• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

17. ledna 2017 
@zdeni.r já teda vidím :relaxed:
19. bře 2015 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 dik,já sem teda na duchy expert :grinning: ale je to dr.max.ale jsem ještě krátko po ovulaci,tak uvidíme,co z toho bude nebo nebude..naštěstí žádný testy doma nemam a jedeme pryč,tak mě to aspoň nebude lákat :-P
19. bře 2015 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r se aspoň nebudeš stresovat :slight_smile: Mně dali v lékárně k jednomu balení dr.max druhý zdarma, tak se můžu o víkendu ještě vyřádit :slight_smile:)))
20. bře 2015 ve 04:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 tak jak si dopadla s víkendovým testováním? :slight_smile:
23. bře 2015 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r blbě, v sobotu duch slabší, v neděli nic a pak jsem dostala MS...tak příště... Co ty?
23. bře 2015 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 to mě mrzí :frowning2: tak příště!
Já nic zatím,dostat bych to měla až ve.čtvrtek,dneska sem sice testovala,ale zase tam je takovej neurcitej duch,co jde s těží vyfotit....
23. bře 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sedim doma v pokoji a jsem trosku mimo.
Je to fakt pravda? Je tam druha carka? Nebo se mylim..strasne moc si prejeme miminko a porad tomu nejak nemuzu uverit, preci jen tady ve skupince jste uz znalejsi vsech pozitivnich carek :slight_smile: Ja ji vidim prvne za zivot :slight_smile:
23. bře 2015 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martinalinda no kočko já zírááááám!!!jestli je to Dr.max tak jsem si jistá že je to táááám!!!! :dizzy_face:
23. bře 2015 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove kocicko, je to dr.max :slight_smile:...jáá taky zíírám, tak ze nedokázu víc zírat..na te fotce to neni tak moc videt, ale na zivo je trosku silnejsi. To snad asi ani neni moznyy :slight_smile:
23. bře 2015 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda týýýý vado,tak to moooc gratuluju!Jseš těhulééééé,teď už bude krásně sílit,uvidíš! :sweat_smile:
23. bře 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove :-* ja moc dekuju, jeste nic neni jisty, ale byla bych rada aby to vse dopadlo dobre, jen at sili. A my si s chlapem rikali, ze ted uz by to mohlo vyjit, ten pozitivni ovu test, jak nikdy pozitivni nebyl...a dneska tohle..jsem v šoku. Udelam test pak ve stredu rano, at mam porovnani, ozvu se :slight_smile:
23. bře 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda krasnej testik! A bude určitě čím dál hezčí :wink:
23. bře 2015 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinalinda je krásná, potichounku gratuluji, tohle neni falešný, držím palce at vse dobre dopadne :slight_smile:
23. bře 2015 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeni.r dekuji, snad to neni opravdu jen tak..tesim se az bude silnejsi :slight_smile:

@evcann dekuji, ja potichounku verim, jsem rada, ze tady clovek najde oporu u vas vsech, pochopeni :slight_smile:
23. bře 2015 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda tak to jsme na tom úplně stejně. Dnes ráno na mě vykoukl úplně stejný duch :wink: a ve středu udělám kontrolní a hned potom volám na gyndu :slight_smile: takže potichoučku gratuluji :wink:
23. bře 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka jee super, tak budem testovat stejne, a kolikaty den cyklu jsi, ja 33dc dneska..takze ofiko dle ms bych mela byt teda jeste brzo a nevim zda u dr neco pujde videt, ale asi fakt jeste pockam.
spis nevim co s utrogestanem, dr mi rekla ze ho budu muset brat v tehu, ted jsem ho nebrala a asi to vyslo.
A kdyz pry najdu 2 carky tak mam zacit brat, ale nechci vzit hned kdyz treba nevim co bude...Asi ji jak pises i ty, budu muset taky zavolat a zjistit,co teda mam delat. Pokud ve stredu bude carka silnejsi, tak volam taky.
A hlavne moc gratuluju i tobe :slight_smile:
23. bře 2015 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda já jsem dne 33dc a 14dpo. Minule jsem dostala s prvním špinění ascoruti... Ale jestli ti je dala, že víš dopředu o nějakém problémů tak bych je brala. Na druhou stranu určitě ti nepřihlásí, můžou ti maximálně pomoct :wink:
23. bře 2015 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to jsme teda obe 33dc dneska :slight_smile: no ja jsem asi 10dpo, pocitam dle pozitivnich testu ovu a sexu. S tema praskama mas asi pravdu, zitra ji zkusim zavolat a zeptat se, zda to mam brat. Ale je pravda ze holkam to jen pomohlo, mimi udrzet.. Tak uvidime, tak preju hodne stesti. Budem ho obe potrebovat :slight_smile:
23. bře 2015 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda nějak se mi to na mobilu upsalo... Jsem dnes 30dc a 14dpo :wink:
23. bře 2015 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Po revizi prvni ms probehla. A jelikoz jsem tenhle mesic vubec nehlidala ovulaci a par dni mam takovy divny tlak v podbrisku. Jsem 21dc tak jenom ze zvedavosti jsem udelala test. Ono se to tezko foti ale skusila jsem to vyfotit. Vidite tam neco?:confused:
23. bře 2015 ve 22:49  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda gratuluji...vypada to mooooc nadejne. Hlavne at sili :blush:
23. bře 2015 ve 22:50  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@88martina88 mám pocit že se tam něco rýsuje, ale 21dc není to moc brzo?
23. bře 2015 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no mne se to take nezda ale rikam 26.1 byla revize(miminku prestalo byt srdicko :disappointed:slight_smile: a cetla jsem si, ze po revizi, porodu, potratu muze byt ovu uplne jinak a navic jsem brala gynex tak mozna ten popohnal vajicko trosicku driv :grinning: ale i prvni tehu jsem mnela 9dpo mela krasne 2 carky :blush:
23. bře 2015 ve 23:11  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@88martina88 něco tam je!držím pěsti....
24. bře 2015 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u mě dnes takto...vidíte tam něco?
24. bře 2015 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r Já osobně vidím prd :frowning2:
24. bře 2015 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka58 v pohodě,ona tam ve skutečnosti je a dneska byla i v limitu pěkně..uvidíme,jak to bude pokračovat nebo ne,díky za nazor
24. bře 2015 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r Moc přeju, aby Ti to vyšlo? Kolikátý jsi DC? A už máš po termínu menstruace, nebo patříš mezi lovičky duchů? :slight_smile:
24. bře 2015 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r ja tam neco vidim :blush: drzim palecky at sili
24. bře 2015 v 08:06  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinka58 mám to dostat za dva dny..takže ano,jsem lovec :wink:
24. bře 2015 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek