Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

majaaa82
26. únor 2017

@klarka0902 nadherny testik. Nejsi magor 😉

laura1972
26. únor 2017

@simi1510 no asi tak 😀 ale spíš tomu moc nevěřím, dokud neuvidim, že test sílí. Tentokrát se nám to tak nějak s přítelem vymklo z ruky a navíc ani netuším kdy byla po revizi ovulace, takže čert ví jestli jsem 13 DPO nebo třeba 10DPO. Po poslední revizi jsem byla v září na kontrole u dr. 14 den a ted o jeden týden dyl, takže 3 týden po revizi a když jsem se ho ptala jestli je vidět jestli byla ovulace tak král, že už musela proběhnout, jenže kolikaty den po revizi byla, to nevíme. Mohla být zrovna o něco dyl a možná jsme se zrovna trefili,nevím. Jen mi hlava nebere, ze předtím bez hormonů nic a najednou ted, že by se to chytlo hned na poprvé bez ničeho.14 den pi revizi jsem zkoušela jestli mám ještě HCG a čárka ještě byla na tt. dost viditelná, pak za dalších pár dní už slábla a po dalších dnech uz nebylo vidět nic a test snehobily. A najednou ted je vidět nepatrný růžový duch. Tak uvidíme, co bude. Taky to nějak nehrotim, dokud nezesílí a nepřijde třeba ms. A ty budeš zkoušet testit kdy ? 🙂

klarka0902
26. únor 2017

@majaaa82 děkuji 😉 no jako kdybych měla spočítat kolik jsem utratila za testy za posledních 9 dni 😂😂 tak se nedivím,ze na me přítel nadává 😂

laura1972
26. únor 2017

@peta73 no uvidíme, co z toho nakonec bude 🙂

peta73
26. únor 2017

@laura1972 jj. Na zítřek nový jiný test a uvidí se. Jen jsem z toho nějaká rozsekaná. Já jsem byla jednoduše přesvědčená, že to určitě nevyšlo - mám jen minimální příznaky (občas dloubne v břiše). No a teď nevím na čem jsem. To je asi to nejhorší na tom - to čekání 😮. Při předchozích dětech jsem tihle vůbec neřešila. Na gyn u jsem dorazila, když bylo nejmíň dva týdny zpoždění a už bylo i srdíčko rovnou. Teď jsem se nechala vypsychovat a popravdě mi ten test nic nerozresil.
Držím pěsti nám oběma. Zítra sem hodím další testik.

simi1510
26. únor 2017

@majaaa82 co jsem četla, tak jak se blastocysta uhnizďuje. Navíc je to tam zase víc překrvené...

článek o nidaci - http://www.porodnice.cz/tehotenstvi-a-z/uhnizde...

majaaa82
26. únor 2017

@peta73 taky nemam krom obcasneho pobolivani v podbrisku vubec zadne priznaky. Prsa mam mala, neboli... jako na ms me to bolelo jak jsem spinila v ten ctvrtek a patek. Ted celkem klidek.

simi1510
26. únor 2017

@laura1972 jestli tak nějaký ten čtvrtek/pátek, to by v teorii měl být den ms, pokud nepřijde

majaaa82
26. únor 2017

@simi1510 me prave celkem prekvapuje, ze by nidace byla az 11. den... resp mozna se teprve zdarne dokoncovala. Je jasne, ze to neni zalezitost okamziku. No, nezbyva nic jineho, nez cekat a doufat. V noci jsem mela pres 39 stupnu horecku, srazeli jsme zabaly i paralenem. Toho se prave bojim nejvic...

laura1972
26. únor 2017

@peta73 ja myslím, ze to bude v pohodě. Moc ti to přeji po tak dlouhém snažení 🙂 Jsem ba tom stejně. Při dětech jsem to taky neřešila, test jsem dělala když nečekaně vynechala ms a taky jsem většinou šla na první kontrolu až déle až když bylo srdíčko a teď člověk sleduje každé pichnuti 😀 Ja bych nejradši testla taky zítra, vím, že to do úterý nevydrzim a budu zase lovit duchy 😀 prostě mi nad tím zůstává rozum stát 🙂 Zítra se budu tedy těšit na tvůj testik a moc držet palce 🙂

peta73
26. únor 2017

@majaaa82 čárka sice slabá ale jasně viditelná - neboj to bude dobré 🍀

laura1972
26. únor 2017

@simi1510 tak to budu moc držet palce 🙂 uz vy bylo na čase 🙂 chci vidět u tebe uz ty // 🙂

petapal
26. únor 2017

@klarka0902 je krásně pozitivní

majaaa82
26. únor 2017

@peta73 tak ja schvalne koupim Maxe a pockam treba do stredy. To uz bych mela byt 17dpo, tedy den po maximalni mozne delce lf. Tim, jak jsem nemela jeste ms, tak vim prdlajs, jak dlouhou lf mam. A dam vam vedet 😉

lucinka58
26. únor 2017

@laura1972 já tam taky vidím - a znáš mě, já jen tak nenapíšu, že vidím 🙂 hlavně ať sílí 🙂

laura1972
26. únor 2017

@lucinka58 děkuji 🙂 uvidíme za pár dní a pokud mezitím nedorazí ms.

lucinka58
26. únor 2017

@majaaa82 čárečku vidím - tak ať to dobře dopadne 🙂

lucinka58
26. únor 2017

@klarka0902 testík je pozitivní, žádný duch 🙂

peta73
26. únor 2017

@lucinka58 hezky komentuješ. Mohla bys kouknout na něho ducha na stránce 925 a napsat,co si myslíš?

lucinka58
26. únor 2017

@peta73 dušíka vidím 🙂 ale líp ho vidím na té druhé fotce - nevím jestli ta první je rozmázlá, ale ta té druhé jde fakt vidět líp 🙂 Jen ať sílí 🙂

klarka0902
26. únor 2017

Tak děkuji 🙂 uklidnila jsem se trosku 😂

peta73
26. únor 2017

@lucinka58 děkuji moc. Já jsem testovala v pět ráno, než šel manžel do práce. A oba jsme z toho byli upřímně nešťastní. Zdálo se, že oba něco vidíme, ale fotkou to nešlo polapit 😮

sukubka
26. únor 2017

@klarka0902 ja di myslim ze tvuj test je uplne ok.podle me tehotna jsi.a to mas dr max test ze?ten je super

sukubka
26. únor 2017

@klarka0902 a ja testovala dene i 3x takze za testy jsem dala majlant...a po ET jsem testovala zase pro zmenu pregnyl ktery se ve me drzel jeste 6 den po ET....7 den bilo a 8 den zase duch...🙂 ale tvuj uz neni duch...to jsi mela videt meho ducha..😉

klarka0902
26. únor 2017

@sukubka já bych testovala při každém chození na záchod 😂😂😂 zítra jdu konečně na tu krev dneska jsem zkoušela na přítele,ze pojedu na Bulovku na krev tak mi trosku vynadal ať se uklidnim. No úkaz mi tvůj testik

misula29
26. únor 2017

@sukubka jj, dám echo🙂
@klarka0902 to chápu,já jsem taky testovací magor 😀 Manžel už nade mnou kroutí hlavou 🙂
@peta73 Peťo ,zkus udělat odpoledne, já nevím,ale mě přijde ,že když dělám test odpoledne tak je výraznější než ráno .Tento jsem dělala před chvilkou

majaaa82
26. únor 2017

@misula29 kolik jsi dpo, prosim?

misula29
26. únor 2017

@majaaa82 jsem 11 dni po et

petapal
26. únor 2017

@misula29 super gratuluji také spíš vyšel odpoledne silnější drive

majaaa82
26. únor 2017

@misula29 hm... to je nadherny 😉 a po ET to odpovida jedna ku jedny? Tzn. 11. den se rovna 11dpo nebo to odpovida treba 15dpo? Dik moc...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru