• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

23. května 2017 
@leymea Já měla pozitivní až po týdnu a půl... :slight_smile:
28. srp 2016 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazimese2015 mela bys zkusit citlivost 10 možná místo ducha by tam.byla viditelna čárka :blush:
28. srp 2016 ve 20:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazimese2015 ahoj, tento test znám velmi dobře a bohužel tohle dělá. Je často falešně pozitivní a nebo je to ryska, což se mi jeví v tvém případě :frowning2: zkusila bych mamatest nebo ladymax test z dr.maxe. Těmi jsem testovala nejvíc já a byly nejpřesnější :wink: jak dlouho máš spoždění?
28. srp 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denikzaslouzilemamy 4 dny jak jsem psala výše.
Těhotenství tím pádem vyloučím a dál testovat nebudu.
Děkuji za názor
28. srp 2016 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 taky jsem si ted na něj přečetla recenze a dost ho kritizujou, ze dělá falešné duchy a nebo spíš neukáže nic. Tenhle a pak mamatesty tedy moc nebodují.
28. srp 2016 ve 20:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 no 4 dny už jsou teda dost, záleží, kdy máš ovulaci, sleduješ si jí? Jinak unimarkty jsou fakt šmejdi, kup si u dr.maxe ty jejich testy. Jsou tam dva za 30 kč a jsou nejlepší :wink:
28. srp 2016 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laura1972 mamatesty už také ne? a to za mě byly nej :unamused:
28. srp 2016 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura1972
@denikzaslouzilemamy já už další dělat nebudu,jiny jsem doma neměla a kupovat si nemám v plánu. Jsou to zbytečně utracené peníze.
28. srp 2016 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denikzaslouzilemamy no holkyctady psaly, ze dřív byly dobrý tycmamatesty, ale ted už jsou pry jiné. Nejsou to ty, co byly dřív. Já bych to asi nevydržel a koupila bych test s citlivostí 10 :blush::blush:
28. srp 2016 ve 20:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura1972 já taky, když já jsem chtěla otěhotnět , to byla měsíčně minimálně 500 za testy, pěkně potajmu domů kurýrem :sweat_smile: ale mamatesty byly dřív nej, byl to mamatest 10 a pak začaly být falešně pozitivní...teď jsou dobré od dr.maxe, dva testy za pár kaček a super :slight_smile: já bych to také nevydržela, už bych jela někam do nonstop lékárny :grinning:
28. srp 2016 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snazimese2015 kup si 10 od dr.maxe a pak bych teprve dělala konečné závěry. Nestojí tolik a ukážou ti tak jak mají:blush:
28. srp 2016 ve 20:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zkoušela vlastně Clearblue, Women secret, LadyMax, Cemio, Mamatest, MEDPHARMA a taky vlastně ZAP hCG (ten se dělá z krve - píchnutí do prstu)

ale jestli dělají falešné nebo ne, to těžko můžu povědět, když jsem těhotná :slight_smile: Dříve jsem zkoušela mamatest a pepino, když jsem těhotná skutečně nebyla a měla jen zpoždění (v té době jsem to nevěděla), tak bez duchů...
28. srp 2016 ve 20:35  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denikzaslouzilemamy tak i když jsem dle testů měla 2 čárky a i dle pohotovosti, že se tam něco děje, tak jsem objednala zásilku testů asi za 600 :grinning: abych byla jištěná, kdyby náhodou a měla je po ruce a nemusela lítat každou chvíli někam :slight_smile:
28. srp 2016 ve 20:37  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@denikzaslouzilemamy no.dneska už to všechno předělávají a pak to stojí za houby. Já melaccomfort proužek, pak dr.Maxe taky dobrý a nejlepsi byl nakonec woman secret a ten ukázal přímo úžasně:slight_smile:
28. srp 2016 ve 20:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simi1510 já jsem byla to samé i když je pravda, že tolik mi měsíčně nevyšly. Ale moje mánie neznala mezí a taky jsem pořád kupovala jiné a jinéa scpritelem.jsme testovali jak o závod :grinning: dokud nebyly pěkně tlusté dálnice :grinning:
28. srp 2016 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura1972 ty tyčinkový women secret jsou super a jsou i hezký na případnou úschovu :slight_smile:

