• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná? Protrhl se kondom, k vyvrcholení nedošlo

10. června 2014 
Stala se nám s přítelem menší nehoda, ale pustila jsem to z hlavy, protože mi přišlo nemožné, že bych otěhotněla-protrhl se kondom, ale za prvé jsem měla neplodný den a za druhé z přítelovy strany nedošlo vůbec k vyvrcholení, tak jsem si říkala, že to přece musí být ok. Je to už týden, dnes mám dostat menstruaci, a tak divně mě pobolívá břicho, už 3 dny jako bych ji měla dostat (ale ta bolest mi přijde nějaká jiná, anebo jestli už jsem paranoidní?). Vždycky dostávám menses spíše dříve než později. O víkendu mi navíc bylo i tak nějak špatně od žaludku, motala se mi hlava...ale všechno jsem to přisuzovala nervům z práce a z domova, teď už si tolik jistá nejsem...test mi vyšel negativní, ale týden po je stejně asi moc brzo na testování. Myslíte, že bych za těchto okolností mohla být v tom?
10. čer 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že ne, možná je to posunuté tím vedrem..možná ty bolesti opravdu díky nervům z práce.. Já si myslím, že na 90% nejsi, ale nějaká šance tam asi přeci jen je...
10. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jak se říká - život si cestičku vždycky najde :slight_smile: ale myslím si, že to bude oka a jen se teď ze stresu více sleduješ :slight_smile:
10. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek