Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
danuse90
2. led 2015
@girafkag gratuluji 🙂 Vidim to krasne 🙂
danuse90
2. led 2015
@farka Tak ta je silnaaaa 🙂))) Gratuluji! 🙂
klaaaara
2. led 2015
@farka gratulace, je to dálnice jako hrom.
farka
3. led 2015
Tak ještě dnešní ... pořád nemůžeme uvěřit, po takové době a prognóze. ..
claudyaus
3. led 2015
@farka Gratuluji, to jsou ,, čáry ,, 🙂
danuse90
3. led 2015
@farka Moc krasne pozitivni testy 🙂 Zkousela jsi digi test? 🙂
farka
3. led 2015
@danuse90 jen tyto, na zítra a pondělí mám jen od jiné značky...pořád k neuvěření 🙂
pankafe
4. led 2015
@farka Krásné dálnice, gratuluji 🙂 A můžu se zeptat, jakou jsi měla prognózu? Strašili tě doktoři?
martasek89
8. led 2015
Ahojky holky...s manželem se o mimi snažíme čtyři mesice...je to naše první mimi...přikládám svůj TT z dnešního rána...mám den az dva před MS....duchy mam už od utery,postupně sílí...Myslíte ze je šance,ze to tentokrát vyšlo?
dasenka888
8. led 2015
@martasek89 Ahoooj, zkus test od jiné značky a ne mama test , me ten mama test dělá duchy skoro pokaždé... Hodně kvalitní je test od Dr.Maxe ... Každopádně přeji štěstíčko,aby to vyšlo 🙂))
dasenka888
8. led 2015
@martasek89 koukej ... A pozitivní od jiné značky nebyl... A přitom stejná citlivost testu 🙂 ten zelený je ovu test... A takhle mám od mama testu x fotek :/
eloana
8. led 2015
testovat od jedne znacky
ronyx
8. led 2015
@martasek89 Ahojík, tak mama test je známý tím,že dělá falešné duchy :-| takže rozhodně zkusit jinou značku, Dr. max testík koupíš v každé Dr. Max lékárně a jsou spolehlivé.Každopádně držím palečky aby to vyšlo 😉
andryskam
8. led 2015
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, zda někomu z vás udělal test Dr.Max někdy falešného ducha. Test jsem si dělala v sobotu 2x a měla jsem na něm pidi ducha, v pondělí další a mám pocit, že na něm nebylo nic vidět. MS měla dojít teď v úterý a zatím nic. Testovat chci v sobotu. Myslíte, že by to mohlo klapnout? Nikdy jsem na testu pidi ducha neměla.
ronyx
8. led 2015
@andryskam Ahoj dr max, by falešné duchy dělat neměl. Takže pomaloučku polehoučku gratuluju 🙂 Jinak mě měla ms dojít 1 - 2 .1 a pidi dušíka jsem našla už 25.12. Tady pro porovnání mé testy od 25.12 a pak co dva dny
andryskam
8. led 2015
@ronyx Moooc děkuji za odpověď. Mě právě znervózňuje, že jsem měla 2x pidi duchy a za dva dny na dalším testu jsem nic neviděla 😞 Vždy používám testy Dr.Max a je fakt, že nikdy mi neudělal ani pidi ducha, pokud jsem těhotná nebyla. Těhotná jsem byla 2x a vždy to test správně ukázal 🙂 Když jsem nebyla, tak na testu ani ťuk. A teď jsem z toho fakt zmatená 😕
ronyx
8. led 2015
@andryskam No tak držím palečky aby to vyšlo 😉 dušík se oběvil znova a sílil 🙂
andryskam
8. led 2015
@ronyx Děkuji moc 😉
martasek89
8. led 2015
Holciny na testu dr.max mi vyšel práve pidi dušík už v úterý...a to jsem si test dělala večer...nicméně moc díky za vaše reakce...v poledni pauze jsem zaběhla do dr.Maxe a koupila si klasické tt i ten do proudu moci...tak jsem zvědavá...zatím zadne příznaky ze by mela MS dorazit...vždycky jsem už tři dny před MS spinila a bolelo me bříško...ted nevím zda se jedna o vytoužené tehu nebo nějaké změny po užívání Nosifolu...mám za sebou první krabičku...včera jsem nacala druhou...
martasek89
8. led 2015
Přikládám dnešní večerní TT dr.max...co myslíte?
sleepers
8. led 2015
@martasek89 potichu gratuluju
apollonka
8. led 2015
@martasek89 🙂 vypadá to nadejne 🙂
majkylove
8. led 2015
@martasek89 je to tam 🙂 přesně takovej dušík na mě taky vyskočil po první krabičce inofolicu-levnější obdoba nofisolu 🙂
oldana
8. led 2015
@martasek89 taky ji vídííím 🙂
ana_stazie
8. led 2015
@martasek89 no je tam 🙂
klaaaara
8. led 2015
@martasek89 taky vidím dušíka. Testuj za 2 dny znovu. 🙂
ronyx
8. led 2015
@martasek89 No to víííííš,že tam je 🙂 🙂
martasek89
9. led 2015
Holky,moc díky za vaše názory 🙂 Ja to nevydržela a testovala i dneska ráno...a čárka sílí.... 🙂
andaaaa
9. led 2015
Ahoj, tohle stejné jsem řešila před týdnem. S přítelem jsme miminko plánovali takže jsem byla hrozně netrpělivá a také jsem se na jedné stránce informovala jestli si myslí, že duch který se mi ukázal by mohl opravdu potvrdit miminko. Všichni mi tam psali, že ano a že mi gratulují. Můj test vypadal uplně stejně jak tvůj, takže ti můžu taky pogratulovat. Den ode dne ti bude čárka tmavnout🙂). Dneska mám už těhotenství potvrzené od doktorky🙂)
martasek89
9. led 2015
@andaaaa Děkuji za tvou reakci...pevně doufám a věřím,že se co nevidět dočkám dálnice 🙂 A ve kterém jsi TT? A kdy po pozitivnim TT jsi šla k Dr.?

Začni psát odpověď...

Odešli