ten digitální mě sejří, že prostě po dni odejde, nic už neukazuje... a jsou 200,- v háji....
28. srp 2016 ve 20:40  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laura1972 tak já tam naházela od každé značky jedny... :grinning: a pak k tomu dobírka a poštovné no ... :D a když přidáš clearblue... tak to je rána. ale na netu stojí aspoň cca 180... v palladiu v lékárně jsem za první dala 230,-
28. srp 2016 ve 20:41  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi1510 páni to je výčet, moje vzpomínky se derou napovrch, jen zamáčknu nostalgicky slzu v oku :grinning: já měla ještě For YOU ten byl šílenej, dvě tlustý čárky a nic :-/ Cemio také byla trefa do černého, on to vlastně byl mamatest, jen od jiné firmy, měla jsem je také ráda, byly tři v balení :grinning: testy byly můj mor, testovala jsem od rána dovečera, i když po ovulaci byly dva dny, a přestože vím, že dřív jak 10-tý den se neukáže nic :sweat_smile:
@laura1972 v tom se vidím, jen přítel se neangažoval, ale toleroval mou skleničku vedle toalety :grinning:
28. srp 2016 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi1510 digi jsem zkusila až když na dr.maxovi zesílily trochu, ale stejně jsem se potila dokud nebliklo + :slight_smile:
28. srp 2016 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denikzaslouzilemamy jj GS a Cemio je jedna firma, jen jiný název... Nejvtipnější je, že jsem byla na pohovoru u nich... a v té době jsem ještě nevěděla, že čekáme dítě a oni hned, kdy jako dítě a toto a tamto... a já, ještě nějakou tu dobu ne... (co taky říkat navíc, když potřebuješ práci, a navíc se na to nemají ani vůbec ptát)... a říkám si, jestli jim nemám napsat, jak mají kvalitní testy... :grinning: když se už po pohovorech (byla jsem i na 2. kole) neumějí ozvat....
28. srp 2016 ve 20:48  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi1510 já mela ten woman sekret, ale jen ten papírový a taky super:slight_smile:
28. srp 2016 ve 20:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denikzaslouzilemamy já měla dálnice na testu a stejně jsem se u toho digi bála no... a říkám si, teď to ještě nepůjde, nebude fungovat, takových peněz v háji, nervy v háji... a ono 3 dny po zjištění, že 2-3 týdny a po týdnu, že 3+... a to navíc v době, kdy dle doktorky na pohotovosti jsem měla jen 14 dní zpoždění :grinning:
28. srp 2016 ve 20:50  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simi1510 ale ono zpoždění 14 dní dle doktorky odpovídá tomu,co ukázal test,jen na UTZ v té době ještě nebývá nic moc vidět :wink:
29. srp 2016 v 01:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi1510 Netušila jsem že digi po dni zmizne..jsem z toho byla pěkně :triumph::grinning: za 200 by to tam mohlo zůstat :grinning: Takže zlaté klasické "dálnice" :grinning:
29. srp 2016 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasa.77 to s tou doktorkou ke dlouhý pribeh... Jsem skoncila na pohotovosti u nepříjemné baby. A az tady mi pomohly holky rozlustit nejak tu lékařskou zpravu
29. srp 2016 v 09:19  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zítra bych to měla dostat v pátek jsem trošku splnila dva dny a teď už nic dnes ráno test pharmapoint a nic cyklus mívám 28dc ovulka byla 14dc byla máte s tímto testem zkušenosti přijde mi že mě pálí bradavky
29. srp 2016 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vám tak všem moc fandím :hugging::blush: a brzo už to taky budu řešit, tak čerpám informace :heart:
29. srp 2016 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simi1510 tak cooo? cekam na zpravy o fazolce,ze uz tam je..nenapinej :wink:
29. srp 2016 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic nemluv mi... Byla jsem u jine, Ruska, a ta ze to bude zamlkle a mam prijit za 2 tydny... A ja premyslim jak se nezhroutit
29. srp 2016 ve 13:11  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi1510 proč by to mělo být zamlklé? zase straší dementi? :confounded:
29. srp 2016 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek