Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikadeny
29. bře 2017

@monikavitezslav
tak jak Mony, už jsi testovala? Máme po ovulce, snad se nám taky zadaří - držím palce

anela85
29. bře 2017

@saji cemio gravitest jsem mela a spokojenost za me falesne duchy nedelal,carka jde videt skus dalsi za dva dny.Preji hodne stesti ❤

monikadeny
29. bře 2017

@pajuska17
souhlas s Májou. Buď ráda, že není revize, pak by jsi musela zase čekat 6 neděl + zotavení dělohy. Vím, o čem mluvím....příště to vyjde, neboj....taky se těším, až budu moci testovat, 4 DPO je málo....tak se modlím, at se nám zadaří a snad už o mimi nepřijdem. Zatím příznaky 0, tak uvidíme...

saji
29. bře 2017

Holky dekuji moc. Nedalo mi to a sjela jsem pro digitalni a vysel pozitivne. Ted se jen modlit, at je vse v poradku a at se broucek udrzi.

ixc
29. bře 2017

@saji drzim pesti 🙂 a gratuluji

monikavitezslav
29. bře 2017

@monikadeny ahojky nne teď večer mě docela táhne břicho tak uvidíme co ms.

terezie1613
30. bře 2017

Ahoj holky chtela bych se zeptat co myslite 5. Vynechana menstruce a silene citlive prsa delala jsem si test viz foto budu rada na jakekoliv reakce 🙂

jullli
30. bře 2017

@terezie1613 rekla bych ze je to tam za dva dny testni dalsi

terezie1613
30. bře 2017

Nedalo mi to a vcera jeste odpoledne jsem testovala znovu carka tam stale byla uvidime za dva dny 🙂 dekuji moc za prispevek

monikavitezslav
30. bře 2017

@terezie1613 taky bych řekla že určitě tam je.

monikavitezslav
30. bře 2017

No a já stále bez ms.

kastanek87
30. bře 2017

@pajuska17 ach jo, to je fakt na hlavu toto... moc mě to mrzí! furt všichni říkají netestuj před MS, ale když máš zpoždění a stejně to není jistota dobrýho těhu, dokonce ani hezký dálnice nejsou jistota, pak už není jistota v ničem. Já mám za sebou SP v létě 2016, teď revize březen 2017, když už se něco takovýho stane, nevím co bylo lepší, asi to vyjde nastejno, jen bez revize jsem krvácela 16dní a to už mi pak musel píchnout na zastaven krvácení. Pro tělo je rozhodně lepší bez revize. Moc ti držím pěsti ať to odejde vše samo a můžete se hlavně hned snažit. JInak mně udělal doktor nějaký základní genetický testy teď a nic nezjistil, vše v pořádku, takže to beru jako 2x hodně blbou náhodu a stále pevně věřím, že příště to vyjde. Musíš být silná a myslet pozitivně, chápu že je to teď těžký, ale vybreč se, ulev si, rozluč se a za čas bude líp! Přijde nový těhotenství z dobrýho vajíčka a dotáhnete to spolu až do konce, věř tomu!!!!! ♥

kastanek87
30. bře 2017

@monikavitezslav no tak šup a zkus test 😉

monikavitezslav
30. bře 2017

@kastanek87 po 13hod jdu k MUDr. Měla sem v červnu těhotenství v jizve po císaři takže nechci opakování bude brát krev tak se nechci stresovat testem.

kastanek87
30. bře 2017

@monikavitezslav jj vím, pamatuji si tě ☹ tak dej pak vědět až budeš mít výsledky a držím pěsti!!!! ♥

terezie1613
30. bře 2017

Dekuji moc za nazory 🙂

monikavitezslav
30. bře 2017

@kastanek87 no v červnu sem po dvou dnech vynechání začala spinit ale teď nic. A ráno sem objimala záchod. Hlavně nevím zda budu moct dělat své zaměstnání když tahám 15kg formy:_(

laura1972
30. bře 2017

@monikavitezslav tak budu držet palce a dej pak vědět jak si dopadla 🍀

monikavitezslav
30. bře 2017

@laura1972 určitě dám. Už teď se ale bojím .

deli_lah
30. bře 2017

@pajuska17 samo no, naštěstí, ale akorát se víc bojím do budoucna.. vážně je to divné období. Snad to překlene a naopak přijde skvělé období pro všechny 🙂 A děkuji moc, i tobě hodně štěstí 🍀

saji
30. bře 2017

@ixc Děkuji, snad to bude ok 🙂 a omlouvám se, že jsem vám tady tak vtrhla.

ixc
30. bře 2017

@saji Však je potřeba se pochlubit, hlavně ať je vše v pořádku 🙂

leymea
30. bře 2017

@monikavitezslav drzim palce 😉

laura1972
30. bře 2017

@monikavitezslav to ti věřím, ale nesmis se stresovat,mysli na to lepší , moc na tebe budu myslet a držím palce 🙂

monikavitezslav
30. bře 2017

Jsem z toho hrozně na nervy a nesedí mi to. Sex byl jen dvakrát mimo plodný období ale je fakt že úplně nový polohy takže třeba to pomohlo a nebo ovulka byla jinak než sem si myslela.

pajuska17
30. bře 2017

@majaaa82
Krvácim od včera od rána. Já už právě jednou na revizi byla a samozřejmě bych byla ráda kdyby to odešlo samo. Máme jet za 14 dní na dovolenou tak vůbec nevím jestli budeme moct jet. Už to chci mít za sebou všechno. A s dalším plánováním asi nějakou dobu počkám...2 zklamání během 3 měsíců 😢

pajuska17
30. bře 2017

@monikadeny
Čekat budu stejně. Nemám vůbec chuť do dalšího snažení :( a těhu příznaky stále trvají tak je to takový divný.

aptacek
30. bře 2017

@pajuska17 zkus nechat tělo odpočinout. my jsme po první revizi čekali 3 měsíce..

pajuska17
30. bře 2017

@kastanek87
Přesně tak, je úplně jedno kdy testuješ...když to z čeho máš radost (ať // nebo + na digitálu) skončí dřív než si odneseš první fotku z ultrazvuku. Sedím zrovna v čekárně u doktora tak uvidím, co mi řekne. Ale během 3 měsíců 2x přijít o to po čem tak toužím....bere mi to nadšení pro další snažení. Taky bych byla ráda kdyby mi udělal nějaký testy. Tak snad nám to jednou vyjde ❤👶

pajuska17
30. bře 2017

@aptacek
Doktor předtím říkal, že není na co čekat a máme se snažit hned. Teď tomu asi fakt nechám pauzu, stejnak nemám ani pomyšlení na další snažení a myslím, že přítel taky ne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru