Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
saidy
18. srp 2016
Můžu se přidat? 🙂 MS by měla mít termín v úterý a na víkend jedeme pryč, tak uvažuju, jestli mám zítra testnout 4 dny před nebo to vydržet aspoň do pondělí... Nevím, kdy byla ovu, nehlídala jsem to..
misula29
18. srp 2016
@saidy záleží jak dlouhý máš cykly. 4 dny se může něco objevit a nemusí. 😉
tomato543
18. srp 2016
@kosalucy já myslím, že to tam je..já to taky tak měla 😎
laura1972
18. srp 2016
@saidy já zkoušela první test 5 dnů před očekávanou ms, tedy 10 DPO a byla už slabá čárka 🙂 byla jsem nedockava a zsroven moc nefoufala, ale vyšlo to 🙂
ms.neomagic
18. srp 2016
@saidy jasne ze se pridek,budem lovit duchy 😃
saidy
19. srp 2016
@ms.neomagic
@laura1972
@misula29 tak nakonec jsem netestovala, jsem srab - co kdyby byl negativní 😃 možná v pondělí, to bude den před MS 🙂 ale je to nějaké divné, prsa mě bolí už od neděle, ale celkem málo a břicho přestalo bolet ve středu. Možná mi už jenom hrabe, ale mám cykly jenom 26 dnů a snažili jsme se od 4 DC do 14 DC ob den a pak ob dva, tak snad to vyšlo 🙂
ms.neomagic
19. srp 2016
By rano...tak vam holky nevim co se to deje...bud se opravdu zadarilo nebo me ceka pekelna mrcha....podbrisek me boli a pne jak kdybych to mela dostat kazdych 5min,zaboli i pri zakaslani..pobolivaji me i zada..dneska rano je mi nak na blinkani...a vcera u mekace..holky ty voe..v rade zamnou asi 5 cekaji,zena s chlapem,povidali si a ja porad citila jak jim smrdi z pusy,takovej ten mrtvolnej smrad,kdyz jsem se pak na ne otocila,ani jsem se nedivila,zuby jak kone a vsechny shnily...malem jsem se poblila 😃 a co vy vsichni?
ms.neomagic
19. srp 2016
@saidy testniiiii...nebuj..sup sup 😃
dashenka1
19. srp 2016
@markiiska tak bohuzel dnes ms asi dorazi 😞 zacla jsem spinit a min po 10letech umru na bricho 😞 😃 vzdy jsem nemela problem ale dnes asi umru 😞 tak snad priste nooooo
kastanek87
19. srp 2016
@saidy taky jsem zkoušela 4 dny před MS a byla tam celkem viditelná čárka 😉 takže běž do toho!!! 😃 a kdyby tam nic nebylo, pořád máš naději... dokud není MS, naděje je pořád 😉
saidy
19. srp 2016
@ms.neomagic teď už je pozdě, nalila jsem se spoustou vody, takže by tam stejně nic nebylo a na víkend jedeme za manželovou rodinou a nechci, aby někdo věděl, že se snažíme 😃
alfousina
19. srp 2016
Ahoj děvčátka dlouho jsem tu nebyla , musím se pochlubit před 20 dny se mi narodil krásný chlapeček 3700g a 51 cm. Koukám Držím všem palečky. 😉
saidy
19. srp 2016
@alfousina gratuluju, je to fešák 🙂
saidy
19. srp 2016
@kastanek87 když já se bojím, že z toho zas nic nebude a nechci další bílý test 🙂 teď už je pozdě, test bude nejdřív v pondělí 🙂
hanulkaha
19. srp 2016
@saidy Neměla by si výrazněji pít 3-4 hodiny před testováním 😉
ms.neomagic
19. srp 2016
@saidy pokud tam je,tak tam bude i po proliti vodou..jen se bez vycurat..sup sup 😉
tyna_h
19. srp 2016
Ahoj holky, přidávam foto první ze včera druhy z dneška dnes 9 den spoždění test jsem si udělala včera jen, tak nahodou abych byla v klidu a ono přece jenom emoticon
lusili1
19. srp 2016
holky, tak já budu testovat zítra ráno...mírně mě bolí podbřišek už týden a slabunce špiním a bolí mě teda často hlava 😞 tak uvidíme co bude zítra ráno..před rozlučkou 🙂
tyna_h
19. srp 2016
ms.neomagic
19. srp 2016
@tyna_h teda to je krasa,gratuluju 🙂
tyna_h
19. srp 2016
@ms.neomagic děkuju moc 🙂
laura1972
19. srp 2016
@saidy testni, bude to v pohodě🙂 nenapinej nás 🙂
laura1972
19. srp 2016
@tyna_h nádhera 🙂 gratuluji 🙂
odysseia
19. srp 2016
Ahoj holky, tak já jsem teprve 2. den zpoždění, ale ráno jsem testla.....v úterý jsem objednaná na kontrolu u dr., (byla domluvená už dříve), tak by mi teoreticky mohl vzít krev, ať to je jasnější. Co myslíte?
lenulinka10
19. srp 2016
@odysseia no parada 😉 gratuluji 🙂
odysseia
19. srp 2016
@lenulinka10 Děkuji MOC!
laura1972
19. srp 2016
@odysseia velká gratulace 🙂 at ti to dobře dopadne u dr. 🙂
odysseia
19. srp 2016
@laura1972 Velké díky, beru to tak, že vše bude OK. Tobě také gratulace, prohlídla jsem teď toho víc a čárky naskakují pěkně. 🙂 Jen tak dál. 🙂
laura1972
19. srp 2016
@odysseia tak testila jsem doku mi to neukázalo pěkně silné dálnice 😃 to už jsem to měla potvrzené od dr.🙂 jen jsem chtěla mit památku 🙂 držím moc palce a hodně štěstí.🙂 🙂
nazka
19. srp 2016
@odysseia gratuluji🙂