• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

24. března 2017 
@lin18 Gratuluji ja to mela stejne na zacatku takhle slabe pak jsem sla k doktoru ten me rekl po krevnich testech tak 50 na 50 pac jsem to zjistila kratce po zahnizdeni vajicka .Tak za tri dny jsem sla znova na krev a vse se potvrdilo .Takze ti gratuluji :slight_smile:
14. pro 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terula1 dekuju, ted jsem si udelala jeste mamatest 10 a carka je jeste slabsi nez predtim na dr. Max testech...
14. pro 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ja testovala jen snima zajdi si k doktoru a nech si udelat krevni testy
14. pro 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terula1 asi to necham az po svatkach ted je toho hodne v praci a stejne by tam dr jeste nic nevidel
14. pro 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o radu. Mám pocit, že ten dolní test je o něc o slabší než horní? Jak se to zdá vám? Pořád nato koukám, už si připadám jako blázen :slight_smile: Horní je dělaný v pátek a spodní dneska. Je to test galmed comfort.
14. pro 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicka653 ono to nechce moc sledovat...take se mi stalo, ze se mi zdal jeden test slabsi nez delany den pred....ono si zkus namocit do jedne moci treba 3 testy...nebudou uplne vsechny stejne....
je to pouze orientacni test....u toho dolniho se mi zda proste ta testacni silnejsi i nez u delaneho v patek..pak to zavadi...... take jsem z toho byla vzdy spatna, ale me vzdy vychazel neopak test vyraznerjsi z odpoleni moci nez z rani
14. pro 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanicka653 byt tebou uz netestuji :slight_smile:zbytecne se stresujes ..je pozitivní to je dulezite :slight_smile: me se zdál pak test taky slabší a vše ok :slight_smile:
14. pro 2014 v 17:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, s tím bych si nedělala až takovou hlavu :slight_smile: J8 když testovala, tak taky jeden den čárka silnější a třeba za dva dny slabší :slight_smile: Nejspolehlivější test je Mamatest citlivost 10 :slight_smile:, ale nejzaručenější jsou krevní testy, jestli HCG stoupá tak jak má v rozmezí 14-ti dnů :slight_smile:
14. pro 2014 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eloana
@apollonka holky děkuji je pravda, že v pátek je dělaný až dopoledne a dnes ráno. Dělala jsem před tím mamatest a ty postupně sílily.
14. pro 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicka653 já to taky tak měla. Vůbec nestresuj, testy slouží k tomu aby ti orientačně řekly, že jsi nebo nejsi těhotná. Taky se mi stávalo, že jsem měla jeden den slabší a jeden den silnější a pak zase slabší. Takže tohle je v pohodě.
14. pro 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanicka653 vůbec to neres gratulka k trhu a uz netestuj a nestresuj:slight_smile: hodně stesticka :slight_smile:
14. pro 2014 v 18:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanicka653 nestresuj a nesleduj, ono se to lehce rika ja vim, jsem to same :D, ale ja mela druhy test po trech dnech slabsi tak jsem byla nervni co se jako deje a tak jsem ten den sla na krev a v krvi bylo 666 jednotek a to jsem si delala Dr. Max 10 :slight_smile:
14. pro 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky taky se přidám. myslíte že ano? včerejší a dnešní test. jinak dneska ze mě vyšla troška krve může to něco znamenat?
16. pro 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zaneta2 tak to znamená asi to jediné.... :grinning:
16. pro 2014 ve 20:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 Myslím, že to je úplně jasné, gratuluju :slight_smile:
16. pro 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 gratuluju :slight_smile:
16. pro 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ráda bych se zeptala, stalo se někomu,že na několika testech,různých značek,našel téměř neviditelné duchy? A bylo z toho těhu?
17. pro 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milca111 pokud jsou temeř neviditelné, vydrž a udelej si zítra a nejlíp pozitří znovu a to už by ten duch mel být viditelná čárka :wink:
17. pro 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tarra27 jj v to doufám :slight_smile: koupím si jich raději víc :slight_smile: zítra si neudělám testík určitě,protože budu po noční tak by to nebylo z ranní moči a to by ten duch asi moc neztmavnul,tak až v ten pátek a snáááád tam tedy už čárečka druhá bude a bude lepší než to co je teď
17. pro 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ještě mám pokračování, asi už se můžu těšit. Fialové testy jsou mamatest, modré dr. max. Za mě teda dr. Max citlivější, je to vidět i na fotce.
17. pro 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lin18 krásná růžová čárka :slight_smile: Gratuluji!
17. pro 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejmisek dekuju, ted budu pres svatky nervozni, jestli je vse ok. A manzel bude nastvanej, ze jsme si snazeni ani neuzili...druhej mesic a je to tam :D
17. pro 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lin18 tak to je super, že tak brzy, ale určitě bude rád :slight_smile: Ted jen být v pohodě. Držím pěstí at je vše v pořádku :slight_smile:
17. pro 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 teď budete mít snaženíčko celých 9 měsíců :grinning:DD vůbec si nemusíte dávat pozor :grinning:
17. pro 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milca111 no jo..ale to uz neni tak napinavy :D. Navic mne ten sex v tehotenstvi nejak nedela dobre, zezacatku mam strach aby se neco nepokazilo a pak uz jsem tlusta...
17. pro 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 já jsem v tehu nedobytna jak trezor :grinning: sex je jen z charity vůbec nemivam chuť :grinning:
17. pro 2014 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milca111 no mám to podobně....jen je mi to teď blbý, když jsem ho poslední dva měsíce pořád uháněla, únava neúnava prostě musel a najednou se vymlouvám :slight_smile:. Tak aby si nepřipadal jen jako oplodňovací stroj :slight_smile:.
A jak ty jsi na tom ? Četla jsem myslím na jiné diskuzi že teď taky čekáš na čárky....
18. pro 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu se pridat?V srpnu jsem vysadila HA,v zari ms prisla po 20dnech,v rijnu po 35 a to same v listopadu..Ted bych to mela dostat v nedeli,ale zdalo se mi,ze jsem tehotna a včera jsem testla-byl to 31dc a výsledek prikladam..Nevim,mam z toho takovy zvlastni pocit,myslim si,ze carka je docela silna na to,ze mam do ms ještě cas a bojim se aby to nebyla nejaka cysta,nebo tak-ta pry taky dela pozitivni testy..Hlavne carka byla před limitem,bez velkého cekani.Tak nevim jestli se mam radovat,nebo se bat.Moje doktorka ordinuje az zítra-ma ordinacni dny uterky a patky..
18. pro 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veraakubik je to pekne pozitivni, zalezi, kdy byla ovu, ty cykly muzes mit jeste rozhazeny
18. pro 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy byla ovu ja prave vůbec netusim..Podle aplikace v telefonu by mela byt 7.12.-v ten den vecer byl sex a druhy den me bolelo bricho-podbrisek..Ale bojim se sily carky,nekde jsem cetla,ze pozitivni test muze ukazat i cysta,ale jinak o tom nic nevim..
18. pro 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek