Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
jarmulka
9. črc 2016
@nina8888 mám opravdu velkou cystu a mně to nic neukazuje, takže mně ne 🙂 a Ty nepochybuj! Tohle je miminko!!!
nina8888
9. črc 2016
@jarmulka děkuji moc za povzbudenie kúpim digital a uvidím tam to bude jasné hned
jarmulka
9. črc 2016
@nina8888 mně je to více než jasné. Uvidíš, že Ti digitální ukáže to, co říkám já 🙂
nina8888
9. črc 2016
@jarmulka dokážem ho spraviť až pondělí ráno tak uvidíme 🙂
nordjane
9. črc 2016
@nina8888 myslim, ze dr. max je jisty 😉 gratuluji, at je vse jak ma! 😉
nina8888
9. črc 2016
@nordjane děkuji děkuji děkuji este musím vidět Digital a pak modlení a snad bude vše ok 😃 těším se jak malé.dite a snad se mi to nezdá😃
riga
9. črc 2016
@cocochanel85 Ta dnešní je krásně růžová, já bych věřila tomu, že se zadařilo. :-o
misula29
9. črc 2016
Oproti včerejšímu pěkně zesilela ☺
misula29
9. črc 2016
@nina8888 100% ne😊
nordjane
9. črc 2016
@nina8888 urcite nezda 🙂 ja si udelala tri testy maxe a koncila 🙂 digital mi prisel skoda penez, kdyz to za chvilku zhasne 😃
juliemichal
9. črc 2016
@nina8888 nádhera moc moc gratuluji ♥ ♥
jarmulka
9. črc 2016
@misula29 a pořád bude provokovat 😃 ..... Krásné!!!!!
misula29
9. črc 2016
@jarmulka 😃 víš jak jsem ráda, takto silné jsem je minule neměla,sice vím, že to nic neznačí ,ale mě to těší -)
misula29
9. črc 2016
@jarmulka ty se budeš chlubit za 14 dnů 😉
nina8888
9. črc 2016
@juliemichal moc moc dekujiii
juliemichal
9. črc 2016
@nina8888 vůbec není za co 🙂 🙂 těším se na pondělí digi test 🙂 🙂 já si ho dělala když jsem měla daleko slabší čárku na dr maxu jako ty 🙂 ani nešla vyfotit 😃 no a digi mi ukázal +1-2 🙂
dddkkk
9. črc 2016
@cocochanel85 řekla bych, že tam je 😉 tak ať se drží!!!!
dddkkk
9. črc 2016
@deli_lah @katuskad1 ... Holky takže na mém testu sněhobílo... mooožná že při hodně zkoumání a naklánění tam cosi je, ale jestli je, tak je to s největší pravděpodobností ryska 😃 ... nooo tak uvidíme 😉
deli_lah
9. črc 2016
@dddkkk Určitě se tam brzy čárka vynoří 😉
deli_lah
9. črc 2016
@dddkkk Já mám pořád ty tlaky v podbřišku a ten pocit, že to mám dostat a ne a ne to přestat.. :-|
dddkkk
9. črc 2016
@deli_lah Tak to já mám jen sem tam... ale to se mi stává přes MS celkem často... Stejně jako citlié bradavky... neboj nic... příští týden se ukáže a aurčitě tam budou // a miminko v bříšku... musí 😉
debie_p
9. črc 2016
Ahoj holky, sem to sice úplně nepatří, ale třeba mi k tomu něco řekněte. Dnes jsem 44DC po revizi, MS nepřišla, příznaky mám spíš na těhotenství nebo ovulace než blížící se MS. Jenže ovulační testy vypadají takto, v reálu je to trochu silnější než na fotce..co si o tom myslíte? Že ovu teprve přijde, nebo už proběhla, nebo co si o tom myslet?
deli_lah
9. črc 2016
@debie_p Já sice ovu testy nepoužívám (zatím), ale co jsem tak vysledovala, chce to sledovat a testovat víc dní, takhle moc nejde poznat, zda čárka sílí nebo naopak :-| (a taky to chce ve stejnou denní dobu)
debie_p
9. črc 2016
@deli_lah jojo mám v plánu teď těch pár dní.. Spíš mi šlo o to, jestli je to vůbec možné tak pozdě v cyklu..?
miky
9. črc 2016
@debie_p takovouhle čárku můžeš mít klidně celý cyklus (já nikdy neměla ovulační test úplně čistý) a až bude ovulace, tak čárka bude slábnout. Podle dvou testů nic nezjistíš
deli_lah
9. črc 2016
@debie_p To bude nejspíš tou revizí, že se to trochu rozhodilo (asi) :-|
debie_p
9. črc 2016
OK díky holky, já se teď holt chytám čehokoliv no, tak hledám nejspíš něco i tam kde nic není 😕
kato83
9. črc 2016
Holky jak dlouho trva uhnizdovani vajicka? Hodinu ...dve?
marrouc
9. črc 2016
@kato83 myslim si ze i vic dni. Proto nekomu vyjde test 9dpo a jine treba az 13dpo
kato83
9. črc 2016
@marrouc jsem ted 4DPO a vcera jsem zaspinila je mozny ze uz se zacalo uhnizdovat?

Začni psát odpověď...

Odešli