Těhotenský test - první den negativní, druhý den pozitivní. Co myslíte?

chanel18
7. říj 2023

Ahojte Mamičky Potrebovala by som od vás radu včera som si spravila test Clare blue jak som si to spravila tak mi ukázalo negatívne ráno je tam slabšia viditeľná + Ako už mám dva deti no ale ešte taký prípad som nemala s testom Že vôbec nechápem či som zase tehotná alebo nie som A ďakujem za každú informáciu

chanel18
autor
7. říj 2023
lauriak
7. říj 2023

@chanel18 podla mna si tehotna. A test sa ma robit z ranneho mocu lebo je tam vyssia koncentracia hcg. Neviem ci vcera si ho robila vecer alebo tiez rano?

chanel18
autor
7. říj 2023

@lauriak ako som si ho robila ráno kolo 11 čelí deň bol ako negatívni a dneska keď som us ho chcela vyhodiť bolo pozitívni úplne som bolo zaskočená ako ešte som tak nemala preto nesom istá terás

lauriak
7. říj 2023

Aha uz rozumiem. Takze bol len jeden test. Na testoch pisu, ze sa nema odcitat vysledok po viac ako 10 minutach. Ale skus este zajtra rano spravit test a uvidis.

chanel18
autor
7. říj 2023

@lauriak a ešte že ten testik čo som robila je ten istí čo bol negatívni zrasu druhí deň je postivni preto som stoho úplne salena

exbordelar
7. říj 2023

Taky se mi to stalo. Kdyz jsem se na test koukala po x hodinach, najednou tam byla slaba carka. Ale tehotna jsem nebyla. I vyrobce tvrdi, ze po nakych trech minutach neni ten vysledek relevantni…
Udelej si zitra druhy test 🤷‍♀️

chanel18
autor
7. říj 2023

@exbordelar preto nesom si istá že som tak skúsim zajtra ráno spraviť a uvidím lebo pri mojich Dvoch tehotenstva som to tak nemala dakujem za každé info

misicka1988
7. říj 2023

Mě se to stalo taky, původně test sněhobílý, za 3 hodiny slaboučký duch. Byla jsem taky zmatena. Další den ráno jsem si dělala test znovu a to už byl slabý duch v limitu. Těhotná jsem byla.

chanel18
autor
7. říj 2023

@misicka1988 veď to že aj ja som stoho zmätená ties ale spravím si zajtra ráno testik a uvidím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru