Test negativní, ale příznaky mám

12. dub 2022

Ahoj holky,

Jaké jste měli příznaky těhotenství na úplném začátku?
Mám totální výpadek a telefon mně neuložil moje data z kalendáře takže nemůžu dohledat kdy jsem mela poslední MS, ale tak či tak by měla podle mě přijít každý den.

Je mi uz pár dní blbě od žaludku, mám rozházené nálady a brečím jen když vidím brečet někoho v TV.
Jenže jsem si dělala testy a byly negativní.
Jednoho prcka už mám tak nějak cítím že je to podobný jak předtím na začátku.
Dnes mám dokonce nějakou zimnici a je mi na omdlení ale nedokážu pochopit jestli jsem nebo nejsem těhotná, když my testy vychází negativni.
Žádná viróza ani nic jiného to určitě není 😟

elesse
12. dub 2022

Jestli mas negativni test, tak je bud na priznaky brzo nebo to jsou priznaky neceho jineho. S nejvetsi pravdepodobnosti

nikjean
12. dub 2022

Pokud by příznaky souvisely s těhotenstvím, test by byl prokazatelně pozitivní. Protože vznikají na základě zvedajícího hormonu HCG. Ne naopak.

jjasmina
12. dub 2022

Pokud je nagat test , nebudou to těhu příznaky

krisstina93
12. dub 2022

Kdybys měla těhotenské příznaky, tak musíš mít pozitivní test. Ty priznaky způsobuje stejný hormon, který indikuje ten test. Takže bych tipla, že příznaky k těhotenství nebudou. Můžeš je mít vsugerované, může to být třeba PMS, nějaká viroza, cokoliv.

helen_h
12. dub 2022

Zkus vypátrat ten termín menses, projeď si kalendář: akce, události, program o víkendech a myslím, že si vzpomeneš, kdy jsi to měla. Také se můžeš zkusit podívat na test po limitu, někdy testy v úplných začátcích vykreslí ducha až později.

helen_h
12. dub 2022

Jinak by platilo, co říkají holky výše - buď se snažíte, takže vsugerované příznaky, nebo jiná nepohoda/virozka.

klokanka31
12. dub 2022

Já neměla žádné příznaky těhotenství když jsem opravdu byla těhotná. A když jsem nebyla těhotná ale chtěla jsem,tak jsem příznaky měla snad všechny 😄

nevimne
12. dub 2022

Já jsem ve 14 týdnu a žádný příznak na sobě do dnes neregistruju kdybych nechodila na prohlídky ani nevím že jsem v tom 🙈😂

elesse
12. dub 2022

Presne, to je jedna varianta. Dalsi je to, co jsem mela pokazde ja, pozitivni test, priznaky zadne, nastup az cca 8.tt s rostoucim hcg

jjasmina
12. dub 2022

@klokanka31 úplně přesně jako já 😄

jjasmina
12. dub 2022

@nevimne závidím

lentilkah
13. dub 2022

Me treba bylo blbe uz tyden pred ms (3x takze zadna nahoda) ale testovala jsem az pri vynechani, tak tezko rict, jestli by test uz neco ukazal.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru