Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dashenka1
19. říj 2016

@luj89 pokud bude ceho 🤔😣 cekam do 25 😉 jeste 6dniii ouu to.je doba! Nahodou nejake priznaky mas? Pocitila si.neco ci vypozorovala? Cetlaa jsem ze.i nektere maji jakoby krvavy hlen..... drzim pesti!

luj89
19. říj 2016

@dashenka1 A kolikátý máš den po ovulaci? To uteče!! 🙂. No, my se snažíme druhý měsíc. V prvním měsíci snažení jsem byla vnitřně přesvědčená, že to vyšlo, bolely mě prsa, bylo mi nevolno a často jsem chodila na WC. No... Nevyšlo to (jsem ale přesvědčená, že embryo nemělo dost času na uhnízdění a odešlo s MS). Tento měsíc jsem byla vnitřně přesvědčená, že to nevyšlo, ani žádné příznaky jsem nepozorovala. Snad jen asi 5 DPO mě v noci probudila do polospánku tupá bolest podbřišku a teď 3 dny před MS až doteď mě slabě bolí pořád podbřišek jako kdybych to měla dostat. Krvavý hlen má prý asi jen 1/3 žen a je to v době uhnízďování. Já ho neměla.

dashenka1
19. říj 2016

@luj89 snazime se pres 2roky :( a ovulka byla 11.10 - 12.10 tak nejak 🙂 tak uvidimeeee 🙂 ovul.testy uplne ukazkoveee 🙂

miky00
19. říj 2016

@jesterova tak jak jsi dopadla? myslím na tě celý den. Doufám že dobře!!!

luj89
19. říj 2016

@dashenka1 Já bych zkusila testovat třeba za 4 dny 🙂. Ty pociťuješ nějaké příznaky?

brambora28
19. říj 2016

@katiex Ahoj, ja mam asi po Gynexu delší cyklus. Dřív vždy 28 dni, a od doby, co ho beru 29 - 30 😉 Nevím ale jestli je to tím, ale možné to je..

dashenka1
19. říj 2016

@luj89 max.to ze citim podbrisek ( ne.porad) obcas 😉 a dnes jsem se zvedala ze zidle a bodlo me jakoby na.pravem vajecniku musela jsem chvili byt v predklonu a pak se narovnala ale co to bylo.nevim 😉 jinak nic noo... obcas divny pocit v brise ale to.muze byt cim.koliv zejo....

salominx
19. říj 2016

@viivienn tak dnes po vysledcich hcg je to v haji. 😔
Hcg kleslo na 147 lekar rikal ze to bud odejde samovolne a nebo vycisteni v utery se dozvim. Sem zklamana ale snad to vyjde potom ☺😘

jesterova
19. říj 2016

@miky00 jééé úplně mi to samou radostí vypadlo.... 5tt a sedíme tam kde máme a už jsem viděla i váček s kroužkem uprostřed 🙂 🙂 2.11. už na odběry a moč takže vše v cajku a rosteme 🙂

miky00
19. říj 2016

@jesterova téda, nu tak to je supééér 🙂 Moc moc ti to přeju a hlavně přeju moc moc zdraví 🙂 snad budu mít zítra taky dobré zprávy. Před 10dny byl vidět jen ten váček, takže už by tam taky mělo být něco víc. tak dneska se bude hezky spát,co? 🙂

jesterova
19. říj 2016

@miky00 tak mi dej taky vědět! děkujeme jooo už v klídku,spadl mi obrovský balvan ze srdce i taťka byl rád 🙂 teď už jen pohoda 🙂

miky00
19. říj 2016

@jesterova a srdíčko by mělo být teda na té příští kontrole? 🙂 nebo už bylo vidět? A určitě dám zítra vědět, kéžby mi tam taky rostlo štěstíčko. tak si dneska užij klidnou noc! 🙂

jesterova
19. říj 2016

@miky00 vidět tam nebylo na tom kroužku se uděllá kamínek a v kamínku bude srdíčko....tak nvm jak dlouho to bude trvat

miky00
19. říj 2016

@jesterova 🙂 takže pro mě zítra bude směrodatný ten žloutkový váček a budu vědět, že je to na dobré cestě 🙂 Tak ať nám tam ti andílci hezky vegetí 🙂

viivienn
19. říj 2016

@salominx ☹ ,,,, uvidíš,že to vyjde.Na 4 jsme s novým 🙂 manželem pracovali 2 roky dokonce jsme chtěli jít na umělé pak jsem to ze zdravotních duvodu vzdala.Byla jsem tam 2 ,aby mi řekli kdy na miminku pracovat 🙂 a nic prostě nic. A víš co mi pomohlo nejvíce opět kliše,ale mne to pomohlo přestala jsem vše sledovat přestala jsem na těhotenství myslet do pul roka jsme odjíždeli na dovču tam mi bylo zle a zle přikládala jsem to vedru,když jsme se vrátili nepřestalo to nechtěla jsem věřit byla jsem v 6 týdnu. A když Ti napíši,že na manželské radovánky 3 měsíce kvuli nové práci manžela nebyla nálada tak nevím ani kde jsem prcka vzala 🙂 A proč to vše píši věř,že miminko přijde až to budeš nejméně čekat 🙂

nael1612
20. říj 2016

Dobre ranko holky,probudilo me velke curani,a tak jsem rekla,ze si to zkusim. 10 dpo,vcera jsem videla neco mini pouze ja a ted to vidi i manzel,neco "malo" ...

luj89
20. říj 2016

@nael1612 je to tam! Ja jsem 13 DPO a mam o trosku silnejsi druhou carku, takze jsme na tom podobne 🙂

katuskad1
20. říj 2016

@nael1612 tyyy jo,něco tam je,gratuluji 😊

nael1612
20. říj 2016

@katuskad1
@luj89 holky je jeste brzy,ja vim. Snad to dopadne. Snazime se od cervna,v cervenci potrat,tak snad ted👍I vam drzim moc palce

nael1612
20. říj 2016

@katuskad1 a co ty?

kastanek87
20. říj 2016

@salominx ☹ to mě mrzí! Držím pěsti ať nemusíš na revizi a můžete se snažit hned! ♥

katuskad1
20. říj 2016

@nael1612 no já jsem dnes taky 10DPO, test si možná večer udělám, ale bojím se zklamání. Jsem po zářijové laparce...tak snad by se mohlo zadařit. MS mám dostat až nějak 26.10. Tak snad tam taky uvidím nějakého mini pidi dušíka :D

nael1612
20. říj 2016

@katuskad1 budu drzet palce!!! Mas nejake priznaky?

katuskad1
20. říj 2016

@nael1612 jako bolí mě prsa, ale to vždycky, nedokázu rict jestli jinak...zlobí mě nadýmání, včera jsem měla teplotu (nemyslím bazální) zvýšenou, ale jsem nějaká taková nachlazená, jinak jako asi nic zvláštního ☹ 🙂 musím se nechat překvapit..

samsara123
20. říj 2016

@kastanek87 diky, taky ti drzim moc palce. A co tedy dneska, jak jsi na tom, dorazila? Ja jsem zacala vcera prvni den cyklu, tak treba se nam to povede pristi mesic spolu. Samozrejne bych ti moc prala uz tento mesic. 😊 Jinak jsem mela cykly vzdy spolehlive plus minus 30 dni, ted to bylo poprve neskani o deset dni, ale doktorka rikala, ze to se muze vyjimecne stat. Bylinky piju, jak mam zrovna chut, treba kontryhel s malinikem mam rada. 😊 Obcas si primicham jeste salvej a rebricek.

Vsem tehulkam moc moc gratuluji a preji budoucim maminkam hodne zdravicka a pohodicky. 😘

zuuzzkkaaa
20. říj 2016

@nael1612 slaboučký ale je tam 😀

adelaine91
20. říj 2016

Ahoj holky, mám takovou otázku, jelikož se mi to ještě nikdy nestalo..Včera jsme spolu s přítelem spali a když jsem si po tom všem nasadila kalhotky a sla na WC, měla jsem na nich takové špinění..MS neočekávám, naopak js v ovulačním období..Nevíte co to může být?..🙂 Děkuji za odpovědi..🙂

dashenka1
20. říj 2016

@adelaine91 muze to byt o ovu ale i tak ze te treba pritel jakoze poranil... 🙂

adelaine91
20. říj 2016

@dashenka1 Děkuji, docela mě to vylekalo a jak sem psala, nikdy se mi to nestalo..🙂

ssaskiaa
20. říj 2016

@katuskad1 ja mam porad rymu, vlastne od zahnizdeni jsem mela porad jakoby rymu, ale nesmrkala jsem, nebylo co.. A pak na testech bylo neco videt 🙂 a kazdopadne testuj rano, je tam vetsi sance viset dusika 🙂 nez vecer .. A hodne stesti!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru