• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

17. října 2017 
@girafkag gratuluji :slight_smile: Vidim to krasne :slight_smile:
2. led 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@farka Tak ta je silnaaaa :slight_smile:))) Gratuluji! :slight_smile:
2. led 2015 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@farka gratulace, je to dálnice jako hrom.
2. led 2015 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě dnešní ... pořád nemůžeme uvěřit, po takové době a prognóze. ..
3. led 2015 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@farka Gratuluji, to jsou ,, čáry ,, :slight_smile:
3. led 2015 ve 12:14  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@farka Moc krasne pozitivni testy :slight_smile: Zkousela jsi digi test? :slight_smile:
3. led 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danuse90 jen tyto, na zítra a pondělí mám jen od jiné značky...pořád k neuvěření :slight_smile:
3. led 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@farka Krásné dálnice, gratuluji :slight_smile: A můžu se zeptat, jakou jsi měla prognózu? Strašili tě doktoři?
4. led 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...s manželem se o mimi snažíme čtyři mesice...je to naše první mimi...přikládám svůj TT z dnešního rána...mám den az dva před MS....duchy mam už od utery,postupně sílí...Myslíte ze je šance,ze to tentokrát vyšlo?
8. led 2015 v 07:44  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasek89 Ahoooj, zkus test od jiné značky a ne mama test , me ten mama test dělá duchy skoro pokaždé... Hodně kvalitní je test od Dr.Maxe ... Každopádně přeji štěstíčko,aby to vyšlo :slight_smile:))
8. led 2015 v 07:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martasek89 koukej ... A pozitivní od jiné značky nebyl... A přitom stejná citlivost testu :slight_smile: ten zelený je ovu test... A takhle mám od mama testu x fotek :/
8. led 2015 v 07:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
testovat od jedne znacky
8. led 2015 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasek89 Ahojík, tak mama test je známý tím,že dělá falešné duchy :unamused: takže rozhodně zkusit jinou značku, Dr. max testík koupíš v každé Dr. Max lékárně a jsou spolehlivé.Každopádně držím palečky aby to vyšlo :wink:
8. led 2015 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, zda někomu z vás udělal test Dr.Max někdy falešného ducha. Test jsem si dělala v sobotu 2x a měla jsem na něm pidi ducha, v pondělí další a mám pocit, že na něm nebylo nic vidět. MS měla dojít teď v úterý a zatím nic. Testovat chci v sobotu. Myslíte, že by to mohlo klapnout? Nikdy jsem na testu pidi ducha neměla.
8. led 2015 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andryskam Ahoj dr max, by falešné duchy dělat neměl. Takže pomaloučku polehoučku gratuluju :slight_smile: Jinak mě měla ms dojít 1 - 2 .1 a pidi dušíka jsem našla už 25.12. Tady pro porovnání mé testy od 25.12 a pak co dva dny
8. led 2015 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ronyx Moooc děkuji za odpověď. Mě právě znervózňuje, že jsem měla 2x pidi duchy a za dva dny na dalším testu jsem nic neviděla :frowning2: Vždy používám testy Dr.Max a je fakt, že nikdy mi neudělal ani pidi ducha, pokud jsem těhotná nebyla. Těhotná jsem byla 2x a vždy to test správně ukázal :slight_smile: Když jsem nebyla, tak na testu ani ťuk. A teď jsem z toho fakt zmatená :-/
8. led 2015 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andryskam No tak držím palečky aby to vyšlo :wink: dušík se oběvil znova a sílil :slight_smile:
8. led 2015 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx Děkuji moc :wink:
8. led 2015 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holciny na testu dr.max mi vyšel práve pidi dušík už v úterý...a to jsem si test dělala večer...nicméně moc díky za vaše reakce...v poledni pauze jsem zaběhla do dr.Maxe a koupila si klasické tt i ten do proudu moci...tak jsem zvědavá...zatím zadne příznaky ze by mela MS dorazit...vždycky jsem už tři dny před MS spinila a bolelo me bříško...ted nevím zda se jedna o vytoužené tehu nebo nějaké změny po užívání Nosifolu...mám za sebou první krabičku...včera jsem nacala druhou...
8. led 2015 ve 12:30  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přikládám dnešní večerní TT dr.max...co myslíte?
8. led 2015 ve 20:28  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martasek89 potichu gratuluju
8. led 2015 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasek89 :slight_smile: vypadá to nadejne :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasek89 je to tam :slight_smile: přesně takovej dušík na mě taky vyskočil po první krabičce inofolicu-levnější obdoba nofisolu :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasek89 taky ji vídííím :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2015 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasek89 taky vidím dušíka. Testuj za 2 dny znovu. :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasek89 No to víííííš,že tam je :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,moc díky za vaše názory :slight_smile: Ja to nevydržela a testovala i dneska ráno...a čárka sílí.... :slight_smile:
9. led 2015 v 06:04  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj, tohle stejné jsem řešila před týdnem. S přítelem jsme miminko plánovali takže jsem byla hrozně netrpělivá a také jsem se na jedné stránce informovala jestli si myslí, že duch který se mi ukázal by mohl opravdu potvrdit miminko. Všichni mi tam psali, že ano a že mi gratulují. Můj test vypadal uplně stejně jak tvůj, takže ti můžu taky pogratulovat. Den ode dne ti bude čárka tmavnout:slight_smile:). Dneska mám už těhotenství potvrzené od doktorky:slight_smile:)
9. led 2015 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andaaaa Děkuji za tvou reakci...pevně doufám a věřím,že se co nevidět dočkám dálnice :slight_smile: A ve kterém jsi TT? A kdy po pozitivnim TT jsi šla k Dr.?
9. led 2015 v 08:34  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek