Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

anastacia01
29. bře 2017

@digisek ahoj je to to samy co mamatest,uplne stejny vyrobek a uz dva mesice mi dělá duchy :-\ nevěřím mu uz

monikavitezslav
29. bře 2017

@leymea no další test kupovat nechci pac se bojím aby to nedopadlo jako v červnu ale to sem dva dny zpoždění už spinila takže sem věděla že je něco špatně ale Red furt nic.

anastacia01
29. bře 2017

@digisek testy z minuleho měsíce, tehu jsem nebyla

laura1972
29. bře 2017

@anastacia01 těhotná jsi být mohla, jen to mohlo odejit samo s ms, tzv.biochemické. Proto ti testy ukazovaly tehu.

digisek
29. bře 2017

@anastacia01 já jsem 3DC nového cyklu a ráno na testu duch......tak jsem z toho lehce zmatená protože si ho většinou holky chválí že ukazuje jak má......proto se tu ptám na zkušenosti

denisa3101
29. bře 2017

@anastacia01 ale vidět jdou krásné teda

jullli
29. bře 2017

@anastacia01 tohle vypada na biochemko pokud mas testy serazeny od spodu nahoru .. Jde videt ze byly i silnejsi

kolibricek36
29. bře 2017

@anastacia01 já bych typovala, že se pokoušelo, ale nejspíš odešlo - ty testy jsou některé silnější

simi1510
29. bře 2017

@anastacia01 nemusi to byt duchové falesni... mohlo se jednat o tehotenstvi, ktere se neudrzelo a odeslo s ms, tzv. Biochemko.

Proto i doktori doporucuji testovat az po urcite dobe zpozdeni. Ze takto se clovek testuje brzy, objeví carky, ale ty slabnou... a jsou zklamane.

Ja toto mela dva, tri mesice po sobe. Nemohu rict, ze by byly vadné a ukazovaly falesne. Jelikoz ty same carky jsem mela i na jine znacce testu. Takze asi tak.

anastacia01
29. bře 2017

Holky nemohlo jit o bioch. merim teplotu a cyklus byl anovulacni, testy mi zbyly tak sem je schválně zkusila 🙂

pajuska17
29. bře 2017

@laura1972
Tak sem tu znovu se špatnou zprávou. ...mimčo to opět nezvládlo😢

ixc
29. bře 2017

@pajuska17 to me mrzi:(

jullli
29. bře 2017

@pajuska17 To me moc mrzi :( co se stalo?

pajuska17
29. bře 2017

@jullli
Nevím....v lednu první potrat a teď znovu. Začala sem dneska krvácet a čárka na testu slábne. Zítra jdu k doktorovi tak doufám že mě pošle na nějaký testy. Nechci to zkoušet znovu dokud nebudu vědět, co je za problém.

simi1510
29. bře 2017

@pajuska17 to mne moc mrzi ☹ hlavne at s tim doktor pomuze!

monikavitezslav
29. bře 2017

Holky radu doma jen ovu test a ms furt nikde v reálu je ale tmavší

toryt
29. bře 2017

@monikavitezslav tak to dej vedet nekdo tvrdi ze dokazi take ukazat tehotenstvi a nekdo tvrdi ze pred ms tez stoupne hladina lh a tim padem mohou byt take pozitivni, samozrejme prvni varianta by byla lepsi ;)

digisek
29. bře 2017

@monikavitezslav já měla ovu test před MS ještě silnější a těhu jsem nebyla....ale těžko říct ....můj ovu test v den MS vypadal takto

monikavitezslav
29. bře 2017

@digisek jenže já už dost dlouho meskam.

bigbig
29. bře 2017

@monikavitezslav Jojo, ovu test může ukázat těhotenství, můj ovulák v 1.den vynechané MS na začátku těhitebství vypadal takhle, vyl silnější než při ovulaci. Tady he už zaschlý, ale hned po udělání byl ještě silnější.

monikavitezslav
29. bře 2017

Měla přijít 25.3. A stále nic. Ale asi koupím tehu protože to potrebuju vědět co nejdřív aby to zase nebylo v jízve po císaři.

monikavitezslav
29. bře 2017

@bigbig to bude zajímavý.

digisek
29. bře 2017

@monikavitezslav udělej si TT když meškáš ne? a nelov něco na ovu testu 😂 4 dny zpoždění ti to musí TT ukázat

digisek
29. bře 2017

@bigbig no tomu bych i věřila protože ta testovací čárka je silnější než kontrolní....pak to asi ukazuje to co má......ale podle mě asi jen duch na ovu testu na těhu nestačí ....... i když si každá děláme naděje 😂

bigbig
29. bře 2017

@monikavitezslav On prý ten ovulák reaguje na hCG, tak jsem ho dělala z 1.ranní moči kdy je hCG nejsilnější a ne z tý odpolední jak se obvykle ovulační testy dělaj. Ale v tu dobu už jsem měla i čárku na těhotenskym testu. Ten ti stejně poví nejvíc... Držím palce!

simi1510
29. bře 2017

@monikavitezslav aby se dalo rict, ze je to tehu, z ovu testu, musi byt testovací carka silnejsi nez kontrolni.

Jinak slabé carky jsou po cely cyklus...

monikavitezslav
29. bře 2017

@digisek jen jsem to zkusila tehu test doma nemám aLe spíš přemýšlím že zavolám mudr aby případně vyloučil to tehu v jízve.

bigbig
29. bře 2017

@digisek To máš pravdu, koneckonců ten duch na ovuláku je skoro pořád...

monikavitezslav
29. bře 2017

Počkám do pátku a pak uvidím. Je možný že mám jen zpoždění vlivem změny pracovního procesu a hlavně jsme měli styk mimo plodný dny když sem teď kukla do kalendáře.

simi1510
29. bře 2017

@monikavitezslav a ovu testy sis dělala, abys věděla, kdy ovu byla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru