• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná? Nevsugerovala jsem si příznaky?

3. ledna 2014 
@leya3243 Třeba ....
12. pro 2013 v 15:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to máme dost podobné :slight_smile: mívám cykly 30-32 a měla mi 8. přijít MS, příznaky tomu nasvědčovaly - bolení břicha, únava... ale MS nikde, tak jsem si včera ráno udělala test a negativní :( stále tak trošku doufám, že by tam za týden mohly být ty 2 čárky... a je mi trošku nevolno, jinak nic...
12. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na to taky podobně...poslední MS začala 4.11.(před ní jsme dobrala platíčko a pak už jsem nový nezačala) a 2.12. měla přijít další MS a furt nic...ty příznaky si taky asi vsugerovávám-bolení břicha,prsou,trochu nevolnost a mam šílenou chuť na mandarinky, nikdy jsme jich nesnědla tolik jako teď. :grinning: Dneska ráno jsme si dělala test a negativní... v práci mi kolegyně řekla, že mam ještě počkat týden a pak si ten test udělat znova... tak uvidíme :slight_smile:
Já jsem zkoušla vynechat jeden cyklus prášků na doporučení doktora v březnu a to se mi pak MS dostavila s třídenním zpožděním... proto mi to pořád vrtá hlavou, jestli jsem nebo ne..
12. pro 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky... tak já ještě termín ms neprošvihla jako vy... mám ho teprve před sebou a čekání je strašné... :confounded: každopádně, mám po ránu děsný hlad, fakt jím hodně a píchá mě dost v podbřišku, ale poslední dobou mám i strašné větry, tak si myslím, že to taky může být od toho to píchání :frowning2: včera jsem měla lehce hnědý výtok a večer mi otekly prsa, bradavky mi pořád stojí a dvorce mám nějaké jiné... takové zdeformované mi příjde... fakt se moc pozoruju, asi bych toho měla nechat, ale když ono to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím nám všem mooooc palce!!! :sunglasses:
13. pro 2013 v 08:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No damy,pripadate mi jako vhodna diskuze pro me :grinning: ms mam dostat za tyden,o vikendu jsem slabe krvacela a od nedele nic,picha me v podbrisku, placam pate pres devatenacte (mango s bramburkama a skoro cela kolekce arabesek na vecu :grinning: ),maso nemuzu ani videt,udelala se mi uplne slaba cara od pupku dolu (toho si vsiml pritel teda) a predevcirem me rpzbrecelo to,ze mame pomelo v lednici.... A pak jeste ze mi spadl na zem vrsek od okurek :slight_smile: prsa me neboli,blbe mi neni (zaha me paliva i normalne,talze to nepocitam....) mam prvni mesic vysazene prasky a kazdy druhy dej si rozpoistim nosifol a kazdy den dlabim listovku, ale jak jsme se domluvili s mojim NECHAME VOLNY PRUBEH :grinning: co si o tom myslite?
25. pro 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milibli me taky pichalo v podbrisku,ale vcera. Dneska jen sem tam poboliva. Zeru spis jen sladkosti,obed veceri nemusim. A dneska me rozbrecela sedmapadesatileta pani ze se ji podarilo otehotnet po umelem opl. :grinning:
3. led 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek