Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
19. srp 2016

@tyna_h super 🙂

simi1510
19. srp 2016

@odysseia gratuluji!

saidy
19. srp 2016

@tyna_h parádní dálnice, gratuluju a tiše závidím 🙂

lenulinka10
19. srp 2016

@odysseia neni vubec zac,ja budu testovat pristi tyden 🙂 tak snad se na me taky stedti usmeje 🙂

saidy
19. srp 2016

@laura1972 4 dny před ms z naředěné moči tam nic nemůže být ani kdybych byla těhotná 😀

odysseia
19. srp 2016

@laura1972 Udělám to taky tak, ať je památka, jak píšeš. 🙂

odysseia
19. srp 2016

@lenulinka10 Věřím, že ano. A kdyby náááhodou ne, nic nevzdávat!! Těším se na další info.

ms.neomagic
19. srp 2016

Holky co ta slecna s tim pozitivnim testem co ji dr tvrdi,ze tehu neni..ozvala se?

ms.neomagic
19. srp 2016

@dashenka1 a co ty? co dalsi testy?

ms.neomagic
19. srp 2016

@deniska1990 tak jak to u tebe dopadlo?

martaskvorova
19. srp 2016

Tak snad holky 🙂 Musí se udržet!!! 😀

odysseia
19. srp 2016

@martaskvorova Pche, tak já s mou miničárkou jsem žabař!! 🙂 Gratuluji.

martaskvorova
19. srp 2016

@odysseia Děkuju ;) Taky jsem měla miničárky... ale teď jsem se to snažila neřešit, protože to naposled nedopadlo hned po potvrzení u dr. ;)

lenulinka10
19. srp 2016

@odysseia no snazime se poprve,minuly mesic jsem vysadila HA,ale ovulka naskocila hned 🙂

laura1972
19. srp 2016

@saidy tak zkusit můžeš aspoň ten obyc. test, pokud jich máš dost. 🙂 já mě vyšel test 4 dny před ms takhle. Byla jsem 11DPO tak se neboj i kdyby dusík 🙂 a další den můžeš zkusit znovu z ranní moči 🙂

laura1972
19. srp 2016

@odysseia mám to i v rámečku od ovulacnich az po tehotenské , ale to už si asi viděla u me na blogu 🙂

laura1972
19. srp 2016

@martaskvorova no nádhera 🙂 gratuluji držím.palce 🙂

odysseia
19. srp 2016

@lenulinka10 Super, tak je vidět, že tělo pracuje dobře. Chce to myslím čistou hlavu a za nějakou dobu šup sem s testem. 🙂

odysseia
19. srp 2016

@laura1972 Ano, ano, viděla jsem krásné malůvky, talentovaného tatínka. 😎 😎 😎 Super!

lenulinka10
19. srp 2016

@odysseia jojo,jsem na to zvedava 🙂 a co mela jsi nejake priznaky?

laura1972
19. srp 2016

@odysseiadekuji 🙂 to on je, strašně to prožívá a užíváme si to oba 🙂 ještě udělal video, krásná vzpomínka 🙂 sice ještě bude pokračovat, jak miminko poroste až do porodu, ale i tak je to moc hezká památka, už ted 🙂

odysseia
19. srp 2016

@lenulinka10 Ty mám až teď, co jsem udělala test. Ha ha ha. Ba ne, jako cítím, že je asi něco jinak...já jsem teda vysadila HA po mnoha letech, už před nějakou dobou, a můžu říct, že to samotné vysazení byl pro tělo takový šok, že jsem se z toho vzpamatovávala 3 měsíce. Hormony řádily a bylo to peklo. A protože už mám nějaký věk, a dítě bych chtěla jedno, tak se snažím v hlavě nastavit, že to bude to NEJ, že nebude žádný problém, a že žádné příznaky (nepříjemné) nebudou. Trošku cítím podbřišek, ale je to hodně podobné před MS nebo kolem ovulace. A jediné, nemám moc hlad teda.....

odysseia
19. srp 2016

@laura1972 Rozhodně ano. Když je partner aktivní v tomto, tak si myslím, že to pomůže natolik, že i Tobě to těhotenství půjde v pohodě. Určitě rozumíš. Strašně držím palce a usmívám se tady, vidíte to, ano? 😉 😉 😉

odysseia
19. srp 2016

@laura1972 A termín máš cca kdy v dubnu? A to je dle nějaké kalkulačky nebo už od dr.?

laura1972
19. srp 2016

@martaskvorova kolik dni ti mešká ms, že ti mamatest tak krásně ukázal 🙂 já měla mamatest jeden, ale neukázal nic a od dr.max ve stejný den ukázal 🙂

lenulinka10
19. srp 2016

@odysseia jojo,ja taky myslela,ze budu cekat buh vi jak dlouho,nez mi naskoci ovulka.. A ejhle ona naskocila hned 🙂 uvidime pristi tyden jak to dopadlo,ale kdyz se nazadari ted,zadari se jindy 😉

odysseia
19. srp 2016

@lenulinka10 Přesně tak, teď nebo za 2 měsíce, není to až tak nejdůležitější. Hlavně, že se to povede, bude to vše v pořádku a nějaký čas navíc, co to je....🙂

simi1510
19. srp 2016

@martaskvorova úžasný a gratuluji! At je vse OK!

lenulinka10
19. srp 2016

@odysseia presne tak 🙂 byla bych teda prekvapena,kdyby se zadarilo hned,ale kdyz ne. Nic se nedeje 😉

laura1972
19. srp 2016

@odysseia podle kalkulačky zatím.Podle ovulky a utz jsem dnes 4+1 tt., takže 5. tt. 🙂 kdybych to měla brát podle prvního dne poslední ms, jak k tomu přičítají ty dva týdny, tak bych byla 7.tt. Což je blbost, když podle dr. velikost odpovídá přesně tak jak to mám vypočítané podle pravděp.data oplodnění.A srdíčko ještě není, to bývá koncem 5.tt. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru