• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test Unimark, máte zkušenost?

8. května 2016 
Ahoj, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto testem. včera mamatest 10 negativní a dnes 25tkový tt unimark s viditelným duchem. falešně pozitivní? díky
25. říj 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ljjuba mám to same a prý to unimark dela :frowning2: 2x me vysel pozitivni a mamatest negativni :frowning2: prá to unimark ukazuje porad ale nevim .... zitra rano skusim jiny,jestli tenhle keca nebo ne
27. pro 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,mám ten samý problém, Unimark //, docela jasné, ale těhu nejsem. Už se mi to stalo před půl rokem. Je to balení proužek po 2 kusech. Docela to pak zamrzí.
9. bře 2014 v 01:09  • Odpověz  • To se mi líbí
otevírám znovu tuto diskuzy...dnes ráno jsem si dělala test unimark byl hned v limitu pozitivní.....čárka byla sice slabší, ale hned vidět. A ted tu čtu,že dělá falešně pozitivní...jsem z toho dost nešťastná. A to je to 25 ne 10. Já už nevim čemu věřit. Potvrdí mi to někdo?
20. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
nekupovat!! strasne ma sklamal..mala som pozitivní a pak dosla ta svina
24. dub 2014 ve 21:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Před dvěma týdny v pátek jsem si udělala tenhle test, na obou proužcích z balení jasně pozitivní výsledek, potom v pondělí test z krve a ultrazvuk a těhotná nejsem.
1. srp 2014 v 06:20  • Odpověz  • To se mi líbí
za mě nekupovat... Ušetříš si zklamání...
1. srp 2014 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tenhle test fakt udělá ducha pokaždé i růžového a pěkného a dokonce i mému manželovi ho udělal, nechápu, že ho ještě pořád prodávají, je to hrozný šmejd..
27. pro 2014 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Vím že je ta diskuze stará,ale taky mám test slabě pozitivní a teplota tomu rozhodně nenasvědčuje,takže se chystám otestovat i drahou polovičku jen tak pro pobavení.Co s druhým proužkem,že :grinning:
8. kvě ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek