Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenství i přes slabou MS?

enjoyka
30. bře 2018

Ahoj maminky, ahoj snažilky.

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné těhotenství i přes slabou menstruaci?

Můj příběh: s přítelem se sice o mimi nesnažíme (ikdyz já bych chtěla), ale máme nechráněný sex a semtam něco „ukapne“.. Menstruaci nemám moc pravidelnou, je to 10 měsíců, co neberu antikoncepci. Asi dva týdny pred menstruaci jsem měla bolesti podbřišku a v kříži, hlavně mě píchal pravý vaječník, myslela jsem, že to v práci ani nevydržím. Trvalo to asi 3-4 dny. Po pohlavím styku jsem měla nahnědlý výtok, pouze jednorázovy, ihned byl pryč. S bolestmi jsem šla na prohlídku k Dr. která mi řekla, že nic špatného nevidí a buď to byla cysta a ani těhotenství nevyloučila. Před ms jsem měla větší bolesti nez obvykle a dostavila se ve stejný den jako minulý měsíc. Teď ji mám druhý den a je hodně slabá. A třetí den už mám průjem.

Prosím, může se jednat o těhotenství nebo jsem jen měla ovulaci, špinění bylo uhnizdovani a ta slaba ms znamená, že se to neudrželo? Zažila některa z vás něco podobného? Předem děkuji za rady a odpovědi

cinam
31. bře 2018

@enjoyka ty bolesti 14 dní přes MS byla pravděpodobně ovulace. Špinění hned po styku bylo spíš k ovulaci nebo prostě po tom styku, uhnizdeni je až déle (5-12 den po). Jinak určitě se najdou holky co měli MS i v těhotenství. Já třeba měla tři dny špinění v období MS a těhotná jsem. Jo a průjem jsem měla taky. Proč si neuděláš test? Jestli byl styk před více jak 14 dny, už by tam něco bylo 🙂

lachtanice86
31. bře 2018

@enjoyka a test říká Co?

enjoyka
autor
31. bře 2018

Holky, test jsem nezkoušela. Každému to ukáže jinak a prý je nejlepší až 14 dní po zpoždění (u mě teda po MS) . Ano, asi to spíš odpovídá na tu ovulaci, jen jsem chtěla znát váš názor, jestli to někdo neměl stejn. Děkuji! 🙂

cinam
31. bře 2018

@enjoyka 14 dní po zpoždění mi přijde zbytečně dlouho, to bych nevydržela čekat. Poprvé jsem měla druhou čárku 11 dní po styku a podruhé 12 dní po styku.

ceriii
31. bře 2018

Já jsem měla menstruaci měsíc po otěhotnění. Ale byla hodně divná (trvala pouze den) tak jsem si šla pro test. A jo, klaplo to 🙂 Vyzkoušej to, za to nic nedáš.

enjoyka
autor
31. bře 2018

Ok holky, tak já to zítra ráno asi zkusím. Taky mi to nedá, snad nebudu zklamaná 😀

veronikanel
31. bře 2018

S dcerkou jsem měla MS velice slabou asi 2dny,pak 2dny nic a zase den a to jsem po týdnu zjistila,že jsem v 6tt 🙂
Průjem jsem měla na začátku každého těhotenství.
U tohoto jde dokonce měla celý cyklus tak chaotický,že jsem nevěděla,která bije.3dny po ovu výtok s krví asi dva dny.MS nepřišla a dnes máme 22tt.
Zkuste test,držím palce 🙂

enjoyka
autor
31. bře 2018

@veronikanel To je hodně podobný příběh, děkuji! Zkusím tedy 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli