• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

25. března 2017 
@fifacek se mi to jen zdalo ze slabne. Je silnejsi. Jen muz se k tomu stavi trosku negativne.
14. čer 2016 v 06:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechny tri horni ted z rana
14. čer 2016 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@monikavitezslav kolko dni ti meska ms?
14. čer 2016 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav Mela jsem to take jako ty - 2m v nove praci a tehotenstvi. Ja jsem jeste chvilku pockala (davala jsem si majzla) abych prolezla zkusebkou a pak jsem sla marodit. Byl tam 3.stupen pracovni zateze a tak bych tam byt nemohla. Sice ze zakona jsem mela narok na prerazeni ale tam nebylo kam a ja nechtela zamestnavateli brat penize - staci ze me cekala materska. Takze jestli mohu radit, projdi zkusebkou a jdi marodit :-* . Jinak gratuluju ...podle testu jsi tehotna jak Brno :-* :*
14. čer 2016 v 07:38  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav vic testu uz snad delat nemusis - jsi tehotna :slight_smile:. Pises, ze se manzel stavi trosku negativne - kdyz jsem trosku, tak to asi nebylo tak zle, jak ses bala.
14. čer 2016 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav spis bych rekla ze sili.. :dizzy_face: :dizzy_face: gratulace
14. čer 2016 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ve dve hodiny me ceka prvni prohlidka. Drzte pakce at jde neco videt.
14. čer 2016 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx dekuji vsem mockrat. Ve dve prohlifka takuvidine.
14. čer 2016 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trošku mimo téma... Minulý pátek jsem byla 15. den po KET pětidenní blastycysty a měla jsem pozitivní test jak pepino, tak ClearBlue, který mi ukazoval cca 4., 5. týden.
V neděli mě ale dost začalo bolet břicho, jak kdybych to měla dostat, no a večer jsem začla krvácet, slabě, na jednu vložku, bohužel s krví odešel nějaký průhledný malý rosolovitý obal, pak jsem přestala krvácet a ráno odešla nějaká hrudkatá tmavá krev. Od té doby nic.

Myslíte, že jde o samovolný potrat? :frowning2: :frowning2:
14. čer 2016 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaskvorova zkusila jsi znovu test?
14. čer 2016 v 09:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaskvorova a co test ted?
14. čer 2016 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaskvorova to jeste nemusi nic znamena.. Ja takhle potratila minuly mesic- krvacela jsem sice jen 1den ale za to brutalne s kusama sliznice.. Jak jsem zacala krvacet mazala jsem k doktorce abych vedela na cem jsem a aspon jsem se pak uz doma netrapila.. Byt tebou tak jdu hned k doktorce a ona ti rekne.. Ja jsem poznala hned jak jsem zacala krvacet ze je to spatne okamzite mi splaskla prsa a odezneli nevolnosti..
14. čer 2016 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav vypada to skvele ..:slight_smile: kolik dnu jsi dpo? Jestli vis..
14. čer 2016 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Test je pozitivní , ale to nic prý neznamená. Volala jsem do centra a řekli mi, že když nervácím pořád, tak tam jezdit nemám, že by stejně nic neviděli. Takže jdu na ultrazvuk až v pondělí...

@1nelinka No, já si tak na 90 % myslím, že to potrat byl, kdyby tam nebyl ten průhledný váček, tak mě to ani nenapadne... :frowning2: Ale podbřišek mě bolí pořád.
14. čer 2016 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka to je to co prave nevim. Minily mesic prisla ms 10.5 a byla slaba jen jeden den. A ted tohle. Odpoledne budu vedet vic. Kazdopadne nic mi neni.
14. čer 2016 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav už jdeš na kontrolu?to nic nebude vidět?:astonished: ja jdu 1 července to už budu pres 8 tydnu.
14. čer 2016 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jjo jdu dneska. Vim ze nic nebude videt ale aspon krev vis. Menim doktora tak hlavne proto jdu dnes.
14. čer 2016 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka bohuzel vubec nevim
14. čer 2016 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav aha tak to jo.ja už sem 6 tydnu a sem napnuta a jdu az toho prvního těším se a zároveň bojim:wink:
14. čer 2016 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus urcite bude vse v pohode
14. čer 2016 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dnes jsem 17DPO a ráno jsem si byla vzít hcg a je 547.V 13hod jdu na prohlídku tak snaaad to bude ok :slight_smile:
14. čer 2016 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mignona super gratulujem :dizzy_face:
14. čer 2016 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav gratulujem a daj vediet ako si dopadla...
14. čer 2016 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska dekuji a dam. Myslim ze i hcg bude nizke kdyz twsty jsou slabsi.
14. čer 2016 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik drzim palecky ..:slight_smile:
14. čer 2016 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja stale slabeciarky na Mamatestoch /uz tyzden/, tak mi vsetci radili Clearblue a tak som dnes urobila a vysla pekna ciarka asi silnejsia ako na Mamateste a pritom Clearblues je myslim 25mmol/l mamatest 10... Co si o tom myslite?? Minuly stvrok odber krvi negat....
14. čer 2016 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@milluska já bych zašla na krev jako samoplátce . Víš kdy jsi měla ovulaci cca?
14. čer 2016 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska Děkuju moc :dizzy_face: Držím pěsti a na tu krev doporučuju zajít, byla jsem včera taky jako samoplátce, výsledek byl do pár hodin a potvrdil mi těhotenství :dizzy_face:
14. čer 2016 ve 12:00  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29 @mignona uz si to zistujem, kde si mozem dat vziat tu krv...Budem to musiet tak urobit, bo zosaliem.... :rolling_eyes: Ovulku asi okolo 17.5, 31.5 som namiesto ms mala tri dni slabe spinenie a od 8.-10.6 znova slabulinke spinenie... Pozit test som mala par dni po tej akoze ms..... Netusim ani teda kolky dc vlastne som.... :confused:
14. čer 2016 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska hmm tak to dej pak vědět jak jsi dopadla. Není možný,že to první špinění mohlo být k ovulaci a to druhý špinění zahnizďovaní? Proto je zatím jen slabej duch pořád a ta krev předtím byla negativní :slight_smile:
14. čer 2016 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek