Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

klarka0902
27. únor 2017

Tak jsem byla na odběru krve 🙂 výsledky budou odpoledne,ale nevydržela to a běžela pro digi test a už žádné zkoumání čárek 😂

majaaa82
27. únor 2017

@klarka0902 Gratuluju, Klárko 🙂

majaaa82
27. únor 2017

Holky, mně ten test nesílí, resp jestli zesílil, tak opravdu o ždibec... ale zatím ani neslábne. Co to znamená? Teď jsem pročítala starší diskuze všude možně a maminky si tam na mamatesty hodně stěžovaly, že prý ukazují slabě... ale já mám fakt strach, aby to nebylo třeba mimoděložní těhotenství. Na krev bych zašla, ale jsem nemocná, nezvládnu tam ještě dojít...

klarka0902
27. únor 2017

@majaaa82 děkuji 🙂 buď v klidu maminky si stěžují na všechny testují 😀 například já měla o trosku silnější čárku než ty a dnes jsem udělala digi test a ukázal mi 2-3 o to je myslím citlivost 25 takže podle me na tom jak je ta čárka silná ani tak moc nezáleží

sukubka
27. únor 2017

@majaaa82 tak nam posly testy pro porovnani a ob den...ne po sobe...to se mi taky zdalo ze nesili..

majaaa82
27. únor 2017

@sukubka V reálu jsou všechny o trochu víc kontrastní. I když jsou už zaschlé. Když jsem si udělala ten dnešní, tak mi přišel po paměti silnější než ten včerejší (posílám i foto včerejšího). Ale ne o moc. Manžel jel s dcerou na prohlídku k dr., po cestě mi vezme někde Maxe. Tak snad budu vědět pak víc.

sukubka
27. únor 2017

@majaaa82 myslim ze to bude ok..to mas nalepeny testy ob den?

karin1712
27. únor 2017

Holky tak já jsem dnes testovala, nevydržela jsem to. Jsem 10 DPO, zkouším to vyfotiti ale nevím zda něco uvidíte, první je ze včera tam není nic, druhý dnes v 6.00 a třetí dnes v 10.00. Na obou dnešních je vidět duch, který naskočil v limitu. Okem je pěkně viditelný. Test to je Dr.Max. Tak snad nemám vidiny. Vidíte něco?

lusili1
27. únor 2017

@karin1712 vidím 🙂

vesnicanka17
27. únor 2017

@sukubka hele ja delam servirku a zatim ok. Myslela sem si ze me po prodelane revizi v listopadu necha doma ale zatim se ani neptala dr. No ja bych sla stejne az po 3 mesici protoze do te doby se muze stat cokoli. Ted doufam ze to bude ok a srdicko vydrzi

karin1712
27. únor 2017

@lusili1 Ve skutečnosti i na mobilu je vidět mnohem víc.. Radši se zatím ale neraduju. Ovu jsem měla 11DC dnes jsem 21 DC a menses mám dostat 26.DC. Takže je to fakt ještě dost brzy. Ale znáš to, test doma a nedá se vydržet ho nevindat 🙂

sukubka
27. únor 2017

@klarka0902 dej odpoledne vedet.ju

sukubka
27. únor 2017

@karin1712 budu drzet pesticky at sili!!!

lusili1
27. únor 2017

@karin1712 znám já jsem 8dpo...MS by měla dorazit 2.3....:-) pokusím se nestestovat..ale znám to plno testů doma 🙂potichoučku Ti gratuluji ❤

simi1510
27. únor 2017

@lusili1 tak to jsme na tom s těmi DPO stejně a čekám ms čtvrtek/pátek

lusili1
27. únor 2017

@simi1510 tak posílám 🍀

majaaa82
27. únor 2017

Holky, tak jsem to nevydrzela a dobelhala se na krev. Budu vedet vic odpoledne.

gabcat
27. únor 2017

@sukubka Ne, ne, je to normálně jednorázový test. A stojí něco kolem dvou stovek, tak to není na zkoušení denně 🙂 to je zbytečné, počkám na víkend a pak se uvidí.

Jasně, budu dávat vědět a ty taky 🙂 když máme dost podobné načasování 🙂

sukubka
27. únor 2017

@majaaa82 tak odpoledne cekam holky super zpravicky!!👍

sukubka
27. únor 2017

@gabcat urcite dam hned zitra vedet.drzim pesticky at vsechny mame super zpravicky...😉

vapka
27. únor 2017

@karin1712 Jj, myslím, že o vypadá dobře. Mě nikdy max test nedělal falešné duchy, no a klidně testuj, já to také nevydržela a testovala 😀 pak jak sílila čárka, tak jsem testovala dál :D škoda, že už mám dotestováno .... držím palce

simi1510
27. únor 2017

@lusili1 tobě taky 🙂

sukubka
27. únor 2017

@vapka bud rada ze mas dotestovano🙂vo ja bych dala za to byt uz tak daleko jako ty😊

terka228
27. únor 2017

@klarka0902 Moc gratuluji !!!😍

karin1712
27. únor 2017

@majaaa82 Držím pěstičky ať to krev potvrdí.

karin1712
27. únor 2017

@klarka0902 Moc gratuluji. Kolik jsi DPO?

kstablova
27. únor 2017

@simi1510 tak čekám MS v čtvrtek/pátek, spíš asi v pátek 🙂

simi1510
27. únor 2017

@kstablova další? 🙂 to jsme se pěkně sešly 😀 a co? Jak to vidíš nebo nevidíš?

kstablova
27. únor 2017

@simi1510 já vůbec nevím, tak čekám co bude 😀. Osobně si myslím, že jsme se tentokrát asi netrefili, jak bychom měli. No zase je fakt, že minulé cykly jsem měla dojem, že jsme se museli trefit úplně a stejně nic. Tento cyklus se nám podařilo kolem OVU sex jen dvakrát a dokonce s rozpětím 4 dnů, takže se tím radši snažím nezabývat. Tím ale že nevím, kdy ovu byla, tento cyklus netestuju ani neměřím, tak fakt nemám tucha ani kolik jsem doopravdy DPO.

simi1510
27. únor 2017

@kstablova tak my 4 dny a 2 dny před ovu... takže taky nějak nevím... já jen mám občas pocit, že jsou prsa citlivější, minule jsem cítila bolest v podbřišku, ale nevím no... může to být i k ms... minulý cyklus jsem ale neměla nějak žádné příznaky pro ms... Po té revizi je to vše úplně nějak naruby.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru