Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kstablova
27. únor 2017

@simi1510 já teď cítím jen asi trošku víc tlaky v podbřišku a mám taky mírný pocit citlivějších prsou a nemívám to před MS, takže čert ví. U mě bych řekla, že po revizi o.k. jak to funguje nebo teda mám pocit, že stejně jako před tím, což ale neznamená, že to je správně 😀

simi1510
27. únor 2017

@kstablova já právě jsem byla zvyklá mít během ovu bolesti před revizí, nebo pak před ms... teď si prostě ms přijde bez příznaku (poznala jsem to akorát na tom, že klesla bt, když jsem ji sledovala). Tato ovu byla zvláštní, že právě vůbec ani žádné píchání, nic během ní. A jen 3 dny (v den probíhání a pak po ní) že cokoliv jsem snědla, tak se mi dělalo blbě a to jsem předtím s ní nikdy neměla. Jsem se bála až pak jíst 😀

kstablova
27. únor 2017

@simi1510 no to já na sobě ovu nepoznala nikdy. taková bezbolestná u mě 🙂.
Tak uvidíme....za pár dní bude jasno🙂

snezenka123
27. únor 2017

@kstablova Ahojky. Já čekám ms taky ve čtvrtek🙂ale už dnes nějaký narůžovělý výtok při u tření ,takže to spíš vidím, že přijde dřív. ..držím palce, ať tobě ms nedorazí🙂
@simi1510 Ahojky. Taky jsem to nejde četla, že někomu bývá při ovulce divne od žaludku,je to zvláštní, možná hormony jak pracují

kstablova
27. únor 2017

@snezenka123 Děkujiiii 🙂. Vy se snažíte nebo už ne??

simi1510
27. únor 2017

@snezenka123 jako já to četla, že se to může vyskytnout, ale neznala jsem to. Spíš jsem měla v den, kdy ovu probíhá pocit mdlob, takový divný pocit, že se neudržím na nohou... ale žaludek na vodě, to nee... To mi máma pak i říkala, jestli nejsem v tom... a já to těžko, jsem "uprostřed" cyklu.

snezenka123
27. únor 2017

@kstablova no my se nechráníme a případnému těhu se nebráníme,ale já pořád kojím, takže u nás to kojení je asi antikoncepce😀zkoušela jsem dnes test, teoreticky 11 dpo. Druha čárka tam není, ale v místě, kde by asi měla být je taková čmouha,či jak to popsat. . Ale dnes jsem zaspinila, tak to bude asi stejný jako minulý měsíc, tři dny předem jsem taky sem tam po utreni lehce zaspinila a Ms dorazila. ..takže počítám, že to bude tak i tentokrát

vapka
27. únor 2017

@sukubka No, já bych si to možná ještě jednou dala, ale mám za sebou 2 sekce, jizva 7mm, to na další miminko moc není..... Ale pokud se snažíte, tak držím palečky....

snezenka123
27. únor 2017

@kstablova ztmavena fotka, ale stejně tam nic není vidět. ..

kstablova
27. únor 2017

@snezenka123 tam tu šmouhu vidím, ale těžko říct, co z toho bude 🙏

sukubka
27. únor 2017

@vapka ja jdem po IVF po umelem oplodneni.jedno dite uz z umeleho mam..krev mam tedka potvrzenou HCG 1250.zitra mam ultrazvuk tak snad bude neco videt

klarka0902
27. únor 2017

@karin1712 já jsem 12 dni po Et zavadeli jsme dvě 2 denní

vapka
27. únor 2017

@sukubka No, tak to držím palce jak blázen 😀 pak dej vědět 😀

snezenka123
27. únor 2017

@kstablova no právě..mamatesty mi dělali duchy, cmouhy a stiny, ale nikdy z toho nic nebylo. Proto ty testy už nekupuji, jen dr. Max. A ten byl vždycky snehobily.
Spíš čekám tu ms..

sukubka
27. únor 2017

@vapka dekuji jsi moc hodna urcite zitra odpoledne napisu.

zuuzzkkaaa
27. únor 2017

já se otestovala 3x zezačátku snažení ale nic z toho nebylo, ted už jsem to vzdala, protože kdybych se testovala každý měsíc kdy to nevyšlo, tak bych utratila za testy dost peněz, prostě čekám až to jednou nedostanu, a když to přijde, bude to pro nás překvápko 😉

majaaa82
27. únor 2017

Tak takhle vypada max z odpoledni... krev bude tak za hodinku. Jsem strasne nervni, predevcirem a vcera jsem mela devetatricitky horecky 😢

snezenka123
27. únor 2017

@majaaa82 držím palce, krev bude určitě pozitivní🙂je to Krásná druha čárka. Držím palce, ať je vse ok🍀

sukubka
27. únor 2017

@majaaa82 bude to dobre..budu cekat dobre zpravicky...krev si nechej za 2 dny zopakovat aby slo videt zda se HCG zdvojnasobuje...tedka mas slabou carku to bude HCG jeste nizke tak se nevides.....

karin1712
27. únor 2017

Tak mi to nedalo a koupila jsem ještě jiný test- mamatest a čárka tam je viditelnejsi než na Dr.Max. Co myslíte?

novamamina
27. únor 2017

@karin1712 Já tam něco vidím 👍

majaaa82
27. únor 2017

@karin1712 vidim carku na tom spodnim. Moc drzim palce 😉 Ja jeste krev nemam, vypadl jim proud (velky prazsky vypadek), tak na tom jeste makaji...

vanea
27. únor 2017

@karin1712 taky vidíím! 🍀

karin1712
27. únor 2017

kéž by holky. Uvidím zítra ráno. Děkuji za podporu 🙂

novamamina
27. únor 2017

@karin1712 Já myslím že to bude 😉 Držím palce

petapal
27. únor 2017

@karin1712 vidím já mívala víc silnější Carky odpoledne😇

petapal
27. únor 2017

Já byla v úterý na IUI tak čekám a i když tentokrát neplasim s testama ,protože je brzo určitě .Ale nedá se abych se nesledovala .Od včera mně bolí břicho mírně prubezne a v krizi.Tak si říkám takto to bylo i minule těhotenství ,ale co kdyz je to MS jenže to mívám tak bolesti den před.Nó uvidíme vždyť všechny víte,že je to na chocholouska kolikrát.

Ach ti čekání

karin1712
27. únor 2017

@majaaa82 ty tě napínají teda ☹. Neboj bude to dobré, určitě, tfuj tfuj

majaaa82
27. únor 2017

Holky, tak hCG je 48,6. Jsem 14 dpo. Je to cajk, nebo to znaci problem?

vanea
27. únor 2017

@majaaa82
Doba od početí Doba od poslední menstruace mIU/ml
7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426

aa se to rozhodilo:D tady ve článku je tabulka🙂 http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru