Těhotenský test. Mám si ho udělat?

zvladarova
6. pro 2019

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat zda si mám udelat test ci je to zbytecne..
Meli jsme s partnerem nechraneny pohlavni styk ve dny me ovulace, bylo mi pak asi za týden vselijak, ale dostavila se MS jen byla jina nez obvykle. Bez bolesti, jen mi jakoby vadilo lezet na brise, tak jsem si pod nej davala polstarek a to uz bylo v poradku. Prvni den špinění, druhy den silnejsi a treti a ctvrty den jen spineni. Paty den uz nic, jen mi odpoledne zaclo byt na zvracení a lehka únava. Ma cenu si delat TT? Děkuji

vitezove
6. pro 2019

@zvladarova proč se na to ptáš??? Jako můžeš být v tom, spíš asi ne, když si měla ms. TT stojí pár korun, nechápu proč je třeba kvůli tomu dělat dotaz. Prostě si ho udělej a budeš mít jasno.

tensorflow
6. pro 2019

Urcite to zkus, u mne se takhle projevovala oboje tehotenstvi - 3 dny slabeho krvaceni.

zelenaesmolda
6. pro 2019

@zvladarova
ja nevim,pokud nejsi schopna rozhodnout ani o tomhle tak jak chces rozhodovat o diteti?

tensorflow
6. pro 2019

@zvladarova nic si nedelej z tech pitomejch komentaru, prosim, nekdo si tu zase honi ego. Mne to vubec neprijde jako spatny dotaz, taky jsem byla zmatena.

zvladarova
autor
6. pro 2019

@zelenaesmolda uz jedno dite mam a myslim si ze se ma dobre. Zeptat se snad muzu, urcite je spoustu zen co s timhle maji zkusenost 🙂

zvladarova
autor
6. pro 2019

@vitezove nebydlim nikde kde byxh si ho koupit mohla, zajimal me především nazor od tech co s timto maji zkusenost

zelenaesmolda
6. pro 2019

@zvladarova
s cim maji mit ostatni zkusenost?jestli ty nejsi v tom? tak s tim ti fakt nikdo nepomuze :D

zvladarova
autor
6. pro 2019

@tensorflow dekuji, neberu si to nijak, zeptat se muze kdokoliv na cokoliv, jen me to zajima 🙂

zvladarova
autor
6. pro 2019

@zelenaesmolda no tak s timhle vážně ne, blbe komentáře si odpuste

zvladarova
autor
6. pro 2019

@tensorflow dekuji za radu 🙂

vitezove
6. pro 2019

Tohle ale není normální otázka. Každé tělo funguje jinak. Když by sis prošla pár diskuzí tak bys to věděla. Že se na to ptalo 100 lidí před tebou. Někdo těhotný byl, někdo ne. Nejspíš tedy nehledáš radu, ale jen povzbuzení typu "jooo... mě to vyšlo, tobě určitě taky...". Tak když se bez toho neobejdeš, tak jooooooo běž si koupit test.

zvladarova
autor
6. pro 2019

@vitezove v tomhle případě muzete opustit tuhle diskusi a komentovat nekde jinde, na tohle tu nikdo zvedavy neni. Dekuji

vitezove
6. pro 2019

@zvladarova já na zbytečné dotazy taky nejsem zvědavá, tak si nemáme co vyčítat.

zvladarova
autor
6. pro 2019

@vitezove tak je nectete a je to

nafuka
6. pro 2019

Nakup si testy do zásoby, až budeš u zdroje.

zelenaesmolda
6. pro 2019

@zvladarova
tak na blbou otazku nemuzes dostat chytrou odpoved 🙂

jirinakuk
6. pro 2019

@zvladarova začátek těhotenství může mít takový to průběh jak popisuješ. Akorát nechápu, proč se ptáš jsem si máš koupit TT😆

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru