Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hul
15. kvě 2016

Prostě to nejde vyfotit pořádně...

hul
15. kvě 2016

@mi89 nevím. Netusim kdy mám ovulaci. V úterý to mám dostat...a zlobim se na sebe ze jsem to nevydržela:((

milujicimamina
15. kvě 2016

Holky kdy vas prestanou bolet prsa jeste chvili pred ms nebo az v ms?

milujicimamina
15. kvě 2016

@hul chapu i ja jsem na sebe nastvana ☹

mi89
15. kvě 2016

@hul to nic, tak uvidíš za dva dny 😉

leymea
15. kvě 2016

@milujicimamina ted vubec nevim :-/ tezko rict.

milujicimamina
15. kvě 2016

@leymea co myslis? Prsa? Prave me vzdy prestanou bolet a dojde ms a ted stale

1nelinka
15. kvě 2016

@pajinka123 ja mela pozitivni clearblu (to je ten s tema tydnama) 13dpo a dobry jsou od dr maxe lady max.. Snazili jsme se 9mesicu a ani jednou mi neukazal ducha byl vzdy jasne negativni a az ted se obevila carka..drzim palecky

leymea
15. kvě 2016

@milujicimamina nu prsa. Nejak si neuvedomuji jak to mam 😀

mimimimi
15. kvě 2016

Dala jsem si dohromady takovy soubor priznaku a bt ale nevim jeste ceho 😂 PMS asi 😄... urcite mi tam neco chybi ale tak aspon zhruba co jsem si pamatovala 😊...co myslite je nejaka aspon 5%ní sance na // 😄? Pristi cyklus zkusim zapisovat take at aspon vim co je u me bezne a normalni 😉 Ja jsem rada ze jsem ted par dni vydrzela a netestila po te krvi (proc taky vzalo mi to chut ) ale nervozni jsem porad jak to cele dopadne 😉 PS.: styk byl pote jeste parkrat samozrejme jen ted sleduji stavy po 18.4. 😊 ...

milujicimamina
15. kvě 2016

Zkusila jsem jeste jeden 😕ted jen doufat at se nerozjede

mimimimi
15. kvě 2016

Drzim vam pesti at ani jeden dusik neni falesny ...ja uz mam strach taky jsem videla furt jen rysky a dusiky ale opravdu nepatrne ...ruzove carky bych taky chtela ale zatim si je muzu jen prat...asi bych uz testovat mohla ale nejak si furt rikam ze to budu zkouset zase zbytecne...tak bych rada vydrzela...hada se to ve me uplne stejne jako vam ta netrpelivost s rozumem...obavy ze zklamani jsou ale celkem silne...tak zkusi se mnou nekdo ve ctvrtek 😊? Kdyz teda neprijde 😊? Bojim bojim 😊

yukonek
15. kvě 2016

@milujicimamina tady trochu neco vidim 🙂 lepsi bude asi zajit na krev

mimimimi
15. kvě 2016

@milujicimamina ze bych videla naznak ruzove mozna nebo uz vidim vsude 😂 😉...tj prave to neco uvidis pak se upnes a zjistis ze to nic nebylo 😣 proste bud at jde MS do pryc a nebo at teda prijde v plne parade a nevzbuzuje fal.nadeje pozdnim prichodem ze jo...

xyrina
15. kvě 2016

@mimimimi Já si zakázala duchy hledat. Ale nejsem spokojenější ☹ .

mimimimi
15. kvě 2016

@mi89 tak ten ctvrtek nejpozdeji 😄 ?

mimimimi
15. kvě 2016

@xyrina 😣 no jsi dobra ze dokazes test vyhodit ihned...to chce velkou vuli 😉 je to tezke ...prijdu si jak uplny slaboch potom, furt neck naklanet se svetlem bez svetla jak paranoik ale nejde si pomoci no,kdyz uz otestuju tak prohlizim ...nesmime to chtit tak moc asi 😉 ...

milujicimamina
15. kvě 2016

Jeste tady no to jsem zvedava

milujicimamina
15. kvě 2016

@xyrina ja si to zakazuji každý mesic taky

xyrina
15. kvě 2016

@mimimimi Vždycky se podívám na test hned, pak za 5 minut a pak s ním hned bezim do koše. Není to silná vůle, ale spíš vztek a pak smutek. Vždycky si řeknu, že to už to vzdam, že se jen zbytečně stresuju a většinu měsíce do MS jsem o tom i přesvědčena, ale jakmile se blíží termín MS, je všechno jinak. Prostě jsem cvok. 🙂

mimimimi
15. kvě 2016

@xyrina nejsi vůbec cvok 😉 je to přirozený protože děti chceš 😉 a víš kolik ženských ten test z koše znova vzápětí vytáhne nebo když jdou kolem 😂 Musím se smát ikdyž je to smutný 😡 ale uvidíš že jednou na to budeš vzpomínat s nadhledem protože se dočkáš 😉...já nemít takhle zbabrany cyklus tak by mě možná už i mat.touhy pustili ale jelikož je to tak jak to je tak si pohrávám s tím...a co kdyby bylo ještě jedno poslední 😉...

weronicaaaa
15. kvě 2016

@mimimimi 18.4. byl sex a pak už nic? Když byla ovulace až 24.4.? Tak to teda nevím nevím..já ani nevím, kdy sem měla ovulaci, ale spali sme s přítelem každý den :D někdy i 4x za den :D nesnažili sme se..prostě sme si užívali no 🙂

mi89
15. kvě 2016

@mimimimi jo, ve čtvrtek, do té doby to musím vydržet, ty taky? 🙂

mimimimi
15. kvě 2016

@weronicaaaa my se nesnažili ...teď poslední dny byl taky vícekrát a myslím mezitím ještě jednou ale chlap si dává pozor...jen toho 18.teho si nebyl jist tak proto😉 a já nic neberu 😉

mimimimi
15. kvě 2016

@mi89 no když mě nepotká lékárna tak asi taky vydržím 😄 ale zvědavá jsem na to dost...jenomže si myslim že spíše asi dojde tentokrát než to stihnu ... začínám mít i návaly a potit se tak se asi něco děje...😐 ale budu i na tebe myslet 😉

hul
15. kvě 2016

Jsem na to zvědavá....hodila jsem to ještě na jedno forum a tam to taky viděj. A pokud pepino nedělá falešné tak je třeba naděje...

weronicaaaa
15. kvě 2016

@mimimimi no,když chceš mimi,je jasný,že nic nebereš 😊 tak třeba to vyjde tento měsíc..máj lásky čas..to bude těhotných 😃

mi89
15. kvě 2016

@mimimimi Já mám doma, ale jen mamatest 😀 Děkuji 🙂

ms.neomagic
15. kvě 2016

Ahoj holky,tak ja vcera trpela,az vecer se mi udelalo dobre,jinak jsem za celej den nemela chut ani na cigaretu a kdyz mi nekdo kouril u hlavy tak se mi zvedal zaludek..dneska dobry,jen hlava boli..zitra uvidim co u dr.

milujicimamina
15. kvě 2016

@ms.neomagic zitra jdes? Tak uvidis, ja jsem hotova dneska

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru