• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

4. prosince 2016 
Holky jak to zatím nechci nikde šířit, tak aspoň tady musím, mám strašnou radost, že čárka trochu sílí :blush::blush:
18. črc v 06:14  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@debie_p koukala jsem že i digi vyšel :wink: moc moc držím pěstičky ať pěkně sílí!
18. črc v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@debie_p jojo, zesilila. ktery dc jsi?
18. črc v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@nordjane moc moc držím palečky aby dnešní UTZ taky dopadl na výbornou a hlavně dej potom vědět,myslím na tebe :hearts:
18. črc v 09:28  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivatko0406
Jsem cca 53DC od revize, MS vůbec nepřišla, ovulaci tuším cca týdnen nebo víc zpátky, ale to opravdu jen tuším..
18. črc v 09:55  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky od soboty testuju a zatím je to slabé, ale může to za pár hodin jinak.Tak uvidíme :slight_smile: Dnes jsem 12DC. Minulý měsíc jsem už mela pozitivní ovu test, ale ms přišla o něco déle tenhle měsíc.
18. črc v 10:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ovu testy červen a ovu testy červenec
18. črc v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen ten první ze soboty se mi zdá silnější než ten z neděle. Místo aby čárka sílila, tak bych řekla, ze z neděle je o malinko slabší.
18. črc v 10:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@debie_p ty jo a to jste na to sli hned po revizi? Po te se doporucuje minimalne 2 mesice pockat, ne?
18. črc v 10:44  •  čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@buggyy nebylo to tak že bysme se plánovaně snažili, taky jsem "čekala" na první MS.. Ale evidentně to někdy trochu uteklo a už to je..
18. črc v 10:48  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@debie_p absolutně nic si nedělej z ,,doporučených rad,, :dizzy_face: .... tělo si samo řekne - a pokud by nebylo připravené, nedošlo by k ovulaci, vajíčko by nebylo zralé, nenarostla by dostatečně sliznice atd atd... Vyšlo to, protože MĚLO !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@debie_p tak super :slight_smile: preju, at to tentokrat vyjde! :slight_smile:
18. črc v 10:57  •  čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarmulka Děkuju za povzbuzení :blush: ještě se nechci moc radovat dokud nemám potvrzeno od dr., ale tohle potěší hodně:cherry_blossom:
18. črc v 10:59  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@debie_p ... a vůbec se nestresuj - to my Ti ,,JEN,, závidíme :grinning: :dizzy_face: ... vše bude v pořádku, uvidíš!!!! Tak úsměv a žádný stres... :dizzy_face:
18. črc v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 Ahoj, taky mi to tak připadá. Ale ovu testy nejsou zcela spolehlivé a i hladina LH, kterou ty testy měří, může během dne kolísat. Nestresuj se a testuj dále. Otázkou je však, zda při testování 1x denně zachytíš vše. Někde jsem četla, že se doporučuje dokonce 2x denně, aby nic neuniklo...
18. črc v 11:07  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta73 ahoj, no já minulý měsíc testovala 2x denně. Dopoledne jeden den nic a o půlnoci tlustá čára. Ono se to mění během pár hodin. Ted máme dvě balení ovu testů, tak budeme testit zase 2x denně :slight_smile: a co ty jak jsi na tom? :slight_smile:
18. črc v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 Ahooj, já jsem teprve 10 DC. Včera jsem dobrala clostilbegyt. Nic moc jsme nepozorovala kromě drobného píchání v pravém vaječníku. Ale Ovu mívám pozdě - někdy až kolem 20 DC, takže ještě spousta času na trénování :grinning:. Příští týden v úterý jdu na folikulometrii, tak doufám, že tam něco roste. A co ty? Taky máte naplánovaný nějaký UZ tento měsíc?
18. črc v 11:16  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta73 no jsem zvědavá kdy mi test ukáže ovu. Ted RO bude asi o něco déle. Já mám ted zvýšenou dávku toho clostilbegytu a na UZ na kontrolu foliku mě nepozval ještě ani jednou. Naposled se díval na UZ pár dni před očekávanou ms ted v červenci, ale jestli tam neco je vidět nevím.
18. črc v 11:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 To mě dělá folikulometrii teď každý měsíc. jenomže to u té dr. není hrazený výkon, takže jedno vyšetření přijde na 300 Kč :frowning2:, což není zrovna nic moc. Zvláště když výsledky vyšetření nejsou až tak vypovídající (anovulace, asi už je po ovulaci, atd). Ovu testy jsem zkoušela minulý měsíc a teď to zvažuji, zda vůbec začnu. Domnívám se, že pokud se "snažíme" alespoń obden, neměli bychom nic minout. Co myslíš?
18. črc v 11:34  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta73 No my se snažili 2 dny před než byl ovu test pozitivní a ještě každý den a i 2 dny po ovulaci. Prý je to.lepší aby se to nepropáslo a stejně se to nepovedlo a ted jsme si říkali s přítelem, že to budeme zkoušet jen obden, spermie přežívají uvnitř ještě kde čekají na vajíčko až cca 2-3 dny. :slight_smile:
18. črc v 11:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, co myslíte? Je tam duch, nebo ne?
18. črc ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolibricek36 já bohužel nic nevidím, ale podle barvy testu se jedná nejspíše o mamatest že ? Ten rád dělá duchy ... Koupila bych jiný test třeba Dr.Max a udělala jej znovu za 2 dny. :slight_smile:
18. črc ve 12:39  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hahahala no, je to mamatest, taky jsem četla, že dělá duchy, ale mi ještě zatím falešnáka neudělal, tak fakt nevím co si myslet - v realitě jde vidět při naklonění testu, tak si moc velké naděje nedělám, ale chtěla jsem vědět ještě názor jiného :slight_smile:
18. črc ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolibricek36 bohuzel nic nevidim....
18. črc ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc prosim lovim duchy, mohla by jste prosim nektera mi fotku hodit do negativu, ja to v telefonu nemam... moc děkuji :slight_smile:
18. črc ve 13:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
18. črc ve 13:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kato83 já tam vidím stejného jak mám já, ale můj foták v mobilu je celkem na nic :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kato83 Je, já tam vidím čárku :slight_smile:
18. črc ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolibricek36 hodne slabou vidim. Mamatesty uz nejsou co byvaly bohuzel :-/ napr me digi clear blue ukazal 2-3tt a mamatest testovaci carku polovicni co do barvy od kontrolni..
18. črc ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kato83 tady je náznak, ale a tom prvním snímku hezky :slight_smile: ..kolikátý DPO jsi?
18. črc ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek