Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

misula29
26. črc 2016

@kastanek87 jdu dneska na gyndu tak předpokládám,že mě budou brát krev a zeptám se na to

misula29
26. črc 2016

@misina01 až tak 14 dní po vynechané ms ať jde už něco vidět 🙂

adelnsn
26. črc 2016

@misula29 ani né týden,tt byl pak uplně bílý

misula29
26. črc 2016

@adelnsn předtím jsem to měla taky tak,ale to mě dělali i revizi.Tak možná je to tím

adelnsn
26. črc 2016

@misula29 já byla na revizi až po druhém potratu v 8týdnu,předtím to bylo samovol.v 6týdnu

kastanek87
26. črc 2016

@misula29 tak dej vědět, co ti řekli 😉

lentilka04
26. črc 2016

@maaaruska Neukradla jsi mi náhodou foto????? 😖 Nebo je to jen podobnost čistě náhodná? Což se mi nezdá, je to úplně totožné foto! 😔

adelnsn
26. črc 2016

@lentilka04 to snad ne?? 😖 ,je stejný...

lentilka04
26. črc 2016

@adelnsn no přesně tak, jediný příspevěk co tu má je tenhle a v profilu vůbec nic... 😒

ancickahyksova
26. črc 2016

@lentilka04 koukam že je její profil pozastavený

adelnsn
26. črc 2016

@ancickahyksova prý je bloklý ,nechápu.. čárky si bude za chvilku malovat..

ancickahyksova
26. črc 2016

@adelnsn co to je za ženskou? :D

adelnsn
26. črc 2016

@ancickahyksova netuším

ms.neomagic
26. črc 2016

@nael1612 ahoj,me se zasekl asi v tyhle fazi co mas dnes ty,pak uz jsem udelala digi,ten vysel pozitivni taky + 1-2 a jinej uz jsem nedelala...druhej den zacala spinit,pak krvacet....kdyz jsem testy ukazala dr,rekl mi,ze by museli byt uz dalnice a to jsem byla asi 4dni po zpozdeni.....je dobre,ze jdes hned zitra k dr...moc preju at je vse dobre a tam kde ma.

lentilka04
26. črc 2016

@ancickahyksova ano, už byla nahlasena.

ms.neomagic
26. črc 2016

@misula29 ja po krvaceni pak uz nemela v tele nic..

misula29
26. črc 2016

@lentilka04 ženska musí byt dobrej úlet

misula29
26. črc 2016

tak mě doktor řekl,že do první ms by se to mělo vynulovat

jarmulka
26. črc 2016

@misula29 ahoj.... Teda.... Ja jsem úplně v šoku.... Hrozně moc mě to mrzí ☹.... I když to vypadá, že to zvládáš dobře , stejně vím, že Tě to moc trápí.... Je mi to skutečně moc líto... Sedim tady a zírám na to a nemohu uvěřit.... Drž se.... ☹

misula29
26. črc 2016

@jarmulka díky 🙂 Jo ,pobrečela jsem si,ožrala se na to,ale jinak to zvládám v pohodě.Říkám si,že možnost otěhotnění je pořád tak se snažím být nad věcí. Dva zdravý kluky mám a to je důležitý 🙂 no a jak pokračuješ ty ?

jarmulka
26. črc 2016

@misula29 já nic.... Ale nevzdávám se 🙂 .... Opravdu mě to u Tebe moc zarazilo a skutečně mě to mrzí.... Jsi statečná

saidy
26. črc 2016

Holky, podle čeho určujete, kdy testovat? Podle ovu (neměřím teplotu a nedělám ovu testy - jenom podle hlenu) bych měla dostat MS dneska, ale podle normální délky cyklu až ve čtvrtek. Myslíte, že už zítra na testu něco bude nebo radši až v pátek, jestli to nedostanu (zítra budu 15 DPO)? Minulý cyklus jsem měla taky ovu dřív a dostala jsem to 14 DPO.

misula29
26. črc 2016

@jarmulka to přijde, já byla dvakrát těhu hned a teď jsem se snažili už rok a půl , jakmile se manželovi zlepšil spermiogram tak se to hned odrazilo a zrovna takto na levačku 😒 ale ,že by se mě to stalo dvakrát takhle po sobě by mě nenapadlo ani ve zlým snu... Vy se snažite dlouho?

ms.neomagic
27. črc 2016

@nael1612 Tak jak jsi pochodila u dr? a chci jen dobre zpravy 😉

baskervile
27. črc 2016

@misula29 Asi za týden po začátku krvácení (začátku potratu) bylo Hcg na nule

misina01
27. črc 2016

@saidy ovulaci jsem měla 15.7. a testovala jsem včera po 11 dnech 🙂

kato83
27. črc 2016

@misina01 krasne carecky 🙂 gratuluji 🙂

kato83
27. črc 2016

Holky zitra jdu poprve na utz ja mam takove nervy. Budu 5+2, uz jsem mela dva zamlkle tehu tak bojim....

1nelinka
27. črc 2016

@kato83 urcite to bude vsechno v poradku musis verit!! ale vim jak je to tezke..

pandabox
27. črc 2016

@kato83 5+2 je strašný brzy..i kdyby tam . doktor něco viděl, tak je to k ničemu...yo chce tak v 7-8 tt min. Držím palce ať to tentokrát vyjde..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru