Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sukubka
27. únor 2017

@gabcat byla jsem 5.2 ja se v tom vubec nevyznam...ty uz jsi byla u lekare?dekuji mooc za radu🙂

gabcat
27. únor 2017

@sukubka Jestli 5.2., tak dnes začínáš 6.týden 🙂 ono se to standardně bere podle MS, ale tady víš naprosto přesně, kdy bylo oplodnění, tudíž se to dá spočítat přesněji mnohem.

Jinak já u doktora ještě nebyla. Jen na krvi, a to pouze jednou. Testy zesilují, na další krev si zajdu asi na konci týdne. A 10. jsem objednaná na kontrolu, to už by mělo být i něco slyšet. Tak uvidíme.

sukubka
27. únor 2017

@gabcat ja jsem myslela ze kdyz jsem 24 dni od Opu 24÷7 ze jsem tak 3 tyden 😊

gabcat
27. únor 2017

@sukubka Ne, ne, počítá se i čas zrání toho vajíčka.

sukubka
27. únor 2017

@gabcat ja jdu 9.3 do CAR tak myslis ze by sme taky mohly mit srdicko?ty jo uplne jsi me prekvapila...kolik jsi mela HCG kolikaty den po OPU?musi to byt dobre ....kam chodis do CAR?

gabcat
27. únor 2017

@sukubka já jsem byla 12.den od transferu a měla jsem 178 jednotek. Ono tohle se nedá moc srovnávat, každý to má jinak. Záleží, kdy se uhnízdilo atd. Někde jsem četla i pověru, že holčičí embrya uvolňují větší množství hcg 😀 uvidíme no 🙂 já jsem na Iscare

sukubka
27. únor 2017

@gabcat super.dekuji

sukubka
27. únor 2017

@gabcat to jsme meli podobne.je pravda zena tom vu ec nezalezi hlavne at je zloutkovy vacek a pak stdicko.jsou to nervicky co?mame to tedy hnedka od sebe to je krasny..😉 drzim.pesticky nam.oboum..podavej info ju..

misula29
27. únor 2017

@sukubka neboj, dobrý to bude 🙂 Jsem zvědavá na výsledky 🙂

peta73
27. únor 2017

Tak dnes jsem udělala stejný test jako včera a je zcela bílý - žádný náznak ducha. Zítra krev (při potvrzení negativity) a vysadim utrogestan. U mě je to fakt asi marná snaha. ☹. Asi to už vzdávám ☹

sukubka
27. únor 2017

@gabcat a jak se citis?ja uplne netehotne!😊trochu citim prsa hlavne se mi zvetsili ale to muze byt i utrogestanem.mela jsi prodlouzenou kultivaci?tve 1 IVF?

vesnicanka17
27. únor 2017

@sukubka hele ja to pocitala od posl.menstr.to bylo 13 ledna a kontrola 21 unora a dr.rikala ze sem kolem 5 tt ale aplikace ukazuje 6 tt. Srdicko bylo videt

gabcat
27. únor 2017

@sukubka jsou to hrozný nervy. Je to ještě celkem daleko no. Ale zase aspoň už by tam něco mělo být vidět pořádného. Určitě to bude dobré, musí 🙂 mě zatím uklidňuje to, že se víc a víc barví testy i načítají týdny na clearblue digitálu a na zbytek si nezbývá než počkat 🙂

sukubka
27. únor 2017

@peta73 je mi to moc lito,ale sama vim ze slova utechy nepomuzou.vyplakej se a jdi znovu do boje.me se syn povedl az na 5 transfer a nevzdavala sem to.vis kolukrat jsem ale uz nechtela jit dal???..ted se asi panbuh slitoval ze to vydli tak brzy...teda doufam ze vyslo...

sukubka
27. únor 2017

@gabcat ty sinale jeste zajdes na krev jsi psala ze?a 10.3 je pristi tyden to musi nejak ubehnout...mohly by nam pristi tyden uz potvrdit tedy srdicko pro malilinky uklidneni ze...

gabcat
27. únor 2017

@sukubka Mně kromě paleni žáhy, únavy, tlaku v prsou, občasné bolesti břicha a změny chutí taky nic není 😀

sukubka
27. únor 2017

@vesnicanka17 jsem rada te se to bere od posledni menzes..🙂aspon tedy nejsem 3 tyden ale 5🙏tak treba mi buh usetri nervy a bude pristi ctvrtek srdicko...mohlo by...zblaznim se...moooc dekuji..at je hlavne i zitra vse ok

peta73
27. únor 2017

@sukubka děkuji. Moc tobě i ostatním přeji, ať vyjde krev a uz. Mám ještě jedno zmrazené embryjko a pak končím - i kvůli věku - a asi se holt budu muset začít těšit na vnoučata

sukubka
27. únor 2017

@gabcat teeda nahodou hodne veci mas jinak😊ja se dnes vzbudila nachlazena takze jsem nastvana...budete uz doma nebo budes chodit do prace?

sukubka
27. únor 2017

@vesnicanka17 chodis do prace nebo uz budes doma?

gabcat
27. únor 2017

@sukubka No v 7. týdnu by už něco mohlo být slyšet. A s tou krvi uvidím. Moc mi to nevychází do vycházek. Možná se nechám překvapit a zkusím jen clearblue..jestli budu mít 3+, znamená to, že mám hcg víc než 2700 jednotek v moči, což by bylo dobré.

Do práce zatím nejdu, jsem tamoc příšerně ve stresu, takže zatím mě tam doktorka neposílá. A dál se uvidí.

A s tím týdnem... ivf je prostě specifické. Doporučuji kalkulačku http://www.ivf.ca/duedate.php, kam se zadá datum opu. Podlet termínu porodu ti to pak bude jakákoli aplikace hezky počítat.

sukubka
27. únor 2017

@gabcat a jak to ze ti clearblue ukazuje 3+ kdyz jsi 5 tyden?sem teda asi blba blondyna 😊😊😊

gabcat
27. únor 2017

@sukubka Právě že ten mi ukazoval nejdřív 1-2 v den, kdy jsem byla na té krvi. O dva dny později už ukazoval 2-3, takže to narostlo. Pokud budu mít třeba o víkendu 3+, asi na tu krev ani nepůjdu.. blbě jsem to napsala

sukubka
27. únor 2017

@gabcat a nemel teda uz ukazovat 5?to urcite ne ze...ja proste myslela ze ukazuje opravdu tydny...nemam s nim zkusenost...chtela jsem.si jo koupit ale kdyz uz jsem videla ze krev je ok rikala jsem si ze uz to kaslu..a stejne je ted uz ultrazvuk rozhodujici...dekuji za tabulku je supeeer!!!

gabcat
27. únor 2017

@sukubka On má jen 3 fáze, 1-2, 2-3 a 3+... a ukazuje naopak stáří plodu, tzn. počet týdnu po početí. Nevím, asi by mi měl 3 + ukazovat dřív než o víkendu, ale zase ho nechci zbytečně vypotřebovat. Ten víkend bude jednoznačný. Buď to tam bude nebo ne 🙂

sukubka
27. únor 2017

@gabcat jo on jde nejak vypotrebovat jo?ja myslela ze je na furt a ukazuje proste porad presne tydny..😊to bych asi chtela moc...moc dekuji..budu nam drzet pesticky a podavej info jasan😉

alli005
27. únor 2017

holky mám dotaz, jak tu píšete o těch těhu testech od DR.Maxe, myslíte tyto : https://www.drmax.cz/dr-max-lady-max-test-2v1 ?

sukubka
27. únor 2017

@alli005 ANO🙂

petapal
27. únor 2017

@peta73 to je mi líto

sukubka
27. únor 2017

@peta73 take je mi to moc lito,ale nevzdavala bych to...ja si syna take vybojovala...drzim pesticky na dalsi pokus

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru