Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
kato83
21. čer 2016
Holku uz blbnu nebo tam taky neco vidite? Je to citlivost 20...
kato83
21. čer 2016
@codelat je to tam 🙂
zuzinka6
21. čer 2016
@kato83 asi jo, trošičku dušíčíček🙂
obyvatelka
21. čer 2016
@kato83 já tam teda nic nevidím 😢
juliemichal
21. čer 2016
@kato83 mě se zdá,že dušíka tam vidím 😃 😃
kato83
21. čer 2016
@juliemichal
@obyvatelka
@zuzinka6 pred dvema dny jsem si delala maxe a nic tam nebylo...
Tak zitra rano jeste vyzkousim 🙂
Jestli do te doby neprijde MS
frezie79
21. čer 2016
@kato83 jemný dušík tam nejspíš je🙂 ... uvidí se časem
juliemichal
21. čer 2016
@kato83 držím palečky aby ms nedošla 🙂
ivatko0406
21. čer 2016
@kato83 ja vidim taky ducha, ale ja ze uz presne vim, kde maji carky byt, jsem schopna je vykoukat i na tycce od nanuku!
juliemichal
21. čer 2016
@ivatko0406 já jsem taky taková byla 😃 dokud jsem nenašla pozitivní digi test 😃 tak jsem vykoukala čárky všude 😃 😃
ivatko0406
21. čer 2016
@juliemichal to je manie, co? Jak uz vis, kde ma byt, kde je mikroskopicky videt ryha na carku, tak ji tam proste vidis. Rozum vi sve a nepotrebuje poucovat, ze nema blbnout a testovat brzo a honit duchy....a pak najednou drzis test v ruce a uz ho natacis na svetle 🙂
laskonka85
21. čer 2016
@ivatko0406 jj.to znam moc dobre😃
juliemichal
21. čer 2016
@ivatko0406 tak to máš pravdu tak to je fakt mánie 😃 a jak si vezmeš,my jsme se o třetí snažili 4 roky a 2 roky každý měsíc od 10DPO jsem si dělala těhu testy? 😃 😃 a vždy hledala a hledala a vždy jsem tu čárku tam viděla? 😃 😃 ale někdy i sílila a potom ejhle bum došla ms ... takže biochemko blbé... potom v lednu jsem potratila v cca 10-11tt,ale podle UTZ 8-9tt a to jsem přitom v prosinci měla normální ms a ani jsem neměla pozitivní testy a potom jsem si šla ukončit nemocenskou tak mi dr udělal ještě UTZ a říká no jste těhotná,ale bohužel se jedná o ZT,mělo by to být daleko starší a je to o 2-3 týdny mladší... a taky to má srpkovitý tvar.tak kdyby mi toto neřekl a 2 dr ještě nepotvrdili tak bych nevěřila tomu,že jsem těhu,protože jsem fakt nic v tu dobu na tt neměla 😃 😃 a teď 16.5 jsem našla pozitivní digi test a je všechno v naprostém pořádku,srdíčko máme od 6+4tt,ale jsem teprve 5 měsíců od potratu a jsem v 9tt tak se toho docela obávám,aby bylo všechno v naprostém pořádku.
svorly
21. čer 2016
Achjo, tak tenhle měsíc opět nic. Od 10 dpo zase špiním :/
1nelinka
21. čer 2016
@kato83 ja dusika vidim drzim palce 🙂
jarmulka
21. čer 2016
@kato83 já dušíka vidííííím 🙂 .. tak ať sílí !!!!! x-)
ivatko0406
21. čer 2016
@juliemichal pani! Tak to je taky pribeh. Byt tehotna a mit negativni testy! A cele jak jsi to popsala. Drzim palce aby bylo vsechno dobre!!!
juliemichal
21. čer 2016
@ivatko0406 no máš pravdu to bylo úplně fakt začarované v tom lednu co jsem se dozvěděla,že jsem těhotná 😃 😃 a ani na testu duch nic 😃 😃 a moc děkuji taky věřím,že to teď dopadne na výbornou 🙂 a tobě držím palečky aby jsi co nevidět našla // na tt 🙂 🙂
ivatko0406
21. čer 2016
@juliemichal dekuji! Snad se dockam!
kato83
21. čer 2016
Tak nakonec jsem to ted dostala... takze hlasim 1DC ...
jarmulka
21. čer 2016
@kato83 ach jo.... To mě mrzí... A nemáš to nějak brzy???? Není to jen poradne uhnizdovani?????.....
jarmulka
21. čer 2016
@kato83 aha, promiň , teď to čtu - že dnes máš termín MS 😞 ... ale někomu to přijde i přesto - tím Ti nechci dávat plané naděje, jen, že bych určitě tak za dva tři dny udělala pro jistotu nový test... a hned budeš vědět, na čem jsi 😉
kato83
21. čer 2016
@jarmulka nene dnes jsem mela termin... takze prisla úplně přesně..
Nu coz ,tak zase nakoupim ovulacni testy 🙂
kato83
21. čer 2016
@jarmulka to asi tehu nebudu, dost me zacalo bolet i bricho jako vzdy pri Ms
maximys
21. čer 2016
Dneska jsem si dělala test, mám 3 dny do MS, ale jedeme na víkend do penzionu na ochutnávku vín... Co myslíte?
weronicaaaa
21. čer 2016
@maximys tak to ochutnejte max 2 skleničky 🙂 je to tam 🙂
jarmulka
21. čer 2016
@maximys noooo , to z té ochutnávky moc nebude 😃 - manžel musí detailně popisovat a Ty si to budeš barvitě představovat 😃 ... gratulace!!!!! Tohle je krásná čárka!!!!! Kolikátý den po ovulaci a DC ????
maximys
21. čer 2016
@jarmulka Kolikátý den od ovulace jsem, tak to nevim 😃 zkoušíme to teprve 2 měsíce, takže jsem to ještě nesledovala. Brala jsem 10 let HA, tak jsem nečekala, že to půjde tak rychle. No, falešná pozitivita mě děsí, takže zatím se raduju jen maličko v duchu, počkám ještě pár dní a pak se objednám k doktorce, pokud bude čárka sílit. Ale to víno už oželím, no 😃
jarmulka
21. čer 2016
@maximys věř mi - tohle není falešně pozitivní !!! Tohle je regulérní čárka x-)
juliemichal
21. čer 2016
@ivatko0406 není za co určitě se dočkáš 🙂 jak dlouho se snažíte? 🙂