Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenský test - naděje. Vidím dobře?

13. říj 2020

Hezký večer, i já se sem přišla poradit. Nevím zda už tak moc toužím po miminku a všude vidím čárku. Prosím mrkněte na to realistickým očima. Snad vidím dobře. ☺️Moc děkuji, a nezlobte se, jen to zatím nechci nikomu říkat...

terka555
13. říj 2020

Carka jako hrom, potichu gratuluju☺️

jjasmina
13. říj 2020

Víc než naděje, gratuluji 🙂

klokanka31
13. říj 2020

Krásná čárka gratuluju 🍀

autor
13. říj 2020

Ja jen že mám strach, všichni v okolí měli s otěhotněním tolik problémů... Tak snad je vše ok. Moc děkuji za odpověď❤️ uklidnilo mě to

autor
13. říj 2020

@klokanka31 Ja jen že mám strach, všichni v okolí měli s otěhotněním tolik problémů... Tak snad je vše ok. Moc děkuji za odpověď❤️ uklidnilo mě to

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
klokanka31
13. říj 2020

Neboj, a hlavně se nestresuj, ať máš veselé miminko 😉 ❤

autor
14. říj 2020

@klokanka31 moc děkuji za podporu. Tak snad je i toto dobrý výsledek 🙂 jsem v tom nováček.

jitkaem
14. říj 2020

Ja vzdy gratuluji az k porodu... jeden nikdy nevi. Ale test je pozitivni. Drzim pesti, at je vse v poradku.

kikimas
14. říj 2020

Je to vidět 🙂 gratuluji a držím palce🍀

klokanka31
14. říj 2020

No vidíš, vše bude dobré ❤

stefffiii
16. říj 2020

Tohle by mohl byt pozitivni duch nebo už si to jen prikrasluji???

pepickovapavlinka
17. říj 2020

@stefffiii nic tam nevidím 🤷🏻‍♂️

stefffiii
17. říj 2020

@pepickovapavlinka Hezky den... tak ja v realu trosku něco videla,ale možná si to vsugerovavam🤷‍♀️😞🤪

sebinka123
17. říj 2020

Lehounlince náznak vidím, když správně natočí mobil, ale ještě je do MS asi čas, viďte. Držím pěsti a dejte vědět ❤️🍀😉

stefffiii
17. říj 2020

@sebinka123 Jj,je to asi 8.den po ovulaci🤪😃 . Dekuji a hezky vecer😊

sebinka123
17. říj 2020

@stefffiii Tak jsem to měla podobně. Já jsem ta, která na to neuměla nemyslet a dopředu netestovat. Vždycky se řídím intuicí, která mě nikdy nezklamala. Dejte mi vědět, jak to vypadá třeba za týden. Moc držím pesticky. Moje poslední testování takhle brzy mi teď spokojeně oddychuje vedle mě 😉

stefffiii
17. říj 2020

@sebinka123 Tak to je pekne,gratuluji k miminku😊 Dam vedet...jsem zvedava🙂

stefffiii
20. říj 2020

@sebinka123 Tak pořad nevim, jestli se něco děje nebo je to vidina(nebo proste ty testy delaji duchy) 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🙂

klokanka31
20. říj 2020

@stefffiii duch tam je 😉

stefffiii
20. říj 2020

@klokanka31 jen je otázka, jestli ne falešný...test Livsane 🤔🙂, nevim, jak je spolehlivý 🤷‍♀️

klokanka31
20. říj 2020

@stefffiii Většinou jsou falešně negativní než opačně 🙂

sebinka123
20. říj 2020

@stefffiii no, tohle už je přece jen líp vidět, ale zase tě nechci zklamat, protože já jsem měla test po 4 dnech už mnohem víc vidět. Nicméně naděje umírá poslední. Třeba byla ovu až déle. A já jsem pak už testovala jen jednou značkou a to testem dr. Max. A silou 10. Dost si ho tu chválí. Ona každá značka může mít jinou citlivost, jinak zbarvuje proužek. Zkus za 2 dny znovu a zkus stejnou značku. Tenhle test neznám. Nejhorší testy pro mě byly od Pepino. Ze začátku jsem těch značek měla doma víc. Už jsem měla potvrzené těhu od doktora, bylo vidět i srdíčko miminka a doma mi jeden test zbyl, tak jsem to chtěla vyzkoušet, protože jsem tam tu čárku vždycky hledala lupou. No a ani u jasnyho těhotenství ta čárka nebyla skoro vidět. Tak držím pěsti dál ✊✊✊✊🍀🍀🍀🍀

stefffiii
21. říj 2020

@sebinka123 Dekuji😊 No uvidim...každým dnem(tak cca do 3 dnů) to mám dostat (tak to bude pak jasne)🙂 Tento test je Livsane(Benu lekarna). Hezky den🌸

sebinka123
21. říj 2020

@stefffiii no, uvidíš. Zkus třeba zase zítra. Držím pěsti ❤️🍀✊

stefffiii
21. říj 2020

Tak asi to zatim sílí ...jsem zvedava...

klokanka31
21. říj 2020

@stefffiii Jasně že sílí, to už není duch ale slabá čárka 🍀

pepickovapavlinka
21. říj 2020

@stefffiii super gratuluji

sebinka123
21. říj 2020

@stefffiii no vidíš, super 🎉🎉🎉🎉🎉🎉 potichoucku gratuluji 🌷🥀🌻🍀❤️

stefffiii
21. říj 2020

@sebinka123 ...uvidime... Ale zatim moc dekuji za podporu😊