Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenství. Může být?

28. dub 2020

Ahoj
Vím že tohle mi nikdo nepotvrdi ale přijde mi to zvláštní.. 22 nechráněny sex a od pondělí mě poboliva v podbřišku takove pobodavani nebo jak bych to popsala.. Podle aplikace jsem měla v neděli ovulaci.. V soborui sex přes pharmatex čípky.. Dneska vůbec žádný výtok a to u mě nebývá zvykem... Myslíte že to může být těhotenství? Nebo nějaký zánět? U prvního dítěte jsem měla špinění kdy se uhnizdovalo vajíčko ale nijak jsem to neměla vypozorovane kdy od styku..

tasimia
28. dub 2020

Je to tady pořád dokola.. test, test, test 🙂. Pokud si měla v neděli ovulaci, tak jako myslis, že by si už dneska měla příznaky? Vždyť to vajíčko několik dní putuje, než se uhnízdí.

leniczka23
29. dub 2020

Ja se omlouvam ale svoji vesteckou kouli sem nechala u mamky..😔

katule1990
29. dub 2020

Jsem přesvědčená, že je blbost, abys měla jakékoli příznaky týden po nechráněném styku. Ale samozřejmě těhotná být můžeš, ovulace vůbec nemusela být až v neděli, aplikace nejsou spolehlivé. A i kdyby byla ovulace v neděli, tak spermie můžou vydržet i 5 dní. Udělej si ke konci příštího týdne test a uvidíš 🙂.

nat
29. dub 2020

A co třeba zavolat na gyndu a optat se tam,říct jim jake máte potize,e,ženské používejte rozum trochu ☺️

terezz29
29. dub 2020
koko123
3. kvě 2020

Já jsem měla týden po ovulaci a sexu taky takový štípání na pravé straně břicha. Nejvíc to bolelo v autě, přejezd přes díru. Dnes jsem v 10tt