 30.dne vydrz... drive to kazdemu neukaze 😉 Je mi jasny vsechny to chceme vedet driv ale o to vetsi stres pak z toho mame...ja se merila po agolutinu a najednou skok z 36,4 na 37 ale tj pry tim progesteronem....ale je to zajimavy...jsem zvedava jestli BT zustane nahore nebo tesne pred MS klesne...

carmen1980
13. kvě 2016

@milujicimamina Pokud ještě nemáš zpoždění tak nic není ztraceno 😉 Já už mám 3 dny zpoždění a zatím čekám.... Včera test negativní.... Do dalšího tt ještě počkám

mimimimi
13. kvě 2016

@1352015 jj to je brzy malemu procentu holek testy ukazi od 9DPO...jistejsi je 13-14dpo ale ani to jeste neukaze 100%vetsine 😉 ...8dpo je miziva sance 😉

carmen1980
13. kvě 2016

@1352015 je to individuální.... Někomu už se objeví // někomu ne....

milujicimamina
13. kvě 2016

@mimimimi me dnes zase malinko skočila nahoru, ale nevěřím tomu už když tady vidím že mají krásné čárky už od 12 dpo

1352015
13. kvě 2016

@mimimimi ani na digitálním clearblue ?

luciasek1987
13. kvě 2016

@milujicimamina ja mela 12 dpo vcera a mela jsem negativni test.. Jeste zkusim v nedeli v den ocekavane ms.. No a dyztak hura do dalsiho mesice.. 🙂

carmen1980
13. kvě 2016

@milujicimamina Opravdu nezoufej, ještě vyčkej, podívej na mě... Cyklus 28 dní... A 2. den zpoždění ještě test negativní.....

milujicimamina
13. kvě 2016

@luciasek1987 tak testneme spolem v neděli kdy ty máš ten termín nems?

luciasek1987
13. kvě 2016

@milujicimamina v nedeli.. Ale skace mi to +- 1 den. Tak kdyz to nedostanu v sobotu tak v nedeli rano testnu... 🙂

dadusha30
13. kvě 2016

Ahoj holky,co myslíte? Vyšlo to? 🙂

mimimimi
13. kvě 2016

@milujicimamina tak zatim jen mer a uvidis 😉 chápu te, me taky klesla rapidně pravděpodobnost ale přiznám se ze doufám porad... 😉 Bohužel čas nepopozenem ale lepsi s tím nepocitat a pak byt prijemne prekvapena nez naopak. U me bude narustat taky nervozita dokud nepřijde MS 😐, mam ten cyklus nejdelší co kdy byl... ale zakazala jsem si ze pokud neprijde testovat hned nebo snad denně...nejdrive za 9-10dni po injekci jinak to nemá smysl...treba ale dorazí a testy tím pádem resit už nebudu. Asi spis dorazí. 😣 Rada bych jako vy pokračovala ve snažení bohužel manzel je jiného názoru a tak mam asi jedinou šanci přijít se // 😉 Chlap vic jak dvě děti nechce...bohužel 😔

mimimimi
13. kvě 2016

@luciasek1987 taky držím pěsti 😉

mimimimi
13. kvě 2016

@1352015 no já bych pockala, s dig.nemam zkusenost...muze a nemusí...skoda penez pokud by bylo testování predcasne 😉 muze ti hcg růst pomalinku nez to test zachytí 😉

milujicimamina
13. kvě 2016

@mimimimi nevěřím se by se ještě ukázaly, raději počítám s mrchou a i dneska mám ten tmavší hlen tak počítám že dojde snad i zítra

luciasek1987
13. kvě 2016

@dadusha30 kolik dpo jsou delane? Jinak myslim si ze to vyslo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru