Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luhol
21. kvě 2016

@leymea to mě moc mrzí ☹ myslela jsem na tebe a držela moc palečky. Já nevím, bojím se testovat dostat to mám až v úterý tak se držím abych netestovala

leymea
21. kvě 2016

@weronicaaaa vim, ale nemyslet na to? To proste nejde 😀

leymea
21. kvě 2016

@luhol ted ja drzim palecky Tobe 🙂

misacek3
21. kvě 2016

@mkusti Dáme si vědět ju 🙂. Zatím to tak vstřebávám a raduji se potichu s manželem. Je to zázrak 🙂. Myslím na Vás :-*

weronicaaaa
21. kvě 2016

@leymea já vím, že ta touha je velká..já sem začala toužit po miminku minulý rok..pořád sem o tom mluvila..HA sem vysadila až v lednu tohoto roku,ale nemyslela sem na to, že by se to povedlo tak brzo :D

hul
21. kvě 2016

4 den vynechání. Pepino

bielanevesta
21. kvě 2016

@hul tfuj tfuj tfuj 😋

kastanek87
21. kvě 2016

@leymea ach jo :( to mě mrzí. Já jsem teď 4DC, takze jsme na tom stejně. 12DC mám jít na kontrolu jestli ta cysta zmizela,ale myslím že odešla hned první den MS, rovnou se mi mrkne jestli vše funguje jak má,tak jsem velmi zvědavá. Teď budu mít 7.měsíc cyklu co se snažíme,no taky nejsem úplně v pohodě,ale pořád si říkám že je to ještě v normě. Snad si ty mimisci k nám najdou cestu co nejdřív 🙂

xyrina
21. kvě 2016

@kastanek87 Hlavně buď v klidu! Já znervozněla až po 2 letech snažení 🙂 .

mimimimi
21. kvě 2016

@luckybara tak to nechápu jak bilo? Testovala jsi stejným???

@leymea stejne zkus pak znovu test když jsi neco viděla pokud nebude MS silná a dlouhá muze byt i na testu druha /...jinak ti držím do dalšího...ja mam dnes taky bolesti na MS a je mi i soufl. PMS 😄

leymea
21. kvě 2016

@mimimimi rano jsem delala a nic tam neni, uz nic delat nebudu 😉 je to klasicka MS 🙂

luhol
21. kvě 2016

@leymea moc děkuji, ale nevidím to 😒

dddkkk
21. kvě 2016

@hul To je super! Tiše závidím a gratuluji 🙂

blabinka
21. kvě 2016

Ahoj holky..tak i já posílám fotku.Vidím to jen já nebo je tam opravdu náznak čárky?Dnes jsem 1.den očekávané ms a zatím nedorazila.

iritia
21. kvě 2016

@blabinka je tam 🙂 udělej za pár dní jak bude sílit 😉

blabinka
21. kvě 2016

No ted budu jeste vic nervozni 🙂 Pokud se povedlo,tak po pul roce..je mi 34 a uz jsem zacinala mit podezreni,ze malej se sourozence nedocka.

iritia
21. kvě 2016

@blabinka hlavně se snažit být v klidu 😉 vše bude v pořádku když v to budeš věřit 😉 hlavně se vyvarovat stresu

mercedesse
21. kvě 2016

@blabinka to není náznak, to je docela pěkná čárka; -)

blabinka
21. kvě 2016

@mercedesse jsem ani neverila..priznaky na ms,tak jsem si ho udelala,protoze jsem mela doma. Chtela jsem radsi i jine oko a nekomu to vykecat 😀

kastanek87
21. kvě 2016

@blabinka taky vidím 😉 přeji ať jen sílí!!!

mi89
21. kvě 2016

Ach jo, ms, co má dnes dorazit zatím nikde, test negativní... To mě nebaví

mimimimi
21. kvě 2016

Tak holky ja slabounce růžově špiním ...myslete na mě...díky 😐

mimimimi
21. kvě 2016

@mi89 třeba je důvod že nedorazila 😉...

mi89
21. kvě 2016

@mimimimi to doufám, po uslych 19km by měl být 😊ale znervoznuje me ten úplně negativní test... A když vidím, že být nemusí, jako to máš třeba ty, tak se děsím, co mi je...

mi89
21. kvě 2016

@mimimimi držím pěstí 😉

mimimimi
21. kvě 2016

@blabinka
@hul
Gratuluji holky přála bych si taky takové // do růžova...musím doufat...já se včera tahala s kočárkem a těžkým nákupem tak možná jsem neměla 😣...

mimimimi
21. kvě 2016

@mi89 nic není nemožný i při hodně dlouhých cyklech ikdyž já dokud ty // nevidím tak taky nevěřím...já tobě taky děkuju...neboj neznamená to že nejsi v pořádku, kdy měla být MS a kolikátý dpo jsi?

mi89
21. kvě 2016

@mimimimi dpo 13 a den zpoždění jsem...

pandabox
21. kvě 2016

@leymea podle me na to nemyslet jde..ten měsíc co jsem otěhotněla jsem si řekla a dost..musím se sebou něco dělat..mít nejakou novou činnost, .něco co me zabaví a ze musim začít tady v zahraničí vic bojovat. takova mino terapie..cely mesic jsem hledala co bych mohla delat lepe ve svým zivote. asi týden před MS jsem si říkala...uf..no ještě jedna dvě MS s zkusím třeba aspoň ovulační test...ze už me taky to čekání na dvě čárky nebavilo. .(ja nejsem pro mereni BT- podle me to ženy jen stresuje a jinak jsem si o v u nemerila). dokonce jsem byl
v DM s málem jsem koupila ovulační testy..no a ten samy měsíc nedorazila MS.. byl to fakt hezky měsíc, kdy jsme s přítelem byli jak dva zamilování🙂)

mimimimi
21. kvě 2016

@leymea chápu 😣 ale třeba to bude krátké a naděje bude když ne tak hodně chuti a sil na další...já se teď taky celkem bojím že teda nic...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru