Těhotenský test. Mohu se radovat?

12. pro 2022

Holky mohu se radovat? Poslední den ms byla 4.11, já mám tolik práce, ze jsem si ani na ms nevzpomela. Pak přišel manžel a říká, dneska by mohl byt sex ne nebo to mas? 😀 a já ajoo sem to dlouho neměla. (A ještě prosím je to naše nebo bude první mimco, jestli dobře chápu, jsem dneska 5+3, biochemické těhotenství, samovolny potrat.. popravdě k tom nic nevím, to muže přijít kdykoli? Mám ze všeho strach, o mimi se snažíme rok už a kolem mě se tohle děje :(

pampeliska1313
12. pro 2022

Dvě čárky. Přeju aby Vám to dopadlo dobře.🙂

ende
12. pro 2022

Myslím, že radost může být 😁🍀 ty potraty jsou v prvním trimestru nevyspitatelne, bohužel 😏ale uricte bude vše v pořádku, tak gratuluji 😁🍀

klokanka31
12. pro 2022

Krásný, gratuluju 😊 A neplaš, sice se může stát cokoliv, ale proč se tím stresovat. Bude určitě vše OK 🍀

lencaa11
12. pro 2022

Krásné // 💜💜

jjasmina
12. pro 2022

Pozit test, bohužel já byla nejistá celé těhotenství

axel85
12. pro 2022

Gratuluji👍teď už jen lékař potvrdí bijící srdíčko a můžete se radovat

axel85
12. pro 2022

@jjasmina to jsem taky.ted mě čeká 2 screening a skoro nespim

jjasmina
12. pro 2022

@axel85 já měla za sebou několik potratu, takže jsem jen čekala co bude a nikdy jsem se moc neradovala.

maria2023
13. pro 2022

Gratulujem ❤️🙏🏻🍀

knnlbst
13. pro 2022

Holky, mohla bych se prosím také připojit? Vidíte tam prosím něco? Já ano, ale nevím, zda mi to furt jen nepřijde. Meškání mám asi jen den. Ale včera se mě kamarádky syn z ničeho nic zeptal, jestli mám v bříško miminko, tak jsem z toho byla taková zaskočená a hned dnes jsem si musela udělat test 🙂

autor
13. pro 2022

@knnlbst ano je tam ❤️🍀 .. udělej test zase za dva dny jak sílí

knnlbst
13. pro 2022

Děkuji 🌸 Já to beztak nevydržím a zkusím hned zítra 🙈 Ale budu doufat ❤️

monyscerna
13. pro 2022

@knnlbst mám to stejný 🙏☘️

knnlbst
13. pro 2022

@monyscerna To teda jo, tak snad nám to dobře dopadne 🙂🍀 Hodně štěstí ❤️

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
monyscerna
13. pro 2022

@knnlbst děkuji tobě taky 🤗☘️🙏

knnlbst
15. pro 2022

Holky, tak nevím, neměla by být po 2 dnech ta čárka více silnější? Každopádně žádné krvácení nedorazilo. Děkuji za rady.

lencaa11
15. pro 2022

@knnlbst rozdíl tam je každá to má jinak skrz HCG

autor
15. pro 2022

@knnlbst koukej jak jsem to měla já 🙂 každá máme jinou hladinu HCG 🙂

knnlbst
15. pro 2022

@lencaa11 Děkuji. Tak snad 🙏🏼

knnlbst
15. pro 2022

Moc děkuji za uklidnění 🙏🏼🌸

tynus2588
15. pro 2022

Ahoj, mám do MS 3 dny a jelikoz moje příznaky nemůžu ignorovat tak jsem zkusila testik 2 dny zpět. Pepino 2x krásný čárky a intimed prakticky duch dneska dělaný. Je možný, že má méně barviva jak pepino? Budu ráda za případné zkušenosti ❤️

tynus2588
15. pro 2022

Jen doplním že pepino na fotce byl dělán taky ráno

mrssnow
10. únor 2023

@tynus2588 Ahoj Týnuš, jak to u tebe dopadlo? 🙂

tynus2588
11. únor 2023

@mrssnow ahoj, jsem ve 13 týdnu a vše je v pořádku 😊 aspoň vím, že síla čárky o ničem nevypovídá a testy z drogerky příště nechám být 😀

mrssnow
11. únor 2023

@tynus2588 já teď právě řeším to samé - stejné testy, stejný časový rozestup mezi nimi a úplně stejné čárky. 😀 Tak jsem moc ráda, že to u tebe dopadlo jak nejlépe mohlo a doufám v to samé. 🍀

tynus2588
24. únor 2023

@mrssnow tak jak to u tebe dopadlo? 😊

mrssnow
24. únor 2023

@tynus2588 Ahoj, jsem 6+1 a zatím to vypadá dobře. Ve středu jdu po týdnu na kontrolu, tak doufám, že už bude srdíčko. ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru