Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
odysseia
19. srp 2016
@laura1972 Jasně, jasně, rozumím.....
martaskvorova
19. srp 2016
@laura1972 Jsem 18 dní po KET 😉 MS vůbec netuším, kdy měla přijít, mám PCOS 😉
deniska1990
19. srp 2016
@ms.neomagic Včera jsem si volala k nové gynekoložce, řekla mi, že je to divné a že nejspíš bylo moc brzo, aby dr. něco viděl. Ale že injekce se nemusím bát, že pokud bych byla vážně těhotná, tak mi to jen podpoří. Příští čtvrtek k ní jdu, říkala, že na testy teď už chodit nemám a mám vydržet k ní, tak snad to dobře dopadne! 🙂
dashenka1
19. srp 2016
@ms.neomagic zadny delat nebudu - nemusim... dnes ms dorazi.... 😞 snad priste nevadi jdu dal .............................
dashenka1
19. srp 2016
@deniska1990 urcite!!!
laura1972
19. srp 2016
@martaskvorova můžeš mi to prosím trošku popsat, 🙂 myslím ty zkratky, musela bych kouknout na net. 🙂
martaskvorova
19. srp 2016
@laura1972 Jasně 🙂 Jsem 18 dní po kryoembryotransferu 5denní hatchující blastocysty 😉 A díky polycystickým vaječníkům nemám vůbec ovulaci, ani s léky 😉
ms.neomagic
19. srp 2016
@deniska1990 tak to je dobre..to bude ale cekani co? 😃
ms.neomagic
19. srp 2016
@dashenka1 ms dorazi nebodorazila? Ale prece test byl pozitiv..slabe,ale byl..
deniska1990
19. srp 2016
@ms.neomagic To bude, každý den se bojím vzbudit, aby nedošla MS a taky bych si nejradši dělala testy pořád dokola! 😃 Ale to zvládnu, musím!
ms.neomagic
19. srp 2016
@deniska1990 uz nedojde a testovat klidne muzes...akorat nic silnejsiho uz asi neuvidis...tak muzes digi test...ale on ten svinak funguje jen 1den,pak to zmizi 😃
deniska1990
19. srp 2016
@ms.neomagic Digi test mám v plánu příští týden ještě před Dr.,kéž by to všechno dopadlo tak jak má 🙂
aphr0dite
19. srp 2016
@deniska1990 nejlepší test je od dr Max... i mě přinesl štěstí .... a prý nedělá falešný duchy
deniska1990
19. srp 2016
@aphr0dite Já si dělala testů už 7 a mám krásně viditelný čárky, i digitál mám již za sebou, takže testování už moc nepotřebuji, teď spíše čekám na dr..
dashenka1
19. srp 2016
@ms.neomagic sice byl ale od rana bolesti v podbricku od 8od rana jsem umirala!!! po 10letech takove to bolesti to jsem snad zazila 2x za zivot co ms mam 😞 tak ze tepla pet lahev a uz jsem lezela no ted uz je to lepsi bolesti ustupuji DOUFAM!! kazdopadne (omlouvam se damy) na vlozce zatim nic ale po curani uz spineni tak ze dorazila..... 😞 priste to vyjde ....
dashenka1
19. srp 2016
@ms.neomagic testy si myslim ze falesnyyyyy ......
martaskvorova
19. srp 2016
Prosím, ještě mi holky poraďte... jak se počítá, v jakém jsem týdnu, když vím, kdy byl KET?
laura1972
19. srp 2016
@martaskvorova tak to je mi líto 😞 ale snad bude vše OK, držím moc palce
snailice
19. srp 2016
Holky vím, že je brzo... V pondělí jsem byla 17 DC a zřejmě jsem měla pozitivní ovu test. Do té doby jsem se tak nějak domnívala, že ovu test byl pozitivní již 9 DC. Dnes mě kamarádka nahlodala a já zkusila TT, je na něm slabá čárka, spíš vypadá jak rýha. Na fotce to není vidět, ale je růžová. To je asi vadný test, že? Do MS mám zřejmě 7 dní.
martina16horysek
19. srp 2016
@alfousina fesacek, tak at dela mamince jen samou radost 😉
dashenka1
19. srp 2016
@snailice mam taky 😞 po 6dnech pozdeni dnes ms...... skus dyl musi silit..... 🙂
ms.neomagic
19. srp 2016
@dashenka1 a co kdyz je to jen spineni..treba se to nerozjede...a nebo..jsi na tom jako ja pred 2mes..a zrovna prodelavas micropotrat...taky mi to zacalo spinenim a druhej den mi normalne protekla vlozka..testy by tomu odpovidali,bolesti taky...takze bud se ti to zastavi nebo to odejde..v kazdem pripade lez v klidu a pokud se to nerozjede,tak zkus znova test.
dashenka1
19. srp 2016
@ms.neomagic dekuji za info myslim si ze to tehu nebude.... ja nemuzu mit nikdy nic bez komplikaci atd.... 😕😕
laura1972
19. srp 2016
@snailice zkus testovat tak za 2 dny 🙂 Někdo má ms do 3 měsíce, někdo špiní, někdo nic. To je různé. Já bych zatím nedělala konečné závěry , držím moc palce a bud hlavně ted v klidu 🙂
snailice
19. srp 2016
@dashenka1 a @laura1972 děkuju za odpověď, velké naděje si nedělám, mě to přijde jak vadný test, ale chtěla jsem se ujistit,......no uvidí se příští týden 🙂
dashenka1
19. srp 2016
@snailice jj vyckej a uvidis kazdopadne drzim palce ☺
laura1972
19. srp 2016
@snailice navíc to špínění může být také uhnizdovaní, takže být tebou bych byla ještě v klidu 🙂 a to špínění ma jakou barvu?
dashenka1
19. srp 2016
@laura1972 na koho odpovidate??😅 jsem zmatena 😅
ms.neomagic
19. srp 2016
@dashenka1 myslim ze to melo bejt od
@laura1972 tobe 😃
dashenka1
19. srp 2016
@ms.neomagic taky mysliim