Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

barbarosi94
17. srp 2016

@lenulinka10 ja ji sama na sobe nepoznam, ale kdyz jsem byla u gyn. Rikal ze na pohled vypadam dole vpohode 😐

laura1972
17. srp 2016

@deniska1990 jak kéžby 🙂 ten je výstavní 🙂

lenulinka10
18. srp 2016

@barbarosi94 tjn.. Ale ovu musi byt 🙂 to me rekl taky,ze jsem v poradku,ale ze musim zjistit jestli ovu prijde hned po vysazani HA nebo az za dyl 😉

markiiska
18. srp 2016

@deniska1990 8dni zpozdeni?ja po vysazeni nedostala ms 35dni tak sem volala dr a inj by mi pichli az pokud bych to nedostala jakoby dalsi cyklus.a dostala sem to po 47dnech a nasledujici sem otehotnela.ten se s nicim asi nepare 😀

deniska1990
18. srp 2016

@markiiska No to nee 😃 ja pritom predtim taky vynechala jeden cyklus, byla jsem u nej, ze mam mesic zpozdeni a on mi rekl, ze pokud to nedostanu do tydne, mam dojit a ted mi narval injekci hned po 8 dnech :-/

dashenka1
18. srp 2016

@deniska1990 bud v klidu ja ji dostala po 3 dnech vynechani ms 😕😅😅

luciasek1987
18. srp 2016

Holky ja mela poprve vynechani ms 5 dni..., uz jsem si delala velike nadeje 🙂

katiex
18. srp 2016

Tak se po pár dnech ozývám...Dávala jsem ducha na Cemio testu, podle kalkulačky 7DPO...No holky po zaschnutí krásně viditelnej růžovej duch...a falešnej... Takže Cemio při duchaření fakt nepoužívat... Ms mám dostat v pondělí, LadyMax bílý. Od minulého týdne občas šoufl, zimnice, pobolívání podbřišku (celý týden), včera nitky krve na toal.papíru a píchání v podbřišku, které pokračuje i dneska....Podle kontroly Začátku minulého cyklu je možné, že ovu nebyla 5.8., ale až 8.-9.8., což by znamenalo dnes 10dpo....Tak uvidíme....Jestli se zahnízdil včera odpoledne, tak má cenu dělat test už zítra ráno?

aphr0dite
18. srp 2016

@kosalucy vypadá to že jo ☺ kup si obyčejný test o Maxe a zkus zítra ☺

simi1510
18. srp 2016

@katiex mne od cemia vychazel krasny a i jine, takze s duchy nevim, jak to ma. A jestli, tak ja bych pockala na nedeli/pondeli... 😉

misula29
18. srp 2016

@katiex tak ono testovat 7dpo je nesmysl🙂

katiex
18. srp 2016

@misula29 Já vim, No já jsem v tom magor... hlavně máme v sobotu rozlučku se svobodou a příští týden svatbu, tak i proto to tolik řeším no... ale je fakt, že jsem blázen a nedokážu si poručit...vydržet jeden den je pro mě maximum =). Jediná možnost by byla být bez testů a možnosti je koupit =)

kolibricek36
18. srp 2016

@misula29 taky se mi zdá blbst - ale zrovna dneska jsem si koupika test kde je to přímo napsáno na krabičče "lze použít od 7 dní po početí" 😀 😀 😀

lenulinka10
18. srp 2016

@kolibricek36 ja si je koupila vcera a tam bylo 8 dni po poceti 😀

misula29
18. srp 2016

@katiex
@kolibricek36 no ono je to napsaný na všech testech ,že už 7 dní od početí,ale to je blbost 🙂 JJ, člověkk je netrpělivej a nejraději by to věděl už hodinu po sexu 😀 Však v sobotu budeš už 12 dpo tak by se něco ukázat mohlo. Hlavně to tak nehroť ,když se neztřískáš tak si myslím ,že to ničemu nevadí.Kolik ženských otěhotní a neví o tom a vedou netěhotenskej život a je vše ok 🙂

lusili1
18. srp 2016

@katiex taky máme rozlučku, já budu testovat v sobotu ráno, to bude 12DCO, v pondělí to mám dostat, tak Tě chápu, že testuješ...a držím pěsti!

kolibricek36
18. srp 2016

@misula29 no, to jo, já si to koupila, protože jdem na tůru v sobotu, ale vzhledem k tomu že jsem měla v lednu revizi pro ZT tak jen pro vyloučení těhu, jinak kašlu na turu - jinak testovat budu zítra 29DC - kolikáty den jsem po ovulaci - nevím - neměřím, netestuju

monishkam
18. srp 2016

@lusili1
@katiex holky ja jsem pila v pondeli 9dpo, ze teda rano test negativni, jsem po inseminaci. A za dva dny duch, ktery uzz zesilil do pekne carky. Sice jen 5 panaku sladke amundsenky...ale.. Kdyz se neopijete do polomrtvoly, tak to neva. Dnes jsem cetla, ze placenta funguje az od 5.tydne 🙂

aphr0dite
18. srp 2016

@monishkam uka fotku :D

ms.neomagic
18. srp 2016

Holky budte v klidu,nejvetsi magor jsem tu ja,ja nejsem jeste ani 7dpo a taky jsem rano testovala 😀

katiex
18. srp 2016

@ms.neomagic Jsem ráda, že nejsem jediná magor =D. Fakt obdivuju, že to někdo vydrží až do termínu MS, když hlídá i ovulaci...

lenulinka10
18. srp 2016

@katiex @ms.neomagic nejste sami holky ja to taky nevydrzim a budu testovat tak v utery 😀 ve ctrvtek bych to mela dostat 🙂

ms.neomagic
18. srp 2016

Ja to mam dostat ve stredu nebo v patek,ale porad me poboliva podbrisek,navic na obouch stranach,mam neskutecnou zravost,jen za dnesek 4rohliky s dzemem,pak miska houbovky,pak hambac s hranolkama a colou a jeste velka zmrzlina s lentilkama a cokoladou 😀 normalne bych se uz poblila,ale ted mam jeste chut na nektarinky 😀 a navic mi vcera kamaradka vylozila v kartach dvojcata 😀

markiiska
18. srp 2016

@ms.neomagic stejne to driv nema cenu 😀 ale chapu.ja testovala od 9.dne a videla sem az 10.den

lenulinka10
18. srp 2016

@ms.neomagic me take boli podbrisek a pali v prsou. Me povidej ja mela take 4 rohliky,bramburky,coko zakusek,nanuk a jeste si dam kure na paprice se 4mi knedliky 😀 no u nas je horsi,ze pritel je z dvojcat a to jeho dvojce ma jen jedno,tak snad to neschytame my 😀

ms.neomagic
18. srp 2016

@lenulinka10 u nas nikdo z dvojcat neniiii 😀 hale pri tom nasem zradle to budou nejmin patercata 😀 a nebo mrcha jak tram 😀

ms.neomagic
18. srp 2016

@markiiska koukal na me posledni z kabelky a volal 😀

lenulinka10
18. srp 2016

@ms.neomagic no to jsem zvedava co z toho bude 😀 uz se nemuzu dockat testovani 😀

ms.neomagic
18. srp 2016

@lenulinka10 ja budu testovat v pondeli a jestli tam nic nebude,tak si to tam domaluju 😀

lenulinka10
18. srp 2016

@ms.neomagic 😀😀 no muzes to zkusit 😀 ja v utery.. Uz jsem z toho nervozni..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru