Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svlocka
12. únor 2015

@amanda2014 jo neboj zustanem 🙂

amanda2014
12. únor 2015

@svlocka juu 🙂 a jak se cítíš? ☹

svlocka
12. únor 2015

@amanda2014 jo jde to snad se priste zadari a uz to bude jen lepsi 🙂

esett
12. únor 2015

Ahoj holky prikladam test ze vecerejska. Ja vim mamatesty delaji falesnaky. Minuly mesic jsem na to dojela, ale nebyly urcite tak silne. Mela bych byt cca 9 DPO. Dnes jsem si delala dalsi ale z odpoledni moci a myslim ze byl trochu silnejsi. Co myslite??

amanda2014
12. únor 2015

@svlocka a jak dlouho se snažíte?

amanda2014
12. únor 2015

@esett vidím tam slabou čárku (ducha) 🙂

esett
12. únor 2015

@amanda2014 zkusim jiny test za dva dny a uvidime 🙂 ale dekuji za nazor 🙂

amanda2014
12. únor 2015

@esett není zač 🙂 držím palce! 🙂

karlos12
12. únor 2015

Sice nechápu krotitele duchů,ale já ho tam také vidím.Držím pěsti ať sílí 😉

ronyx
12. únor 2015

@esett No já se k mamatestům jen nerada vyjadřuju,právě proto,že dělaj falešné duchy,jen nechápu,proč teda znova kupuješ zrovna mamatest?? Není lepší koupit jinou značku,když už ses sama jednou přesvědčila o jejich nevěrohodnosti? 🙂 Tak držím palce aby tentokrát byl pravý

esett
12. únor 2015

@amanda2014 dekuji 🙂

esett
12. únor 2015

@ronyx protoze jiny u nas na vesnici nemeli. Zitra jdu do mesta tak budu moci koupit jiny. Jinak moc dekuji 🙂

dasenka888
12. únor 2015

@amanda2014 byl to test 8DPO a dneska jsem 9DPO 🙂 slabé duchy 🙂 mi to ukazuje 🙂

amanda2014
12. únor 2015

@dasenka888 juuuu, tak držím palce Dášenko 🙂 já jsem taky Dášenka :D

dasenka888
12. únor 2015

@amanda2014 jeeee děkuji 🙂)) zítra si nejspíš skocim i na krev 🙂))

nelly2711
12. únor 2015

@amanda2014 bylo to akorát,bylo mi tak ze jsem věřila tomu ze se to povedlo...

nelly2711
12. únor 2015

@esett Ja mela stejnyho ducha na mamatestu a bohužel nic ...

esett
13. únor 2015

Ahojky 🙂 tak jsem dnes koupila jine testy..a test jsem delala kolem poledne a je tam taky duch, tak snad mam nadeji. Zitra rano delam posledni a pak az za 4 dny. Ma mi prijit MS.

nelly2711
13. únor 2015

@esett ani nevis jak ti zavidím...

esett
13. únor 2015

@nelly2711 jeste si nedelam velke nadeje, uz jsem taky prozila zklamani. Stastna budu az uvidim tu malou fazolku na UTZ i se srdickem. Kazdopadne drzim vsechny prsty at se co nejdrive zadari tobe i vsem co tak moc touzim po tech dvou silnych // 🙂

nelly2711
13. únor 2015

@esett dekuju 🙂jsem po zamlklem potratu a po přerušení v 18 týdnů:(

kackarebicerova
14. únor 2015

@esett Kup test z lekarny dr. Max..ja si delela 4 a vysly pravdi 😉 Naskoci hned a pak budes prekvapena jako ja a vcera zacal 9tt

lucie12123
15. únor 2015

Ahoj holky, přikládám fotky testů... Mamatest a Lady MAX test Comfort... S manželem už plánujeme miminko delší dobu, a pořád se nedaří, už bylo hodně zklamání, mamatest mi jednou ukázal dvě čárky ale nevyšlo to, teď jsem si pro jistotu koupila dva různé testy, tak snad by to mohlo vyjít, jaké máte zkušenosti s těmito testy?

majkylove
15. únor 2015

@lucie12123 lady max je stopro,můžu určitě už gratulovat 🙂

lucie12123
15. únor 2015

@majkylove děkuji moc 😉

ronyx
16. únor 2015

@lucie12123 mamatest nebrat,děká falešné duchy,ale toto už duchové nejsou,to jsou už regulérní dálnice 😉 na všech testech,takže já myslím,že není vůbec důvod k pochybnostem a pitichoučku gratuluju 😉

lucie12123
16. únor 2015

@ronyx děkuji, no k doktorce jdu až 25.února, zdá se mi to nekonečný to čekání... :-/

kackarebicerova
17. únor 2015

@lucie12123 o tom cekani vim svy..ja jdu az 3,3, a je to nekonecna doba..ted ate furt myslenky ze o to prijdete a kdyz je mi pak rano blbe tak se uklidnim ze vim ze tam je 😉

lucinka58
17. únor 2015

Holky probůh - proč si děláte testy tak brzo? Teda ty, co si je děláte od 8 DPO apod.. Já si osobně myslím, že se zbytečně nervujete dopředu jestli joooo, nebo neeee ☹ A to si myslím případnému počátku těhotenství fakt neprospívá. Není lepší si ty testy dělat až po zpoždění? Já tedy při obou těhotenstvích si dělala test až tak 2 dny po zpoždění menstruace a taky mi nic neuteklo a hlavně to fakt nic neovlivnilo (první potrat).... Vím, že když se snažíte o miminko, tak jste každý měsíc natěšené a napnuté jestli to konečně dopadne, ale není lepší si to překvapení nechat až termín menstruace?

eloana
17. únor 2015

@lucinka58 to mas samozrejne pravdu, ale na druhou stranu je to kazdeho vec.....mas byt nervozni,zda to dopadlo nebo byt nervozni, zda carka bude silit.....to vyjde celkem nastejno

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru