• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

18. října 2017 
@maximys krasna carka.. gratulace.. hele sklenka neuskodi..
21. čer 2016 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky ja se hlasim z nemocnice hcg v krvi stale stoupa takze znovu kapackou podany lek na vyvolani potratu a v patek se uvidi. Kazdopadne plod uz neroste coz je pry dobre. Ukazali mi i jak to vypada kdyz ta jizva praskne a uvnitr delohy me to roztrha. Nic prijemneho. Takze delohu se zatim snazi zachovat. Jinak novym pozitivnim testum gratuluji
21. čer 2016 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximys je tam moc gratulují :smiley:
21. čer 2016 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikavitezslav čekala jsem na nějaké zprávy od vás. Držte se!
21. čer 2016 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky dekuji rano mi teda troski ruply nervy kdyz mi rekli ze hcg furz stoupa a ze je jeste jedna moznost opakovaz tu kapacku a pak uz jen odebrani delohy ale dalo se cekat ze mi rupnou nervy rvala sem tu po nich. Kazdopadne dalsi tehi se vic nez na 50% uchyti opetovne tam.takze je mi na nic.
21. čer 2016 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal prvni mesic :slight_smile:
21. čer 2016 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivatko0406 no tak moc přeji aby jsi teď našla ty // a nesnažili jste se dlouho :slight_smile: :slight_smile: kdy ti nemá dojít ms? :slight_smile:
21. čer 2016 ve 21:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal az za 8 dni. A testovat tyden pred ms je nesmysl
21. čer 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivatko0406 no tak držím vše co se dá aby mrška nedošla :grinning: a ano máš pravdu týden před ms je nesmysl aby jsi testovala :slight_smile: :slight_smile: ještě vydrž aspoň 4 dny :slight_smile:
21. čer 2016 ve 21:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal prosimte v kolikatym tydnu jste měli srdíčko? Jestly se můžu zeptat i když vím že to sem nepatri
21. čer 2016 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal no za dva dny mame v cervnovych snazilkach domluvene hromadne testovani :slight_smile:. Budu 10 nebo 11 dpo. Nevim zda se den ovu pocita jako prvni nebo nulty. Ale to je asi taky jeste brzo. A dekuji za ty drzene palecky :wink:
21. čer 2016 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal mimo mísu : připomínáš mi Ivu ze seriálu Comeback :grinning: :slight_smile:
21. čer 2016 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmulka jéé tak to děkuji :grinning: :grinning: to mi nikdo ještě neřekl :grinning: :grinning:

@27tery ano zeptat se můžeš srdíčko jsme měli v 6+4tt.ale někdo mívá srdíčko později,může se objevit i v 8tt já jsem právě měla ovulaci cca 13DC to jsem byla na IUI a folík jsem měla 20mm.ty jsi v kterém tt?a držím moc moc palečky aby se srdíčko co nevidět ukázalo :slight_smile:

@ivatko0406 no tak 10DPO určitě brzo není :slight_smile: :slight_smile: tak to se do té diskuze za 2 dny podívám :grinning: :grinning: snad tam najdu hodně pozitivních testíků :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2016 ve 21:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal podle poslední menstruace bych měla být 6+0 ale na gynekologii se obednam až tak za týden to bych měla být 7+1 tak snad už bude něco vyder před rokem jsem šla hned a plod se nevivijel a musela jsem jít na revizi tak se docela i bojím ale děkuji ti za podporu :slight_smile:
21. čer 2016 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27tery tak to určitě v 7+1tt budeš mít srdíčko a neboj určitě bude teď vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: já jsem v lednu prodělala ZT,ale naštěstí jsem nemusela na revizi.mimi hned na prvním UTZ odpovídalo o 2-3tt méně než by mělo být :frowning2: :frowning2: termín mám taky v lednu... a o 15 dnů později než jsem přišla tento rok o miminko... a teď už je vše v naprostém pořádku,tak se vůbec neboj i u tebe to bude v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2016 ve 21:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@juliemichal moc děkuji fakt moc a tobě taky držím palecky ať maz pohodové těhotenství :smiley:
21. čer 2016 ve 21:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav ono se nemusí usichit tam kamarádka kvůli tomu postupovala uměle a dávali ji ho na spravne misto
21. čer 2016 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27tery vůbec není za co :slight_smile: :slight_smile: a já taky moc děkuji,určitě dej vědět po kontrole jak jsi dopadla,držím moc moc palečky :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2016 ve 22:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal nemáš za co :smiley: určitě během příštího týdne dam vědět jak jsem dopadla a ještě jednou ti moc děkuji :smiley:
21. čer 2016 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27tery fakt není vůbec za co :slight_smile: :slight_smile: kdyby jsi potřebovala třebas s něčím poradit nebo tak tak mi normálně napiš sz,vůbec mi to vadit nebude :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2016 ve 22:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky k těm ovu testům ukazujícím těhotenství, ano, je to tak, ale měly by být opravdu silné čárky. Přikládám fotku mých- Je to 30 DC. Plast je těhu test a ten obyč je ovu test. NA tom ovu testu je silnější testovací čárka, ta kontrolní je slabší. Jinak všem držím palce!
21. čer 2016 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@emisekkk mohu dotaz??? Kdy byla na OVU silnější testovací než kontrolní??? Teda pokud jsi zkoušela už dříve.... Moc moc moc moc dekuji!!!!
21. čer 2016 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codelat no já to zkoušela až ten 30 DC, protože jsem nedostala menstruaci a neměla těhotenský test doma. Jak jsem pak měla pozitivní ovu test, tak jsem mazala pro těhotenský. :grinning: . Oba testy jsou z 30DC.
Ale viděla jsem tu na koníkovi test ovu z 25 DC a už ta čárka byla silnější než kontrolní.
21. čer 2016 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk moc Ti děkuji za odpověď. Jsi hodná!!!!!
21. čer 2016 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codelat no hlavně ať ti to klapne!
21. čer 2016 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..nejak nestiham...ale musim vam rict,co se mi vcera stalo...psala mi kamaradka,co jsem ji dlouho nevidela,vi ze se snazime..je to kartarka..a pise mi ,,jsi tehotna,, a ja ji pisu ze ne,ze to mam dostat az v nedeli nebo po...a ona ze se me nepta,ze mi to oznamuje..ze si na me vzpomnela,tak ze vylozila karty a hned prvni ji vysla cisarovna..coz je tehotenstvi :grinning: tak jsem zvedava :grinning:
22. čer 2016 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ms.neomagic tak tfuj tfuj a kdy má přijít ms? :grinning:
22. čer 2016 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic ja mela podobny zážitek...vola mi kamarádka kterou jsem neviděla více než rok a říkal..Já na tebe ted porad musím myslet a porad se mi o tobě zda...nejsi náhodou tehotna? a ja byla cca v 7-8 tt...ona Teda není kartářka..ale . Možná by mela byt;))
22. čer 2016 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zdravim damy. Mam otazku, jake mate zkusenosti s mamatesty? Respektive s temi fialovymi co se prodavaji pod ruznymi nazvy, akorat maji pak ruzne prelepeny obal :slight_smile:
Pred par mesici jsem totiz mela tyden spozdeni a tyhle testy mi ukazovaly porad slabe duchy, nakonec prisla MS. Ted jsem 13DPO, zkusila jsem test z drogerie Teta, je to ale opet ten fialovy a opet je dam duch. Na fotce moc videt nejde, ale v realu docela jo. MS by mela prijit zitra nebo v patek. Je mozne, ze minule to bylo proste biochemicke tehotenstvi a tentokrat to uz vyslo, a nebo tyhle testy proste delavaji takove duchy?
22. čer 2016 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@norae ahoj... já tam ducha vidím, ale moc těmto fialovým nevěřím - opravdu dělají falešné duchy... :angry:
Četla jsem o nich dost. Raději bych počítala s MS a kdyby, tak bych byla mile překvapena - teda, pokud je mimi chtěné :slight_smile: , což ale počítám, že ano

Tady na fotce mi to přijde, že to není zabarvené , tzn. je to vážně jen dle mého falešná naděje :frowning2: ... ale třeba se pletu!
22. čer 2016 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek