Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

elenadavis
23. bře 2017

@laura1972 Děkuju 😉 já testovat nakonec budu nejspíš až v sobotu, jelikož musím koupit další testík. 😃

monikadeny
23. bře 2017

@laura1972
tak jak jsi na tom? Máme konečně genetiku - nenašli nic :o)

laura1972
23. bře 2017

@elenadavis tak budu držet palce s dej pak foto 🙂

laura1972
23. bře 2017

@monikadeny zatím prý ještě výsledky všechny nejsou. Prý máme vydržet týden nebo dva. Zítra je to 6 týdnů co jsme tam s přítelem byli. Jinak.jsem.měla pozitivní test na ovulku v pondělí večer, pak uz čárka slábla až tam byl už jen nepatrny dušik a dnes večer jsem zkusila testnout a vypadá to, ze asi bude druhá ovulka 🙂 posílám foto po ovulaci ve středu a dnešní ted z večera.

norae
24. bře 2017

@elenadavis mne u prvniho tehotenstvi bolelo bricho snad dva mesice, ono je to de facto i dobry znak, protoze deloha napuchne, zvetsuje se... to je prave to, ono priznaky ranneho tehotensti a blizici se MS mohou byt na chlup stejne!

U mne jedine, co bylo tenhle mesic jinak, byla silena spavost a z niceho nic jsem dostala chut na lekorici, kterou naprosto nesnasim! :D to bylo asi tak 3 dny pred terminem MS

monikadeny
24. bře 2017

@laura1972
panejo, hned dvě ovulace, že by dvojčátka 🙂
držím palečky.
pa

laura1972
24. bře 2017

@monikadeny no to jo 😀 a navíc přítel mají dvojcatka v rodině 🙂 včera ráno a večer jsem ještě testla ovu, tak to vypadalo tak stejně silné a teď znovu, tak nevím. Už se mi nezdá tak silná.Tak nejspíš už další nebude, tak teď už jen čekat, zda se chytnu 🙂

gruzicka
24. bře 2017

Tak včera jsem nakonec došla k lékaři a posílaji mne na screening.Už jste někdo na to byl?

laura1972
24. bře 2017

@gruzicka a na kdy tě objednali?

gruzicka
24. bře 2017

@laura1972 na 19.4.

zuuzzkkaaa
24. bře 2017

tak jsem měla spoždění 12 dní to už jsem jímala naději že by? 😀 a pak testy bílé a mrcha přišla, no tohle mě tak naštvalo 😂 tak se jdeme snažit dál 😀

laura1972
24. bře 2017

@gruzicka tak to budu držet palce 🙂 ať je vše jak má být 🙂 já si právě říkala, že by jsi šla tak brzy v 10.tt na screening. Když se smí nejdříve ve 12 tt.

zuuzzkkaaa
24. bře 2017

@renatka1111 mě se to opozdilo o hodně dní a bílé testy a pak to přišlo, počítám že u mě to bylo ze stresu, už to nějak nedokážu hodit zahlavu

katuskad1
24. bře 2017

@laura1972 ahoj tak jsem byla na utz a zatim vse ok. Za 14 dní jdu znovu a mělo by být uz srdíčko. Takže se mi to ted povlece😢😢

laura1972
24. bře 2017

@katuskad1 tak ti je super, budu držet vše co mám, ať už ti tentokrát dotahnes až do konce ❤ 🙂

misula29
24. bře 2017

@laura1972 dvě ovulace v rozmezí několika dnů nejsou max se uvolní vajíčka v rozmezí pár hodin ,ale ne dnů 😉

jullli
24. bře 2017

@misula29 neni pravda ;) ovulace muze byt opravdu i behem dalsich dnu... Jak myslis ze jsou dvojvajecna dvojcata a jedno je maldsi treba o 3dny? No protoze se uvolni prvni vajicko a treba za dva dny z druheho vajecniku druhe ;)

misula29
24. bře 2017

@jullli protože třeba to druhý vajičko se uvolní o pár hodin později a pak později oplodní ? Není úplně typický aby tam byl takový časový rozdíl. Vysvětlovali mě to dva doktoři, jakmile dojde k ovulaci začne se uvolňovat progesteron a ten pak brání dalšímu dozrání vajíčka, proto se i léky obsahující progesteron nasazují po ovulaci😉

laura1972
24. bře 2017

@misula29 jn, to vím, vypadá to že už další nebude 🙂 já mela kdysi ovscni test pozitivní 13 DC a druhy den byl.slabý a další den zase pozitivní a ovu byla potvrzena i dr. 🙂 Mám už toho dost načteno, ale i tak děkuji za radu 🙂

kotito
24. bře 2017

@misula29 zrovna dneska mi bylo na gyndě řečeno foliky 2 a 1,8 s tím že jeden by měl prasknout za dva dny a ten druhý za další 2 dny. Upozornila na možnost dvojčátek

jullli
24. bře 2017

@kotito presne tak

jullli
24. bře 2017

@misula29 to mas sice pravdu ale pokud je vajicko dozrale tak praskne i pres to prvni na zacatku je progesteron vyplavovan v male mire proto ma sanci prasknout i druhe...
Presne jak psala
@kotito kdyz jsou zrale foliky muze jeden prasknout a za dva dny druhy.. Hadat se samozrejme nebudu ;)

jullli
24. bře 2017

@misula29 a sama sis odpovedela neni to typicke. To znamena ze to neni nemozne ;)

simi1510
24. bře 2017

@jullli hadat se nemusis vid 🙂 ale cetla jsem o tom a stava se to ... jak jinak by to bylo u nekterych zenskych. A ze jsem o tom cetla uz taky dost 🙂

nursinka86
24. bře 2017

@gruzicka ano, na screening se chodí běžně, byly téměř všechny moje těhotné kamarádky a příbuzné v okolí. Mě to čeká zase, ale nevím ještě, jestli půjdu nebo ne. Ještě jsem se nerozhodla.

kotito
24. bře 2017

@gruzicka já na něj chtěla sama. Na něm nám ve 12týdnu řekli i pohlaví, máme z něj krásné fotky

gruzicka
24. bře 2017

@nursinka86 ,snad to k něčemu bude dobré,nikdy tam neurčují přesně,takže jistotu zdravého mimi neni.

gruzicka
24. bře 2017

@kotito pohlaví mne taky zajímá,jsem zvědavá,snad tam nic nebude špatného.

misula29
25. bře 2017

@kotito
@jullli
@laura1972 holky , já píšu jen co mě řekli dva doktoři nezávisle na sobě 🙂 Selským rozumem mě to dává smysl. Určitě to není nemožné, stávají se mnohem víc neuvěřitelné věci ,ale spíš si myslím,že jde o vyjímku potvrzující pravidlo s tím rozestupem pár dnů🙂

nursinka86
25. bře 2017

@gruzicka právě, nějaké 3 syndromy (i když vážné) fakt nezaručí zdravé dítě..A když to vidím ve svém okolí, tak Down sy je ještě z těch "lepších" postižení. I když vyjde screening na tyto 3 syndromy negativní, tak je xy dalších nemocí, které se nezjistí a přijde se na ně až při porodu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru