Těohtenský test - rýsuje se tam něco?

salominx
18. čer 2018

Krásný den holky, 🤗
Už přes 2 roky snažení mam poprvé vážně pocit že se snad zařadilo. 😁 Dneska sem zašpinila a nedalo mi to nebo mi je uz cca 2 dny pěkně zle.
Asi na mě leze chřipka a mam i zvýšenou teplotu 37.2 napnuté prsa jak blázen a neskutečně bolestivé 🤔.
Zkusila sem TT sem 2 dny před menstruací. Možná se tam začíná něco rýsovat při velké fantazii. Budu ráda za Vaše názory.. 🤗 Čárka vyběhla cca do 3 minut.

martina1317
18. čer 2018

Sakra, ja teda nevidim nic? :( zkousej znovu dalsi dny. . .snad se zadari ;)

denidavef
18. čer 2018

taky nic nevidím :/ ale chápu tě, my se snažili 6 měsíců, než to vyšlo a viděla jsem čárku i tam, kde opravdu nebyla :/

janapetrvalska
18. čer 2018

ja tamneco vidim ...

evakaspar
18. čer 2018

Nic nevidno pred ms nema cenu testovat. Symptomy mohou byt vsugerované a s prichodem ms zbytecne slzicky. Treba se zadarilo, ale chce to vyckat do vynechani 😉

leniczka23
18. čer 2018

Nic nevidim..kdyby si byla tehu nejspis by to neco bylo uz 2 dny pred ms mnohem silnejsi..ale.jsou i pripady kdy se ukazali az dyl. Drzim palce

cartney
18. čer 2018

taky nic nevidím, vážně to chce počkat, nic není ztracené.....nicméně na příznaky těhotenství je hodně brzy...ty začínají až tak v 6-tém týdnu

vendelinka08
18. čer 2018

Zkus jeste vydrzet...na fotce to moc nevidim..ale ve skutecnosti to muze byt jinak. Drzim palce...

ruzicka06
18. čer 2018

@salominx Já také bohužel nic nevidím ☹ 2 dny před ms mi příjde asi ještě brzo (možná digi test by Ti takto brzo něco ukázal...). Zkus testovat až tak třeba 1-2 dny po vynechání termínu ms.

journals
18. čer 2018

Bohužel tam spíš nic není, ale i kdyby ti tu 10 lidí napsalo, že tam toho loveného ducha vidí, nebylo by to třeba před MS vůbec k ničemu. Tohle testování před MS je zbytečný stres navíc. I kdyby tam nějaký náznak byl, tak to za dva dny může být jinak...

dearemily
18. čer 2018

Nic nevidim. Bohuzel. :(

lachtanice86
18. čer 2018

Nic a před ms nemá smysl testovat. A to říká někdo kdo se snažil téměř 3roky

renmi
18. čer 2018

Vyckej a uvidíš 🙂 mě se druhá čárka ukázala a skoro před druhou MS

kris5
19. čer 2018

S jistotou se dá brát tt az týden po vynechané menstruaci. Mně se tedy ukázal skoro týden před menstruací, ale já mela krátké cykly a ovulaci někdy 8.DC 🙂. Někdo ji má třeba až 20DC, takže musí na pozitivní test čekat i týden po začátku vynechané menstruace 🙂.

snezenka123
19. čer 2018

@salominx já tam něco vidím a měla jsem to podobné u předešlých dvou těhu(to jedno bylo MA)a to druhé jsem nyní v 19tt🙂
taky jsem testovala ještě před ms a to z důvodu občasného krvácení, co trvalo několik dní a bylo právě před termínem ms a já se cítila prostě "těhotně" a ty testy jsem obden opakovala a sílily...
Ale na druhou stranu, tři děti, co už mám narozené-u nich jsem ani v den očekávané ms neměla náznak čárky,ale až několik dní po vynechání😉 jsem našla //.
Chce to počkat a zkusit testovat za dva dny..nebo digi test a nebo jako samoplátce na krev.
držím palečky aby to vyšlo❤

balogis
10. črc 2018

Taky nic nevidim,jak to dopadlo?me přijde,ze to vypadá jako můj negativní test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru