Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pandabox
12. čer 2016

@1nelinka tomu se rika biochemicke...muže se stát,,že to odejde..s opožděnou ms...
Já to takhle mela v únoru..a druha ms už nepřišla...je jak pohnojeno..moje doktorka rika , že je to dobry test plodnosti🙂)

pandabox
12. čer 2016

@1nelinka ale je pravda, že pak jsem tomu testování už moc taky nedávala..jeden test den po vynechání, druhý AZ o týden později..pak AZ objednání se k doktorovi🙂

1nelinka
12. čer 2016

@pandabox my se snazime od zari a ani pred tim jsem nebyla snazilka co by testovala pred ms.. Ale vim urcite ze dalsi digital uz nekoupim stejne to neni zaruka niceho bohuzel.. Taky mi moje mudr rikala ze byva dobre pohnojeno ja mam cykli 5tydnu tak se vzdycky nacekam ale prave mame ovu tak treba se na nas usmeje stesti..🙂 kez by..🙂

maarkeetkaaa
12. čer 2016

Co myslite?

knobloska
12. čer 2016

Je tam

monikavitezslav
13. čer 2016

Tak holky ja hlasim dalsi den bez mrchy. Sem myslela ze se to po vcerejsim sexu rozjede a ono se nic nekona. Dnes 35dc ms chodi 32dc

ivatko0406
13. čer 2016

@maarkeetkaaa duch tam je, ale slaboucky.....drzim palce, aby ti zesilil!

maarkeetkaaa
13. čer 2016

@ivatko0406 dekuji, ms ma prijit az ve stredu.. ale priznaky absolutne zadne :(

martina16horysek
13. čer 2016

@monikavitezslav a zkousela si testik?

ivatko0406
13. čer 2016

@maarkeetkaaa ja mam tohle pred ms taky. Ty duchy. A taky mi je dela ovulace. Ale to neznamena, ze u tebe to nemuze byt tehu 🙂

monikavitezslav
13. čer 2016

@martina16horysek bojim se testovat ze budu zklamana ale 35dc a furt nic?! Pockam do zitra jinak ve stredu na krev tam mi to rekne hned teda ppkud se pres den nedostavi. Vecer dam info. Mam doma manzela a ten nema ani tucha ze mam zpozdeni nechci ho plasit.

maarkeetkaaa
13. čer 2016

@ivatko0406 to je za posledni 4 mesice nejvetsi duch jakeho jsem kdy mela.. navic je to nakej nejlevnejsi test, ale nikdy neukazoval ani naznak ducha 😄

kecka28
13. čer 2016

@maarkeetkaaa ahoji, není to náhodou test z Globusu? Bohužel, měla jsem na testu, který vypadal stejně, už dvakrát ducha a nikdy z toho nic nebylo. Přeji ale, aby to tak nebylo, ty pocity pak když MS došla byly šílený ☹

elis86
13. čer 2016

Tak jo,třetí test pozitivní,už tomu věřím....co když se dostaví MS? Mám hned běžet k doktorce?

maarkeetkaaa
13. čer 2016

@kecka28 nn, to je z benu lekarny , takova bledemodra krabicka.. prave ze to byl ctvrty test te znacky a ty predtim nikdy nic neukazaly..

kecka28
13. čer 2016

@maarkeetkaaa tak to zní parádně 🙂 Držím palce!!

kato83
13. čer 2016

@riga muzu se zeptat? Ty ovulacni testy jsou pozitivni zase kdyz se uhnizduje vajicko, nebo uz celou dobu od pozitivniho ovu....?
Ja jsem 5DPO a ovu test jsem mela pozitivni jen pri ovulaci a pak uz to zase zesvetlalo....

monikavitezslav
13. čer 2016

Holky dneska 35dc jsem zvykla ze ms vzdy max 35dc prisla a dnes nic. Jsem nervozni tj sileny.

ivatko0406
13. čer 2016

@monikavitezslav tak testuuuuuuj 🙂

petik607
13. čer 2016

@clea89 Určitě ti to dopadne dobře 🙂 Já jsem z Českých Budějovic, a ty? 🙂

asus
13. čer 2016

@monikavitezslav taj honem testik sem

monikavitezslav
13. čer 2016

Jdu do lekarny takze koupim nejlevnejsi testik a uvidime.

ivatko0406
13. čer 2016

@monikavitezslav a sup s nim pak hned sem!

mignona
13. čer 2016

@milluska @nunik @misacek3 Já tomu snad uvěřím! 😵

ivatko0406
13. čer 2016

@mignona tak tomuhle uz bych asi take verila.to uz nevypada na ducha 🙂

nunik
13. čer 2016

@mignona moc gratulujiii,já jdu zítra k doktorce tak jsem zvědavá 🙂

mignona
13. čer 2016

@ivatko0406 🙂 @nunik Děkuju 😵 a zítra držím pěsti, ať je všechno jak má! 🙂

alischkar
13. čer 2016

@pandabox @1nelinka Taky jsem si v dubnu myslela, že jsem určitě těhotná... Kopa příznaků (výrazné hormonální změny, pnutí v prsou atd...) Test byl negativní, ani duch. MS došla v termínu a byla o dost silnější, takže si taky myslím, že šlo o biochemické těhotenství (i když potvrzené to nemám). Další cyklus už jsem byla v tom, něco na tom "pohnojení" možná bude 🙂 Držím pěsti, ať se to povede! 😵

misacek3
13. čer 2016

@mignona Tak tomuhle opravdu věř. Je to tam 🙂. Hlava to pořád nebere vid?

ivatko0406
13. čer 2016

@alischkar ja chci taky 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru