Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

misina01
15. srp 2016

@simi1510 já dokonce do 7.9. Doktor má dovolenou a to už jsem v 7.týdnu (6+2) ☹

simi1510
15. srp 2016

Holky a schválně... Kdy jste to řekly rodině, svým rodičům a druhé straně...? Až když jste to měly potvrzené od lékaře, po třech měsících nebo pouze na základě testů?

verusche
15. srp 2016

@simi1510 Až po třetím měsíci, ale bylo to hodně zapírání, vzhledem k tomu, že už bylo vidět bříško :D

misina01
15. srp 2016

Já manželovi hned dva dny po pozitivním testu 🙂 rodina a nikdy jiný to stále neví. Počkám si až po kontrole 🙂 horší bude oznámení v práci, tam nevím, co s tím a kdy to oznámit 😉

simi1510
15. srp 2016

@misina01 ja mam opacny problem... Ke konci srpna mi konci vypovedni lhuta a nevim co dal... Na jednom pohovoru se me uz i ptali (i kdyz nesmeji) kdy jako dite... Jenze tajit to abych nejakou dostala a pak s tim po zkusebce vyjít ven? :-/

salenas
16. srp 2016

@simi1510 a vyřešit to neschopenkou ? plno holek to odsuzuje, já ne, prostě bych šla na neschopenku

simi1510
16. srp 2016

@salenas na neschopence jsem už teď kvůli jiným problémům ... A jako napadlo mě to... Jen nevím, jestli mi ji bude chtít doktorka na gyndě dát :-/

salenas
16. srp 2016

@simi1510 tak si ji ponechej a přejdi s neschopenkou na gynekologii, určitě se s doktorem domluvíš, že máš i jiné zdravotní problémy ..

monishkam
16. srp 2016

Holky, kdy se da pouzit clerblue test? Mam slabou carku na testu, jsem 11dpo.

jarmulka
16. srp 2016

@monishkam klidně hned , když máš i slabě pozitivní test, digitální ukáže 🙂.... A gratuluji!!!!

lenulinka10
16. srp 2016

@monishkam jestli mas slabou carku na normalnim testu,tak clearblue uz by ti to mel ukazat 😉 pak dej vedet 🙂

kastanek87
16. srp 2016

@monishkam taky si myslím, že můžeš hned, když je slabá na testu. Držím pěsti, dej pak vědět 😉

monishkam
16. srp 2016

Tak asi dobry, je tam 1-2 a velke + 🙂

simi1510
16. srp 2016

@monishkam gratulace!

laura1972
16. srp 2016

@simi1510 taky moc gratuluji 🙂

lenulinka10
16. srp 2016

@monishkam dej foto 😉 jinak gratuluji 🙂

ms.neomagic
16. srp 2016

Ahojky,holky ms mam mit pristi tydem nekdy v patek,je mozny ze uz ted bych mela pms? ale je to jiny nez normalne..obcas me zaboli podbrisek,ale tak jako kdybych ho mela namozenej.

laura1972
16. srp 2016

simi1510 moc děkuji 🙂

kastanek87
16. srp 2016

@monishkam supeeeeer!! Gratuluji 😉

monishkam
16. srp 2016
ms.neomagic
16. srp 2016

Holky tak me asi dneska vypadnou vajecniky,chvilku bodne tady,pak tamhle,picha me v levym,pne v pravym..tak nevim,bud pms..nebo vajicko se spermiema maji mejdan 😀

petapal
16. srp 2016

Ahoj chtěla jsem se zeptat četla jsem o ovulacnim krvácení.Předevčírem jsme měli styk s manželem a trochu jsem krvacela někdy to mívám.A dnes je to 14DC a měla jsem krev na vlozce a bolí mne podbrisek.Myslíte,že by to bylo to ovulacni krvaceni

salenas
17. srp 2016

@petapal ano, vypadá to tak 🙂

berunka1212
17. srp 2016

Ahoj holky, potřebovala bych radu, nebo spíš názory. Dnes ráno jsem si dělala test a přikládám foto. Myslíte že by to mohlo opravdu vyjít? Snažíme se s manželem už hrozně dlouho a teď to bylo po třetí, co jsem užívala clostilbegyt. Co myslíte??
Mám doma ještě i ten test ClearBlue, ale nějak se bojím to vyzkoušet 😒

majulkaa
17. srp 2016

@berunka1212 Já myslím, že je to tam 😉 Sice čárka není ještě úplně výrazná, ale záleží taky, kolikátý den cyklu jsi 😉 Pokud je to ještě před očekávanou MS, tak čárka může být slabá. Mi vyšel test jasně pozitivní až po očekávané MS.

markiiska
17. srp 2016

@berunka1212 to je těhu test? jestli jo tak určitě seš těhotná

berunka1212
17. srp 2016

Jj těhu test. Je to 2 dny po očekávané MS.

kettkav
17. srp 2016

@berunka1212 Já to měla podobně,jsi v tom 🙂

laura1972
17. srp 2016

@berunka1212 tak pokud je tohle tehu test a ukázal ti tohle, tak já bych ten clear blue zkusila. 🙂 Mě ukázal uz před ms 🙂

markiiska
17. srp 2016

@ms.neomagic a při ovu ste se snažili? je možnost, že bys byla těhotná?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru