Těhotná? Mám 5. den MS a měla jsem nechráněný sex

coko1852
15. bře 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možný být těhotná. Když jsem měla s přítelem nechráněny sex a zároveň mi "odcházela" pátý den menstruace. Oba jsme vypili nějaký ten alkohol a on neví jestli se do mě udělal. a v žádný případě teď nechci dítě. Děkuji za odpověď

andrrriiik
15. bře 2015

Je to nepravděpodobné,ale ne nemožné.Udělej si tak 14dni po styku těhotenský test 😉

coko1852
autor
15. bře 2015

Jenže to už bude moc pozdě na odstranění.
☹ ☹ ☹ ☹ ☹

alyssa18
15. bře 2015

Ne že bych tě chtěla strašit, ale možné je opravdu všechno. Já jsem otěhotněla (naštěstí chtěně) dva dny po skončení MS. A to jsem přitom ovulaci mívala pokaždé později, takže to teoreticky měly být neplodné dny.

andrrriiik
15. bře 2015

Myslíš pozdě na potrat?Ten lze provést do 12tt.

coko1852
autor
15. bře 2015

Tak ten pravě nechci

michalelka
15. bře 2015

@coko1852 Nikdo tady bohužel nevlastní věšteckou kouli.. projdi si fóra a uvidíš, že je možné to je i není.. a když netoužíš po dítěti, tak si musíš dávat pozor, alkohol, nealkohol..

andrrriiik
15. bře 2015

@coko1852 Tak jaké odstranění myslíš,když ne potrat?

gracinka7
15. bře 2015

@andrrriiik Asi postinor.

andrrriiik
15. bře 2015

@gracinka7 Taky mě to napadlo,protože ten se musí užít do druhého dne myslím.

gracinka7
15. bře 2015

@andrrriiik Asi nechce potrat jako tu operaci. Tyhle situace mě fakt strašně rozčilují. Chlastají, vlezou na sebe, ochrana je nezajímá a pak se to honem honem řeší.... :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru