Těhotenství měsíc po vysazení antikoncepce?

terul
27. led 2015

Ahoj 🙂

Brala jsem HA, kterou jsem vysadila po dobrání platíčka, tzn. po 7 denní pauze jsem další tabletky nebrala. Poslední MS byla 4.1.2015. Během těch pár týdnů jsme s přítelem vedli poměrně bohatý sexuální život 🙂) Minulý týden mě začaly bolet bradavky, což sem přisuzovala PMS. Bolest ale přetrvává, z prsou po zmáčknutí vytéká mlezivo, občas si všimnu, že mám i vlhkou podprsenku. Před víkendem jsem měla pár dnů pocit, že MS každou chvilku přijde a nic. Teď mám pocit zvětšení bradavek a bolí mě hlavně levé ňadro, v podbřišku cítím tlak a pnutí, na WC chodím minimálně 4x za hodinu, jsem pořád unavená a mám pocit hladu na věci, které bych v minulosti moc nejedla. Hlavně sladké. O miminko se intenzivně nesnažíme, ale je možné, že je to psychikou. Bohužel po braní antikoncepce ani nevím, kdy má MS přijít nebo zda jsem měla ovulaci.

Co myslíte? 🙂

Děkuji a přeji pěkný večer!

jamia
27. led 2015

Noo, to vypadá docela nadějně 🙂) Holek, které otěhotněly hned po vysazení HA, je nepočítaně. Test sis dělala?

leniczka23
27. led 2015

Jako to mlezivo je při nejmenším podezřelé a všechny příznaky co popisuješ tomu taky nasvědčují..😀 Ještě netestuj..je to brzo..máš to dostat v neděli,takže když nic,tak testuj..a dej pak vědět..Moje známá taky otěhotněla hned..🙂

cottie
27. led 2015

Gratuluji! U mě než jsem si udělala (pozitivní) test naprosto stejné příznaky

fallingstars
27. led 2015

Těhotná jsem ještě nebyla, takže ty příznaku z toho pohledu neznám, ale vysazovala jsem na začátku prosince a musim teda říci, že své tělo zatím moc nepoznávám... 😅 Celý prosinec jsem bojovala s podobnými příznaky. U Tebe mi to minulý týden připadá spíš na pozdější ovulaci, která teoreticky mohla být kolem 20. Mě první měsíc po vysazení příšerně tlačilo břicho a na bradavky si i teď v druhé půlce cyklu nemůžu ani sáhnout 😨 Teď v lednu opadly tlaky v podbřišku a častější močení, ovšem zase se už nedala přehlédnout ovulace - dost bolestivá záležitost 😀 S mlezivem tedy zkušenost nemám. Obecně si ale po letech utlumování přijdu, že se konečně vnímám 🙂
Ovšem na druhou stranu jsem slyšela, že je to po vysazení jako "když pohnojí", tak třeba se vám zrovna zadařilo 😵

misula29
28. led 2015

Já jsem po vysazení HA otěhotněla hned první cyklus , takže to možné určitě je .Udělej si test 🙂

hanivasi
28. led 2015

já taky otěhotněla měsíc po vysazení HA.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru