• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství nebo jsem nastydla? Styk 3 dny před ovulací

18. ledna 2014 
Ahoj holky mám dotaz..minulý týden v pátek jsem měla pohl.styk s přítelem,který do me vyvrcholil a pak v pondělí měla ovulaci..myslíte,že se spermici udržely tak dlouho od styku a mohlo se to povest? Od te doby mi nebylo dobre bolelo mě břicho,zaludek a ted mě dva dny bolí v podbřišku jako by bylo namožene a přitom není..tak netuším jestli se to povedlo, ikdyž vím,že na příznaky je to docela brzo ale některe to cítí už od začátku a nebo jsem nastydla? Poradíte? :slight_smile: Opravdu už nevím co by to bylo jeslti nemám raději zajít k doktoru,aby to nebylo neco zavažnějšího :unamused:
18. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarlotapagi Počkej ještě alespon do pondělka, tj. cca 10. dne cyklua zkus nějaký citlivý těhu test...spermie vydrží až 72 hodin, takže možné je vše :slight_smile: i když na příznaky je asi ještě dost brzy...
18. led 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý večer, co se týče toho jestli spermie vydrželi do pondělní ovulace tak to dle mého názoru ne, jelikož spermie dle výzkumů vydrží 48 hodin,může to být i déle, ale pokud byl styk večer v pátek, podle mě už to určitě nemělo vliv na pondělní ovulaci i když i to se může stát. Ale to neznamená, že nemůžete být těhotná ani k tomu nepotřebujete tu ovulku :slight_smile:.
Určitě je spousta případů, kdy to těhulka tak nějak vycítí a nebo si to naopak spíše namlouvá.
Ale nemyslím si, že byste měla hned po oplodnění takové příznaky.
Dle mého se spíše jedná o nějaké střevní potíže, takže bych zašla k lékaři pokud Vás to nepřejde a nebo bych jednoduše vyčkala na dobu MS a udělala si těhotenský test, jsem pro CLEAR BLUE, digitální test, který ukazuje i dobu těhotenství, může se dělat kdykoliv během dne a celkem brzo po vynechání MS u mě zabral vždy na jedničku.
18. led 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maice Děkuju,vyčkám na příchod Ms ta má přijít příští neděli a pak uvidím co bude :slight_smile:
18. led 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muj_smisek Dobrý večer i Vám,děkuju za odpověd.Máte pravdu možné je vše a kdo ví co se ted děje v mém tele.Počkám na MS a pak uvidím co bude bud přijde nebo ne a pak zkusím ten testík :slight_smile: Také si myslím,že je to brzo na takové příznaky možná si to namlouvám a nebo možná ne :slight_smile:
18. led 2014 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek