• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

21. července 2017 
Foto...
9. únor 2015 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky prosim poradite mi 3dny zpozdeni ale zda se mi za spinim a malinko krve ale nerozjela se ve ctvrtek duch ktery nesel ani videt a ted na testu tohle z rani moci,je to falesnak?co myslite?prosim vas nazor :slight_smile:
9. únor 2015 v 09:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka ahojky, toto jsou oba testy z dneška? takže máš pocit, že nesílí? a nechceš si dojít na krev, ať máš jasno? držím moc palce!!!
9. únor 2015 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@claudyaus paráda! gratuluju!!! :slight_smile:
9. únor 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taara36 vypadá to na ducha - zkoušej dál za dva dny :slight_smile: držím palce! :slight_smile:
9. únor 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisie to vypadá dobře - gratuluju!!!! :slight_smile:
9. únor 2015 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji :slight_smile: to je jasný :slight_smile: kdyby tam nebyl onen hormon, žádný duch by se neukázal. :slight_smile:
9. únor 2015 v 10:04  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amanda2014 ahoj jo z dneska to je jeden test jde krasne videt predtim nesel vubec videt tak nevim co si myslet :(aby nebyl falesnej
9. únor 2015 v 10:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka nezbyde ti nez jit na krev nebo udelat dalsi, jestli je falesnej, to se nepozna :/...co to je za test?
9. únor 2015 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninikry mam test ale sice jsem duchy mela ale toto asi duch neni.myslis ze u dr.by uz neco videl?
9. únor 2015 v 10:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka nevim jak dlouho ti meska ms, ale kazdej mudr zve na prohlidky jinak, mne treba az v 8. tt aby bylo jasno ohledne srdicka
9. únor 2015 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninikry mela jsem to dost v patek
9. únor 2015 v 10:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka kup si jiný test než mama test, ten je proslulý falešnýma duchama.
9. únor 2015 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka to je jeste brzo asi, zavolej si tam a domluv se s nima, vypocitaji ti to tak, aby slo neco videt
9. únor 2015 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka Na návštěvu gynekologa je opravdu ještě brzy.Mamatest dělá falešné duchy to je stará věc,nechápu proč je všechny maminy kupoujou,když se to ví :wink: Zkus si koupit jiný,nejlépe Dr. Max ten je spolehlivý. Na to že máš spoždění 4 dny je test teda dost slabý a od minula teda moc nezesílil.Já být tebou zajdu si jako samoplátce na odběr krve na hladinu HCG a za dva dny znova.Pokud bude HCG stoupat a bude alespoň dvojnásobné je vše v pořádku.
9. únor 2015 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ronyx no v nasich lekarnach o kolo jine nemaji jen ty.ale spinim tak jestli se nerozjede,skusim si odpoledne zajed koupit jiny a uvidime.
9. únor 2015 v 10:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muze byt treba test pozitivni a pak by se ms rozjela?
9. únor 2015 v 11:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka ano, je to bohuzel beznej jev
9. únor 2015 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninikry takze to jeste neni ztracene?
9. únor 2015 v 11:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka to ja ale prece nemuzu vedet, skoc si na krev a uvidis, tohle vecny sledovani se ti ve finale k nicemu nebude, ja vim, ze chces byt tehotna, ale takhle tomu nepomuzes..nevim, jak se dlouho snazite, pokud vic jak rok, konzultovala bych to s doktorem, chce to byt v psychicke pohode (i kdyz sama moc dobre vim, jak je to tezky)...treba ale tehu ses, to ti tady nikdo nerekne, proto si skoc na tu krev a budes chytrejsi...chapu ze je to psychicky narocny a drzim pesti at ti to vyjde
9. únor 2015 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amanda2014 no jako ja nevím, co jsem zatím vyčetla, bývají duchové po limitu, tohle se objevilo hned...a moje zkušenosti z dřívějších testování jsou bez sebemenších stínu čárek....no nezbývá než počkat a zkusit další testy v příštích dnech...:(
9. únor 2015 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taara36 jasný, tak vidíš, jsi zkušenější :slight_smile: já to znám jen z teorie - sama jsem ještě ani ducha neměla :slight_smile:
tak moc držím palce!
9. únor 2015 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka 3 dny po menzes by už byl test podle mých zkušeností o hodně viditelnější :confounded: a čárka vůbec nesílí, podle mne je to negativní
9. únor 2015 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zátím se teda nesnažíme a dáváme pozor,dnes ráno jsem si dělala tt(ms má přijít za 2 dny) jen tak ze zvědavosti,test vyšen negativně. Před obědem mě pobolívalo břicho a měla jsem ještě jden test,tak jsem si ho udělala a v limitu naskočila druhá čárka :confused: Ve skutečnosti jde vidět lépe. To mi hlava nebere,myslíte že je to vadný test???
9. únor 2015 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amanda2014 no nevim, jestli jsem zkusenejsi:D driv jsem si obcas delala test, kdyz se mi nahodou opozdila menstruace, ale to bylo tak dvakrat ua celou dobu...ted byl ale cely ten mesic divny,tak jsem z toho nervozni... Mimco jsme neplanovali,tak je to o to vetsi nervozita... Ale kdyby uz bylo na ceste, tak bychom se nezlobili...ale to cekani je des...nesnasim nejistotu:slight_smile: at uz to bude jakkoliv...
9. únor 2015 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
testy jsem kupovala tu na bazárku
9. únor 2015 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2015 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlavacova007 To je zvláštní, že ranní test byl negativní a na tomhle je duch... osobně na duchy věřím, z jednoho se mi během pár dní stala pořádná dálnice, ale takhle brzy když se něco objeví, tak spíš z ranní moči. Ale ten ranní test mohl být vadný, cokoliv. Buď bych počkala dva dny a testla hned ráno, nebo zašla do laborky na odběr krve na hCG jako samoplátce. Držím palce :slight_smile:
9. únor 2015 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gwen84 je to zvláštní že ráno nic,a odpol //. Díky dnes pujdu koupit testy a uvidím,jak to vlastně bude :wink:
9. únor 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky byla jsem u dr.a test i videl rikal ze to je na zacatku malinka bublinka o kolo ten prstenec nebo jak maly 3mm dalsi kontrola pristy tyden :slight_smile:
9. únor 2015 ve 13:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek