Těhotenský test - naděje. Vidím dobře?

13. říj 2020

Hezký večer, i já se sem přišla poradit. Nevím zda už tak moc toužím po miminku a všude vidím čárku. Prosím mrkněte na to realistickým očima. Snad vidím dobře. ☺️Moc děkuji, a nezlobte se, jen to zatím nechci nikomu říkat...

stefffiii
22. říj 2020

Holky,tak zatim to pokracuje, ale vim,ze na zacatku není nic jiste...🤷‍♀️🙂

sebinka123
24. říj 2020

@stefffiii no paráda 👏👏👏držím moc pěsti, ať to vyjde a za 8 měsíců máš v náručí své vymodlene 👶🍀❤️✊✊✊

stefffiii
24. říj 2020

@sebinka123 Dekuji moc,ale nevim, protože dnes ranní test celkem ok,ale trubka jsem si udělala teď odpol a na nem skoro nic😳😱

lotosek
24. říj 2020

@stefffiii Odpoledne netestuj, jedině z ranní moči, akorát tě to znervózní.

stefffiii
24. říj 2020

@lotosek to mas pravdu...už se stalo😁😁😁😞

sebinka123
24. říj 2020

@stefffiii nerypej se v tom. Kdy máš dostat MS? Někdo mívá lepší výsledky z ranní moči, někdo z odpolední. Záleží jak moc pijes a redis moc. Vypadá ten test dobře 🍀✊❤️😘

stefffiii
25. říj 2020

@sebinka123 Tak to nevidim dobre,i když je to cele divne ...desitkove testy dnes úplně negativni(bílo),25 test pozitivni , digitalni test +1-2(ale to mi ukázalo už i před 4dnama nebo kdy,nehnulo se to na 2-3😞🤔)

sebinka123
26. říj 2020

@stefffiii vím, že to bude těžký vydržet, ale zkus testnout ob den, hcg se navyšuje zhruba každé 2-3 dny. A kdy mas6dostat menses? Ten zatím nepřišel, ne?

stefffiii
29. říj 2020

@sebinka123 tal v tydnu jsem menstr.dostala, takže nic...tak uvidime další mesic🤷‍♀️

sebinka123
30. říj 2020

@stefffiii to je mi líto. Tak budu držet pěsti další měsíc. Však ono to vyjde. ✊✊✊🍀🍀🍀Dejmi klidně zase vědět 👍😉🙋‍♀️

stefffiii
30. říj 2020

@sebinka123 dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru